SP 2010, 13.06.2010. 16:00 Srbija - Gana 0-1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ljudi uopste se ne ljutim na kuzmanovica.... svakome moze da se desi, vidi se da je bilo slucajno

Može svakome ali ako se fudbalom ne bavi profesionalno yes3


Ne znam sta se ljutite na Krasica, decko je odradio najbolje sto je mogao kao i uvek!!
Kako bi onda bilo da se manje trudio :-|
Čim dobije loptu kao neko dete, nabije u zemlju i krećem da dribla, oni ga odvoje on se sporo oslobađa lopte i to je to... svaki put isto :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Hajde ljudi, kao da prvi put smo izgubili.. Ima jos 2 utakmice, svasta moze biti. Ovo je Sp, a na Sp-u su cesta iznenadjenja ;)
Može da bude... Ako mi ovo, a oni ono, ili u slučaju da... Već počinju kalkulacije. Možemo da pakujemo kofere, to je jedino sigurno...;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
E, bas zato sto smo Srbi i zbog tog naseg mentaliteta nista nikad necemo uspeti. Pa mi "Srbi" ako ne verujemo u njih, ko ce?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kako da verujem, posle jučerašnje utakmice? Da smo izgubili od neke ekipe, pa da ti ne bude žao, ali ona Gana juče, šta su oni pokazali? Više su pasova imali u aut nego jedan drugome... Šta da očekuješ protiv Nemačke??? Ja ću se nadati i navijati kao i juče, ali treba biti realan...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Naravo da treba biti realan.. Ali treba verovati u njih uvek... Svako ima los dan! Pa cak i ekipe koje su u samom vrhu! Sta trebaju reci Englezi koji su odigrali 1:1 sa SAD-om?!

Svi uz Srbiju, pa sta bude bice :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ja ću da navijam i da se nerviram dokle god bude bilo nade... ko će da čega sledeće SP
SRBIJA :clapping:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Naravo da treba biti realan.. Ali treba verovati u njih uvek... Svako ima los dan! Pa cak i ekipe koje su u samom vrhu! Sta trebaju reci Englezi koji su odigrali 1:1 sa SAD-om?!

Svi uz Srbiju, pa sta bude bice :)
Slažem se, ali samo jedan komentar na ovo. Engleska nije izgubila (što je ipak velika razlika), i prikazali su sasvim solidnu igru, čak odličnu, i ne moraju da brinu za nastavak! Mi juče nismo imali nikakvu igru, totalno ne povezani, bezidejni, pogubljeni... Teško da mogu gore od onoga juče, ali protiv Nemaca teško i bolje...:dntknw:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
A i selektor je dobar, "ubilo" nas suđenje...Nikako da pogledamo istini u oči, i kad igramo kao babe, da neko izađe i kaže upravo to! Ne, oni danas (posle utakmice) pričaju floskule kako ima još 6 bodova u igri...? Ima, samo što možemo da se borimo za još maksimalno 3, oni kilavi Nemci će nas "pojesti" ako ovako budemo igrali u petak...
Nadam se da si ovo kilavi mislio da staviš pod navodnike :)

Stojković - nemam nekih zamerki

Kolarov - na nivou

Ivanović - bledo, desno su nas baš prolazili

Vidić - dosta nesiguran...

Luković - ako zanemarimo crveni karton, odlično odigrao...

Stanković - treba da leti iz prve postave, ako neko nije pokazao ništa, onda je to on + je navodno "kapiten" :fool:

Krasić - neću reći da je bio loš, nego da je imao loš dan...(verovatno je takmičenje kao što je SP uticalo na njegovu koncentraciju)

Jovanović - pored Lukovića, pružio najbolju partiju...:yea:

Milijaš - duh

Pantelić - kao i obično ništa ne pokaže i predstavlja manjak na terenu

Žigić - nijedna lopta na glavu i odma liči na manjak, nogama slabo barata što se i videlo...

Lazović - kao što je neko već rekao u tih 20 minuta pokazao više nego svi ostali u 90. :acute:

Kuzmanović - ne bih da komentarišem...samo ću reći da ono ne sme da se dešava na ovakvom takmičenj...:butcher:

Subotića ne mogu da ocenim jer i nije igrao nešto mnogo...

Antić me je iskreno razočarao, imao sam više vere u njega :(


Što se tiče reprezentacije Gane,...vrlo loša ekipa,...grešili su za medalju i mi smo to morali da kaznimo kako znamo i umemo, ali izgleda da ni ne znamo, a ni ne umemo...

Delim mišljenje da će nas Nemci odvaliti kao i Australiju ako se nešto drastično ne promeni, onakvu laganu igru i nonšalantnost u isti odavno nisam video... Bez greške, odličan smisao za igru pojedinih igrača i to je rezultovalo kao što smo videli...

Naravo da treba biti realan.. Ali treba verovati u njih uvek... Svako ima los dan! Pa cak i ekipe koje su u samom vrhu! Sta trebaju reci Englezi koji su odigrali 1:1 sa SAD-om?!

Svi uz Srbiju, pa sta bude bice :)
Englezi imaju tim koji može da dobije Nemačku, a mi verovatno ne (nadam se da grešim)....tako da njima taj remi protiv SAD-a ne predstavlja problem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top