SF XC za android

Učlanjen(a)
05.01.2018
Poruka
10
Vec duze vreme (par godina) za filmove i serije koristim Stremio i bolju aplikaciju nisam video. Televiziju ne gledam - jedino kada se igra zenska odbojka - toliko :)

Za Stremio i slicne aplikacije (a ima ih bas dosta) jedina stvar koja moze da pokvari uzivanje u gledanju serija i filmova su prevodi. Za one malo "naprednije korisnike" prevod se sredi u par sekundi - problem je za one koji se malo slabije snalaze sa podesavanjima ... 60-70 + godina ... penzioneri :)
Par puta sam procitao u temi da su ovu aplikaciju koristili bas takvi korisnici i da su odusevljeni koliko je lako i prosto gledanje filmova sa prevodom ("prevod je nalepljen")
Mozda bi to bio dovoljan razlog da ova aplikacija nastavi sa radom ...

*** Postoje jos dve iste aplikacije za koje ja znam (preradjeni XCIPTV) sa nekih "EXYU, Balkan, IPTV ... Googlajte" foruma, pa dok se ne sazna sta i kako dalje sa ovom - probajte druge plejere ... mozda rade :)

Sto se tice posla i odrzavanja ove aplikacije ... ide ovako ...

Najveci problem je skeniranje liste ... Sota kaze da to moze da odradi sto znaci da tu problema nema :)
Ne znam kako menjate liste ali pretpostavljam da je ono - raspakujes apk, preradis sta treba i opet zapakujes - sve to traje par minuta - "toliko je tesko i toliko vremena oduzima" ...
Za odrzavanje aplikacije (da se promeni lista ako prestane da radi) ja sam ponudio svoje vreme jer ga imam viska ... tako da je i taj problem resen :)

... to je to ...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Aplikacija SF XC je postavljena na server serbianforuma. Pristup na taj server imaju samo dva clana serbianforuma. Kad lista padne http adresa se upise na server, a logovi (u&p) se objave ovde u temi. Kad se ispravno logujes onda se lista povuce sa serbianforum servera. Znaci tamo ne moze svako da ima administratorsku dozvolu da se loguje, nije samo u pitanje SF XC vec i mnogo drugih stvari za koje velika vecina serbianforuma ne znaju da postoje. Samo da kazem da ne bude zabune, nisam ja taj "drugi" koji ima pristup serveru.
Mozda je neko prihvatljivo resenje da aplikacija ne moze da se ucita u emulator kao sto je bluestaks, nox... Ovako samo se ukljuce neki alati kao wireshark, helper, debuger i lista je na tacni. Tako se izvlaci i postavlja javno negde.
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
64
Nisam probao ali mislim da takvih alata tipa url snooper ima i za Android tako da ko hoće da izvuče listu verovatno bi uspeo pa ako neko hoće da napakosti odnosno javno objavi i uništi listu teško da bi ga ovo sprečilo.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Najveci problem je skeniranje liste ... Sota kaze da to moze da odradi sto znaci da tu problema nema :)
Ne znam kako menjate liste ali pretpostavljam da je ono - raspakujes apk, preradis sta treba i opet zapakujes - sve to traje par minuta - "toliko je tesko i toliko vremena oduzima" ...
Za odrzavanje aplikacije (da se promeni lista ako prestane da radi) ja sam ponudio svoje vreme jer ga imam viska ... tako da je i taj problem resen :)

... to je to ...
Nije to baš tako... To što Sota ima ne znači da je spreman svake nedelje uništiti neku dobru listu. Isto tako te liste nema samo jedan čovjek, one se dijele ljudima koji to neće širiti dalje i samim tim traju puno duže. Primjer je jedna domaća lista koja je svakih 5-6 dana mjenjala user i pas sve dok se nije prestalo sa njemim postavljanjem u ovu aplikaciju - od tad radi par mjeseci bez ikakvih problema. Davno sam rekao da to na ovaj način ne može raditi, Sizifov posao i radilo je godinu dana samo zato što je Boki bio uporan.
 
Natrag
Top