SP 2010, 13.06.2010. 16:00 Srbija - Gana 0-1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Kako ja volim vas muškarce, zaljubljenike u fudbal! Svi ste selektori i svi znate satav idealne reprezentacije...Do utakmice ste bili u fazonu Antić je vrhovni bog a naši fudbaleri bogovi...Prošla utakmica, kako je prošla i odmah pljuvačina...
A u petak kad pobede Nemce makar sa jedan nula kreće opet Antić bog!

Tccc.... Realno mi fudbalere nemamo imamo igrače koji igraju u inostranstvu za pare i to debele pare! Najstrašnije je što mi volimo fudbal i ako ove naše nevolje naprave neki rezultat ima da ih dočekamo po svim propisima!
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
Ja sam uz reprezentaciju do kraja...kad sam mogao da navijam za njih dok su pobedjivali,mogu i dok gube!!!!
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Ja ovo pricam odavno. Bez obzira ko je selektor nikada ne igraju najbolji igraci u tom trenutku nego oni koje Miljanic hoce. I od reprezentativnog fudbala sam ja davno digao ruke samo mi sluzi za zbijanje sala. I dobitke na kladionicama naravno.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ako se protiv Nemacke bude igralo 90 minuta, mozemo da ih dobijemo, pa makar i minimalcem. Znaci treba da se trci, da svako ima svog igraca, presing, i to je to.

A ne, trci Lukovic (nebitno, protiv Gane niko nije trcao) i ostali stoje, ne otvaraju se.

Stankovic uzme loptu kruzi po terenu ko kisa oko Kragujevca, zasto? Nikom ne pada na pamet da se pokrene, otvori.
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
78
Dosta je ovde već rečeno,a ja ću da dodam još neke stvari.
Prošlu subotu sam došao iz Banja Luke u Beograd da ih ispratim na SP kako i dolikuje,a sam plasman na SP je uspjeh po sebi,to niko ne može da ospori.
U toku kvalifikacija neki igrači su bili u top formi a sad nisu ni blizu posebno se to odnosi na Krasića koji bi u suštini trebao najbolje da igra jer igra u Ruskoj ligi koja je tek počela što znači da je odmoran.Razlog za njegovu lošu igru možemo da tražimo u nerješenom statusu tj.glava mu je vjerovatno zaokupljena transferom.Odigrao loše sve pripremne utakmice.
Ivanoviću je vjerovatno bilo naloženo da ne ide u napad,a promaju po toj strani je prvio Krasić koji se konstantno nije vraćao da pokriva svog igrača.
Luković najbolji igrač do crvenog koji to i nije bio.
Milijaš nije igrač za velika djela i kao što je njegov trener iz Wolvsa rekao SPOR JE KO PUŽ.
Kuzmanović je extra igrač i treba ga podržati barem dok ne pristigne Nemanja Matić iz Čelzia.
Stanković jednostavno mora da igra iako je PREZORIO,tj.njegovo je prošlo.
JOvanović nije mogao sam,fali mu pomoć svih ostalih!!!
Napad je sastavljen od jednog koji se trudi i jednog kuma od kapitena reprezentacije,ali naše cijelo društvo je ovisno o nepotizmu pa što bi u fudbalu bilo drugačije!!!
A sad komentar za sledeću tekmu protiv Njemačke.
1.Odbrana može ostati ista jer oni su i najbolji dio tima(da nije bilo penala Gana ne bi dala gol 100 godina)
2.Što se tiče veze trebali bi igrati sa 3 igrača i to Stanković,Kuzmanović i Kačar(treba zaustaviti Njemački manevar,a u isto vrijeme da se mogu lako transformisatu u napad što Kuzma i Kačar sigurno mogu,
3.Trebalo bi igrati sa 2 igrača iza jednog špica kojeg bi po mogućnosti trebao igrati Lazović jer Žigićeva jedina prednost-visina ne može doći do izražaja pored isto tako visokih Švaba u Odbrani.Pantelić kao opcija ne dolazi u obzira,ali on je ipak kum pa bi ga trebalo očekivati u startnih jedanest.
Dvojac iza špica bi trebao činiti tandem JOvanović-Krasić ali u slučaju da ovaj drugi nastavi da kaska treba ga izvaditi odmah u 1 poluvremenu jer igra portiv njemaca ne trpi manjak igrača na terenu.
Pored svega ja vjerujem(iako sam skoro usamljen u tome)da možemo izvući povoljan rezultat protiva Germana.Kakvi smo takvi smo mi bolje namamo i trebamo biti uz njih.Pozzz
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Ma dobijamo Nemce .... 2 - 1 . Da ja sastavljam ekipu ,ovo bi bio moj sastav koji bi isprashio Nemce !

Gk. Stojkovic
CB. Vidic
CB.Ivanovic
LB.Obradovic
RB.Rukavina
DM.Kuzmanovic
CM.Stankovic
LM.Toshic
RM.Krasic
SS.Jovanovic
CF.Mrdja

Brzinom bih probao protiv Nemaca!
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Stankovic sa brzinom :rofl2:
Da se kladimo da je Kacar brzi bar 2 sekunde na 100m :) A smeo bih da se kladim da je i Petrovic brzi od Stankovica smile3

A glavna zvezda utakmice sa Nemackom ce da bude Stojkovic :rofl2:
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Stankovic sa brzinom :rofl2:
Da se kladimo da je Kacar brzi bar 2 sekunde na 100m :) A smeo bih da se kladim da je i Petrovic brzi od Stankovica smile3

A glavna zvezda utakmice sa Nemackom ce da bude Stojkovic :rofl2:


Ti si kralj keve mi ... Petrovic brzi od Stankovica ....idi gledadj u mesec keve ti ! Boljeg i brzeg CM od Stankovica nemamo !
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ma sa ovim sastavom dobijamo Nemce 1:0...

1. Stojkovic
2. Ivanovic
3. Kolarov
4. Subotic
5. Vidic
6. Milijas
7. Tosic
8. Krasic
9. Stankovic
10. Lazovic
11. Mrdja

Tosica bih stavio umesto Jovanovica, samo prvo poluvreme, onda bih drugo poluveme ubacio Laneta.
Samo da im damo gol u prvom, i posle u stek, tj. bunker.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top