SF XC za android

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
A šta mislite zašto?
Dosta truda muke i za aplikaciju(svaka čast autoru-ma),i za listu naći stabilnu da odgovara ukusima itd...Na kraju neko recimo ko nema veze sa životom nego ko zna iz kojih razloga Uništi listu postavljajući je negde(javno) ii slično,dokazujući se ili iz svojih razloga kojih je svestan ili ne....Pre nekog vremena je pitao kako se to radi recimo i čime tj.kojim alatom to da radi na mozda nekom drugom forumu itd.
Svaka čast ljudima koji su podelili to svima ,ne selektivno ali vidite i sami kako to završi.Ne moze neko juriti liste svaki dan i ubacivati u aplikaciju( treba vremena za sve to i pored dobre volje) da bi drugi negde tamo postavljali ili uništavali iz nekih svojih razliga....Na nikoga ne aludiram pišem uopšte sorry na of topic neka mod obriše post ako mu nije mesto tu za postavljanje....
 
Učlanjen(a)
02.11.2019
Poruka
32
Proslo je vise od godinu dana kako aplikacija ne radi i ja jos nikad nisam nasao nista ni priblizno tako dobro
 
Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Postoji bolja aplikacija.... SFVIP player jer u nju možeš samostalno upisivati liste samo kad bi Salezli i ekipa našli vremena da aplikaciju koja je urađena za Windows urade da se može koristiti na Androidu... vjerujem da bi ubrzo postala najbolja aplikacija za iptv na androidu ikada... jednom davno sam tipkao s njima o tome i kažu da ima dosta IPTV aplikacija za Android i da nebi trebalo puno toga odraditi da se prilagodi za Android...
izišla je evo već 1.2.5 verzija... i baš se trude i rade da usavrše da bude najbolja...
Bilo bi lijepo kad bi barem neko od njih za jubilarnu verziju 1.3.0 izbacio tu verziju da radi i na android uređajima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thb
Natrag
Top