SP 2010, 13.06.2010. 16:00 Srbija - Gana 0-1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
files.php


Molitva za nerešeno: Bože, samo da opet ne izgubimo. . . fudbaleri Srbije u crkvi ,Johanesburg, jun 2010.

files.php
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
SP 2010, 18.06.2010. 13:30 Nemačka - Srbija 0-1

Pošto vidim da je tema koju je pokrenuo NecroPsycho Srbija - Gana dobila na postovima, evo koristim priliku da otvorim temu u vezi sa seldećom utakmicom naših reprezentativaca na tekućem Svetskom prvenstvu...

Dakle

ger.gif
Nemačka - Srbija
srb.gif


Datum: 18.06.2010. 13:30
Mesto: Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth - Port Elizabeth Stadium
Sudija: Alberto Undiano (Španija)

Međusobni susreti:
Pobede Nemačke: 16
Nerešeni ishodi: 4
Pobede Srbije: 7
Gol razlika: 49:32 u korist Nemačke.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
ma konacan rez ce biti 0-2 (od nula do dva)
ne verujem bas da mogu da nam sevnu mnogo golova...osim ako nasi nisu bas SKROZ psihicki otisli,pa da sad igraju cisto da zavrse...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Zeneveld: Srbija pobeđuje Nemačku sa 2:1

Zeneveld: Srbija pobeđuje Nemačku sa 2:1

00029692.jpg


U srpskoj reprezentaciji na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi nalazi se jedan Nemac, ali niko ga ne doživljava kao špijuna. U pitanju je Tomas Zeneveld, kiropraktičar iz Berlina, koji je na poziv Marka Pantelića pojačao redove "orlova" još na pripremama u Austriji. Kiropraktičari su postali sastavni deo stručnog štaba gotovo svih velikih klubova i nacionalnih timova, a njihov posao je da otklanjaju bilo kakav problem vezan za živčani i mišićno-koštani sastav.

Srbi su Zenevalda prihvatili kao svog, a i on sam kaže da ima utisak kao da se sa njima poznaje sto godina. Naučio je dosta srpskih reči, najviše psovki koje nisu za stranice ovog portala. Koliko se zbližio sa ljudima iz stručnog štaba i igračima govori i to da će navijati za našu reprezentaciju protiv svojih "pancera".

- Lepo mi je ovde, momci su sjajni. Srbija ima dobar tim, može svakoga da pobedi - kaže Zeneveld za SPORTAL.RS

Za koga ćete da navijate u Port Elizabetu? Za Srbiju ili Nemačku?

- Navijaću za Srbiju. Pobediće Nemačku sa 2:1.

Kako će vaši sunarodnici reagovati kada čuju da navijate za Srbiju?

- Nemaju zbog čega da mi zamere, plaćen sam i radim za Srbiju.



Verovatno su vam u stručnom štabu pričali za podele na zvezdaše i partizanovce. Koga više simpatišete?

- Opredelio bih se za Partizan samo iz jednog razloga. Zbog mog bivšeg trenera Jirgena Rebera.

Šta će na to da kaže Pantelić, koji je zvezdaš?

- Jaoj, ne, nemojte to da mu kažete, naljutiće se, evo navijam za Zvezdu.

Kakvo ste iskustvo imali sa Pantelićem u Herti?

- Panta je sjajan. Sa njime je milina sarađivati.

A Gojko Kačar? Odlazi li iz Herte?

- Kačar verovatno ide. Herta je imala lošu sezonu, ispala je iz Bundeslige, a Gojko ne želi da igra u Cvajti. Međutim, menadžment želi da ga zadrži, pa ćemo videti.

U kakvom su zdravstvenom stanju srpski igrači i kako vam se čini njihova forma?

- Svi su u dobroj formi, nema nikakvih problema. Spremni su za Nemce - poručio je simpatični Zeneveld.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Nadam se da cemo dobiti, ali mislim da ce jedan gol presuditi na tom mecu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pobeći ću sa posla da gledam utakmicu, navijaću kao i u prvoj utakmici, nerviraću se za svaku loptu, ali ne očekujem "čudo"... :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top