Snovi

TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Pre nekoliko godina sam redovno (svake nedelje po 2-3 puta) sanjao zmije. Mnogo zmija me je napadalo, jurilo, ja sam bežao... I na kraju se uvek budio. Toga više nema...
Sad sanjam razne snove, ali se najčešće ne sećam šta sam sanjao.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Jednog dana sanjala sam jednu mnogo ruznu vjesticu sa dugackima bijelima noktima i bijele kose, koja mi je gledala kroz prozor od spavace sobe i sa noktima lagano udarala po staklu ...Probudila sam se i bacila pogled na prozor, padala je kisa, i krupne kapi udarale su po prozoru....Imala sam cudan osijecaj, i interesantno upitala sam samu sebe, da li mi prijeti kakva velika opasnost, pa sam se odlucila tog dana da cu biti jos malo vise opreznija...Otisla sam na posao, radila ono sto sam trebala/morala, i jedna "krmacetina" drukcije joj nemogu reci ili je nazvati, jer ta ne cini nista dobro, pokusala je istog dana da me bas posteno zezne, i posto je sa direktorom u mnogo "bliskim" odnosima, vjerovatno je bila ubjedjena da ce joj to biti od neke koristi, pa jel sto je naumila, da ce joj uspijeti 100%...
Nije joj uspijelo, i nije joj to ni trebalo, no dobro valjda ce shvatice kad tad, dace joj Bog priliku. =)

I bez sna sam znala da je vjestica, ali nisam znala koji dan ce da odabere da me "likvidira"...:roll:
Slava Bogu!:)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Ko sisa vjestice....Moraju i one raditi svoj posao, bas kao i ose...:)

Hvala! :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
uuu ja bas sanjam.i desava mi se da mi snovi otvaraju neke upitnike..par puta sam u snovima predvidela neke stvari,desilo mi se da nesto sanjam i da se u skorijoj buducnosti desi..malo me je uplasilowacko2
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja kad god sanjam moju komšinku Jagodu, bolje da ne izlazim van...Toliko mi je loš znak...
 
Dałe
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
3.295
Šta ste sanjali sinoć?

Cek,sta sam ja sanjao,..Ko zna?
Stvarno se ne secam....:lol:Sta ste vi sanjali sinoc?
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
892
Odlična tema! Taman da pokažemo prave proizvode svojih umova... :evil:

Sanjala sam neki poplavljeni wc. Bilo je tu i blata i krvi. Ma, čista romantika.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Uglavnom se toliko umorim da zaspim kao top i nemam pojma šta sam sanjala,
a kad se setim to nije ono što bih volela da sanjam.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Sanjao sam: neki zemljani put, nizbrdica, s obe strane kuće. Desna ima i ogradu, leva ne. Krećem biciklom niz taj kosi put, kad odjednom nasta gradilište od ove kuće levo. Skele, daske, fosne, beton, radnici... I širi se ovamo ka putu. Padaju delovi građe. Ali ja ne stajem. Građevina potpuno zatvara put, a ja se nalazim na nekoj terasi. Bicikl(a) nestaje. Probijam se dalje i dospevam na terasu završene, u zeleno okrečene kuće. S te terase se prebacujem na krov šupe i s njega, biciklom (ponovo je tu sad) silazim na glavni, asfaltirani put...
 
Natrag
Top