SF XC za android

Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
imamo kompletan info, zato opusteno ,potrudicemo se u narednom periodu da proradi ponovo......
to zasta je stalo je u pitanju visa sila koju niko na svetu nije mogao da predvidi niti da zaustavi......
hvala boki, lepe vesti za nas koji nemamo sta drugo da gledamo, samo napred.pozz
 
Učlanjen(a)
25.11.2016
Poruka
29
imamo kompletan info, zato opusteno ,potrudicemo se u narednom periodu da proradi ponovo......
to zasta je stalo je u pitanju visa sila koju niko na svetu nije mogao da predvidi niti da zaustavi......
Hvala Boki majstore super vijesti da ste svi zivi,zdravi u vasem timu,a uvijek ce biti dušmana koji hoce na razno razne nacite iskoristit neciji trud i rad.SAMO JAKO!
 
Učlanjen(a)
24.10.2019
Poruka
150
Svaka vam cast i samo napred, sad bi vas trebali ostaviti malo na miru dok ne sredite problem.
Cekamo nestrpljivo:dance2:
 
Učlanjen(a)
30.08.2020
Poruka
78
Šteta što se ovo prodaje, i dijeli svima po internetu.

Što je najgore ovo se proculo uveliko i svi prate novu verziju da je plasiraju dalje.

Nadam se da ce te smisliti neki nacin zaštite samo za nas članove foruma.

Ja sam svakako nudio uplatu za vaš rad, jer ste odradili momacki posao.
 
Učlanjen(a)
20.02.2021
Poruka
36
Ne znam šta se tu može osim 1 user/pass = 1 konekcija i da se dijeli samo članovima foruma koji su određeno vrijeme aktivni i koji imaju određeni broj postova plus dodatno da se može dobiti pristup uz donacije, znam da ste rekli da to ne želite svaka vam čast ali održavanje servera košta, samo što je izgleda problem to napraviti na postojećem sustavu ako sam dobro shvatio iz vaših izjava.
U svakom slučaju napravili nešto ili ne svaka vam čast na vašem trudu i altruizmu ali nažalost posvuda ima ljudi koji će to pokušati iskoristiti i ako se nekako ne spriječe na kraju i uništiti.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
aplikacija je vrh vrhova i siguran sam da ce admini naci nacin da to srede.pozdrav
 
Učlanjen(a)
14.12.2020
Poruka
6
Taman ima koliko treba(bar za moj ukus). Nema milion nekih bzvz kanala, ovi "naši" + sportski, za mene ne treba ništa više...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Natrag
Top