SF XC za android

Učlanjen(a)
05.01.2018
Poruka
10
... ponovicu jos jednom ... ubacite par kodova u plejer ...

1. Napravite da aplikacija ne moze da se instalira na Android Emulatoru (detect android emulator) - tako da upotreba raznih skenera (Win, Linux, Mac) ne mogu nista da rade.

2. Ako se plejer instalira na Android (TV, Box, mob) kako za detekciju emulatora, tako postoji i kod za detekciju skenera (moze da se odradi da plejer nece da se instalira, nece da radi ili nesto trece ako postoji neki instaliran skener)

3. Resenje za preprodavce Box uredjaja koji koriste ovaj pleyer za zaradu je da se plejer "poveze" sa MAC adresom rutera sa kojeg je instaliran - tako da "dzaba ga je instalirao".

4. Samo jedna lista bez usera i passworda.

*** Onaj koji "zna da preskoci sve ove zastite" - siguran sam da mu lista iz ovog plejera nije potrebna :) ***

... za one koji poznaju Android i programiranje - ovo je par minuta posla ... na zalost ja ne znam nista oko androda i ne mogu nikako da pomognem oko kodiranja.
Sve ovo gore vazi za to da se aplikacija napravi da radi "malo bolje".


A ono sto ja mogu da ponudim je da mi objasnite kako se menjaju liste, pa cu ja da menjam kad prestane da radi ... dosta vremena provodim za racunarom pa mi nije problem da par puta u toku dana odradim proveru (procitam forum)...


Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
24.11.2021
Poruka
4
А неколико нас је предложило и опцију да се листе скроз избаце из апликације и да остану само филмови и серије...
Мени лично је SFXC био најлакша и најдража опција за филмове и серије, поготово што је имао и домаће ствари и то све на једном месту, брзо и једноставно, као Нетфликс.
Сад кад морам да се млатим са Стримиом и Кодијем, није ми то то.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Јесте, само му је фалило лепљење превода.
Иначе, Боки је имао помагаче око листи, али му је ипак дозлогрдило.
Тако то бива са много чиме, сећам се разних декодера за сателитске ТВ, док је 'изумитељ' то гањао радило је, и тако годину-две.
Исто је и ово.
 
Učlanjen(a)
07.04.2022
Poruka
47
Ajd da napisem malo nesta ;)

Uzimam liste od 500-5000 konekcija u obzir

Neko kao ja ili meni slican mogao bi da preuzme SF XC i da ga odrzava da bi vi imali mogucnost gledanja samo...... taj neko bi morao konstantno da bude prisutan u ovom svemu i da ubacuje kako Vod tako i playlist-e znaci kad stane stavljaj ponovo liste.....

Kako nam je svima poznato ja cu staviti jer nemam problem da nadjem visekonekcijske liste koje posjeduju kako Exyu kanale tako i mnoge druge strane od sporta pa na dalje do Film-a u listama ili zasebno Vod liste kako god ....

Problem je kako vam je svima poznato neko treci ce izvuci listu i postaviti tamo negdje na Forum javno kao sto se do sad i desavalo... to je najveci problem za sve vas koji koristite SF XC ne za mene jer ga ne koristim ;) tj. ne gledam ......

Par primjera
naravno da ih ima sa vise konekcija ... od stranih filmova do domacih itd.....
Jedna od sa velicinom od

Pogledajte prilog 156031
Liste od 800 konekcija su razlicitih servera

Pogledajte prilog 156039

U jednom postu dozvoljeno je samo 10 slika da se stavi ...

SF XC to je @boki71 njegov projekat mada u sustini nije bitno ko ga odrzava .....

Rado bi vam izasao u susret i obavezao se da odrzavam SF XC ali .... kako ja tako ujedno sumnjam da ce se neko obavezati da to isto odrzava iz svima vama poznatih razloga.....

Pozdrav



Sota BRATE ako moze posalji mi na PM neku EX-YU listu ako imas viska ako ne hvala svejedno posto si vec masu pomogao na forumu!!!
POZDRAV!!!
 
Učlanjen(a)
02.07.2021
Poruka
20
Najbolje bi bilo da postoji mogućnost da svi članovi koliko nas ima doprinosimo
periodično na neki određen način, čisto da se rastereti i što više smanji obaveza
za jednog člana. Znam možda previše idealistično ali eto neka stoji kao mogući
prijedlog. Ja bi se recimo prigvatio obaveze, lupam, jednom u mjesec dana potrošiti
sat ili dva za dobrobiti i stabilnost sistema.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
Ne razumem zasto toliko insistiranja za ovu aplikaciju, ljudi su se svojski trudili citav jedan period, postavljali liste menjali logove itd. Meni licno je postalo pomalo i smor da stalno citam postove ovo ne radi , novi log pa jovo nanovo. Ako je do gledanja filmova i serija pa ima aplikacija preko kojih se to elegantno gleda na pr. Stremio (radi na svim platformama), Tea tv (android) Fliksoid ( Android) Cinema (android) i da ne nabrajam dalje skines APK Time i odatle ima instalacija koliko ti srce pozeli, a ima i gomila addon-ova za kodi takodje sa filmovima i serijama. Rezime svega je ima puno toga za dzabaka samo se treba malo potruditi umesto sto se kukumavci za necim sto je ocigledno nemoguce odrzavati za dzabe i za veliki broj korisnika.
 
Učlanjen(a)
02.11.2019
Poruka
31
Ne razumem zasto toliko insistiranja za ovu aplikaciju, ljudi su se svojski trudili citav jedan period, postavljali liste menjali logove itd. Meni licno je postalo pomalo i smor da stalno citam postove ovo ne radi , novi log pa jovo nanovo. Ako je do gledanja filmova i serija pa ima aplikacija preko kojih se to elegantno gleda na pr. Stremio (radi na svim platformama), Tea tv (android) Fliksoid ( Android) Cinema (android) i da ne nabrajam dalje skines APK Time i odatle ima instalacija koliko ti srce pozeli, a ima i gomila addon-ova za kodi takodje sa filmovima i serijama. Rezime svega je ima puno toga za dzabaka samo se treba malo potruditi umesto sto se kukumavci za necim sto je ocigledno nemoguce odrzavati za dzabe i za veliki broj korisnika.
Nista od toga nije ni do koljena portalu filmovi... Ljudi su imali komplet seriju Bonanza 1959 sa prevodom, besprekoran prevod za svaki film, i epizodu svake serije itd., nadji mi to bilo gde drugo. Kakav Stremio kakav Tea TV
 
Učlanjen(a)
24.11.2021
Poruka
4
Потпуно се слажем, онаква колекција домаћих и страних филмова, серија и емисија се стварно не налази лако...
Ја бих први плаћао и неку претплату за онакву апликацију, а верујем да нисам једини.
 
Natrag
Top