SF Vip plejer

Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Hvala na odgovoru, ali kao sto sam rekao, da zanemarimo lazno pozitivan virus. program nece da startuje i izbacuje log file koji se generise i nista posle toga. to se ranije nikada nije dogadjalo. Kako da to prevazidjem?
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Da li govorite o zvaničnom Sfvip Plaier-u ili o mom nezvaničnom Sfvip All-u?
Ako se Sfvip All ruši: Možete li mi poslati sve datoteke evidencije u privatnoj poruci?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.05.2023
Poruka
15
:info:

Evo par predloga uz pomoc kojih mislim da bi plejer bio bolji, korisniji, produktivniji. Kako god, @salezli

1. dodati odciju za favorite grupu kao sto ima za kanale da se dodaju u omiljene.
2. dodati ociju da kao na windowsu control (ctrl) + A selektujemo sve grupe odjednom i onda ih izbrisemo ili sakrijemo a prikazuju se one koje zelimo.
3. da kao na daljincu stisnemo\izaberemo broj, on ga prikaze u levom gornjem uglu i prebaci automatski na taj kanal.

Nemoj da moj post ostane ne ``seen`` opciji samo, reci bar nesto je l` izvodljivo :)
Pomoci cu, ako treba.
 
Učlanjen(a)
14.07.2022
Poruka
61
Hvala na odgovoru, ali kao sto sam rekao, da zanemarimo lazno pozitivan virus. program nece da startuje i izbacuje log file koji se generise i nista posle toga. to se ranije nikada nije dogadjalo. Kako da to prevazidjem?
Tako što ćete preuzeti kontrolu nad sopstvenim računarom, umesto da poveravate Microsoftu svoju ličnu dobrobit! Obično bih vam dao uputstva korak po korak, međutim, čini se da ciljevi ovog foruma imaju prioritet da budu „politički korektni“, umesto da ljudi pomažu jedni drugima protiv zajedničkog neprijatelja. Većina kritičnih postova se obično briše. Dakle, sam si, prijatelju. Srećno u istraživanju interneta. Siguran sam da ćete, ako odvojite potrebno vreme, sami naučiti mnogo više nego ako vam ja to sažvaćem. U lakim odgovorima nema uvažavanja znanja.

Orig Engl.
By taking control over you own computer, instead of trusting Microsoft with your personal wellbeing! Normally I would give you step-by-step instructions, however the goals of this forum seem to prioritize being “politically correct”, instead of people helping each other against the common enemy. Most critical posts are usually deleted. So, you are on your own my friend. Good luck researching the internet. I am sure if you take the necessary time, you will learn much more by yourself, than if I chew it up for you. In the easy answers, there is no appreciation of knowledge.
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Tako što ćete preuzeti kontrolu nad sopstvenim računarom, umesto da poveravate Microsoftu svoju ličnu dobrobit! Obično bih vam dao uputstva korak po korak, međutim, čini se da ciljevi ovog foruma imaju prioritet da budu „politički korektni“, umesto da ljudi pomažu jedni drugima protiv zajedničkog neprijatelja. Većina kritičnih postova se obično briše. Dakle, sam si, prijatelju. Srećno u istraživanju interneta. Siguran sam da ćete, ako odvojite potrebno vreme, sami naučiti mnogo više nego ako vam ja to sažvaćem. U lakim odgovorima nema uvažavanja znanja.
Da !
Naravno da ne želite da zlonamerni kod zarazi vaš računar. Problem je u tome što su svi ti antivirusi veoma lijeni: dolaze do lažnih pozitivnih rezultata ako koristite bilo šta u svom lancu izrade što koriste i prodavci malvera...
Dakle, kada se kodirate kao hobista, onda ste sjebani. Šta god da napravite biće nasumično označeno. Vindovs Defender može da se predomisli u svakom trenutku, skenirate svoju verziju i ona dođe čista, a onda se predomisli iz vedra neba. Kakva noćna mora.
Jedini način da se softver realno distribuira u današnje vreme je kupovina sertifikata za potpisivanje EV koda. To će vas koštati samo 500 evra godišnje...
Neki dobavljači bezbednosti će vam čak naplatiti novac za stavljanje koda na belu listu. To je njihov poslovni model. Dakle, da, antivirusna industrija je trenutno prilično prevara.

EDIT: Sfvip Plaier je trenutno označen kao malver od strane Google-a. Da ne šalim se. zašto je to? Pretpostavljam da je to zato što Salezi koristi Eazfuscator.NET... kakav zločin... U svakom slučaju, toliko je sjebano da nemam reči.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
31
Ne znam da li je ovde pravo mesto za pitanje..... Koristim SFvip player za glednje kanala preko MAC-ova. Zasto na mnogim MAC-ovima kanal radi oko 1 minut i gasi se? Ima li leka? Hvala unapred na odgovorima.
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Ne znam da li je ovde pravo mesto za pitanje..... Koristim SFvip player za glednje kanala preko MAC-ova. Zasto na mnogim MAC-ovima kanal radi oko 1 minut i gasi se? Ima li leka? Hvala unapred na odgovorima.
Da li ste pokušali da ažurirate Sfvip Player i libmpv?

Došlo je do nekih problema sa mpv i ponovnim uspostavljanjem veze sa tokom nakon greške: https://github.com/mpv-player/mpv/issues/5793. To znači da vaš IPTV pružalac ima problema sa kvalitetom toka.
Libmpv dll možete pronaći ovde: https://sourceforge.net/projects/mpv-player-windows/files/libmpv/
Ako niste sigurni da li je vaš računar kompatibilan sa x86-64-v3 arhitekturom, jednostavno preuzmite običnu x64 verziju.
U preuzetoj arhivskoj datoteci pronaći ćete libmpv-2.dll, a zatim je kopirajte u lib fasciklu programa Sfvip Player.
(Sfvip Player će koristiti najnoviju libmpv dll datoteku koja je obezbeđena, ali se neće ažurirati automatski, i to je jedan od razloga zašto sam kreirao Sfvip All...).
 
Natrag
Top