SP 2010, 13.06.2010. 16:00 Srbija - Gana 0-1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Sta reci, sem da mi nije jasno koji k taj Pantelic radi u napadu? Pa njega ne bih stavio ni da mi donosi vodu a ne da igra spica! Kuzma decko nije kriv, tako je skocio i lopta ga pogodila u letu, nije bilo namere. Stojkovic je pokusao da procita sut, ali Gyan iskusno varku i u drugi ugao.

Sve u svemu, spavali smo. Taj crveni nas nekako osamaraio u poslednjim minutima, bili smo opasniji, ali smo jako nesigurno igrali na sredini, vecito duge lopte na visoku odbranu Gane, cemu to?

Ako cemo igrati sa Nemcima ovako, bolje da se vracaju za BG. Formacija 4-2-1-3 protiv Nemaca i samo napad, da im zabijemo 3 komada u 20 minuta i operemo danasnji sram sa dresova.
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
@Tranda
Zasto si razočaran brate niko nema napadacki tandem Zigic-Pantelic, pa sta bi Spanija dala da im igra umesto Toresa i Vilje a tek sta bi dali za Milijasa i Stankovica da zamene Cavija i Inijestu HAHAHAHAHA Miljanićevi puleni

@nikdemark
Ne znam koju si utakmicu gledao ali jedine dve sanse je napravio Lazovic i za 20 minuta je bio bolji nego cela reprezentacija za 90.

@Fatality
Mora Pantelić da igra jer je Stankovićev kum a njemu je Miljanić poverio sastavljanje tima. Jasno se videla Antićeva nervoza na početku utakmice jer je znao šta će biti a nije mogao ništa da učini. Doduše uzeo je dobre pare...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ovi sto su obecavali lcd televizore 100% besplatno ako osvojimo prvenstvo mogli su da obecaju kule i gradove kad od osvajanja prvenstva, odmah se vidi, nema nista.
Prvo, preskakanje veznog reda i duge lopte. Kome? Ko da postigne pogodak kad Zigic i Pantelic imaju dve leve noge. Uigrana akcija i Pantelic ne ume da primi loptu! Drugo, gde je Mrdja? Trece, jel Kuzmanovic trenirao odbojku u mladosti?
Sto se iskljucenja Lukovica tice, mislim da je bilo neopravdano. Cini mi se da nije zasluzio prvi zuti karton, ali na usporenom snimku nismo to mogli da vidimo zbog ugla kamere. Sto se drugog zutog kartona tice, postojao je prekrsaj, ali, s obzirom da je Lukovic vec imao jedan karton, prekrsaj je morao da bude za zatvor da bi mu se pokazao put u svlacionicu.
I ja sam nasoj reprezentaciji predvideo ulazak u sledece kolo, ali, kako mi izgleda, od toga nece biti nista. Potpuno pogresan pristup igri kao i u Nemackoj. Na kraju krajeva, i prvenstvo ui Nemackoj smo poceli sa porazom od 1:0. Sad je vazno da i ovo ne okoncamo na isti nacin ;)
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ne znam cemu jos uvek tolika graja oko fudbala? Pa mi odavno nismo vise fudbalska sila, sada je Srbija jaka u drugim sportovima koji se nisu forsirali (za razliku od fudbala koji se forsira i to neopravdano), npr. tenis, odbojka...

Orlovi ce kao i uvek, visoko poleteti, a nisko pasti.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
A i selektor je dobar, "ubilo" nas suđenje...Nikako da pogledamo istini u oči, i kad igramo kao babe, da neko izađe i kaže upravo to! Ne, oni danas (posle utakmice) pričaju floskule kako ima još 6 bodova u igri...? Ima, samo što možemo da se borimo za još maksimalno 3, oni kilavi Nemci će nas "pojesti" ako ovako budemo igrali u petak...
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Baš me čudi preskakanje srednjeg reda a imali smo dvojicu vrhunskih Milijaša i Stankovića u sredini... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Ne znam cemu jos uvek tolika graja oko fudbala? Pa mi odavno nismo vise fudbalska sila, sada je Srbija jaka u drugim sportovima koji se nisu forsirali (za razliku od fudbala koji se forsira i to neopravdano), npr. tenis, odbojka...

Orlovi ce kao i uvek, visoko poleteti, a nisko pasti.

Srbija je jaka u kosarci i vaterpolu, onim sportovima u kojima zvezda ne vuce konce i gde reprezentacija ne sluzi za prodaju igraca...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top