SF XC za android

Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Može da se mijenja ako hoće
On meni šild ja njemu beelink GT1 Ultimate ima sve živo :)

Ha ha ha... Ja sam promenio 3-4 android boxa i onda sam uzeo Shield i to je najbolja odluka koju sam doneo po ovom pitanju. Mislim da problem nas sa Shieldom i ovom aplikacijom nije u Shieldu vecu u XCIPTV (modovanoj za ovaj forum).
 
Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Ma jok, radi sve sem tog epg što ne prikazuje - to je vjerujem neka glupost ali mi ne smeta pa ne čačkam.
Jedina loša stvar je daljinski, kod mene onaj tanki model, ispo mi je jedno 20x na parket i svaki put nepogrješivo na glavu bubne :roll: morao sam ga malo namrljati ljepilom jer se počeo raspadati.
3efw47J.png

Ja sam zato i uzeo novi daljinski koji radi i za prethodnu verziju i mogu ti reci sjajan je!
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Ha ha ha... Ja sam promenio 3-4 android boxa i onda sam uzeo Shield i to je najbolja odluka koju sam doneo po ovom pitanju. Mislim da problem nas sa Shieldom i ovom aplikacijom nije u Shieldu vecu u XCIPTV (modovanoj za ovaj forum).
Šta hočeš reći da original app radi normalno na shieldu ,a modovana ne?
Što se tiće boxova imao sam ih masu ,i nisu se pokazali nešto sa originalnim firmwareom ali sa unofficial su radili ok.S tim da sad imam tanix sa Amlogic S905x3 procesorom koji nema buga sa unofficial firmwareom.Nemožeš očekivat da će ti kinez za te pare dat naknadnu podršku,na tebi je da tražiš po netu ono što ti paše.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top