SF Vip plejer

Učlanjen(a)
14.07.2022
Poruka
61
POZ

dal ima negdje neki tutorijal ili help za postavke sfvip playera?

nikako da nadjem gdje da upalim HW dekodiranje 4k matrijala i stalno mi radi preko CPU a kartica je 6600XT i uredno dekodira 4k materijal u WMP
onda ne mmogu nac promjenu boje titla. velicinu sam naso al bojauvjek žuta..
ividim na prvoj strani ima EPG a ja ga nikako ne mogu upalit a uredno radi na TV-u u kodiu EPG s tom listom

ima neki help ?
Možete podesiti „hw“, softversko dekodiranje, deinterlacing i milion drugih opcija preko „mpv.conf“, ali to zahteva da naučite mnogo i da provedete značajnu količinu vremena na mreži. Nema lakog, ali gracioznog rešenja, kao kod nekih drugih igrača. Tehnički možete koristiti grubu silu da biste omogućili „hw“ dekodiranje ili deinterlacing, ali na kraju garantujem da nećete biti zadovoljni rezultatima.
Orig. English
You can tweak “hw”, software decoding, deinterlacing and a million of other options through “mpv.conf”, but it requires, that you learn a lot and spend a significant amount of time online. There is no easy yet graceful solution, like with some other players. Technically you may use brute force to enable “hw” decoding, or deinterlacing, but at the end I guarantee you won’t be satisfied from the results.
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
„SFVip player“ ima ogroman broj konfiguracija preko „mpv.conf“ datoteke. Nažalost, i za to je potrebno mnogo znanja. Očigledno je da ne znate mnogo o „IPTV“ i „mpv“, pošto ste od svih nebrojenih funkcija za podešavanje odlučili da svoje dragoceno vreme provedete uz „Keš uključivanje/isključivanje“. Nema praktičnu upotrebu u modernom umrežavanju i nije u stanju da reši bilo kakve probleme sa reprodukcijom. Opet, morate razumeti kako umrežavanje funkcioniše, a zatim identifikovati pravi uzrok vašeg problema.
Orig. English
“SFVip player” has a huge number of configurations through the “mpv.conf” file. Unfortunately, it also requires a lot of knowledge. It is obvious, you don’t know much about “IPTV” and “mpv”, since from all the countless features to tweak, you have decided to spend your valuable time with “Cache on/off”. It has no practical use in modern networking and is not capable of resolving any playback issues. Again, you need to understand how networking works and then identify the real cause for your problem.
Zatraženi meni radnji možda nikada nije funkcionisao kod vas u ovom „modernom umrežavanju“, ali kod mene jeste svaki put kada naiđem na krupne HLS IPTV kanale sa SFVIP Plaier-om i, upravo, ovaj zahtev.
 
Učlanjen(a)
15.09.2023
Poruka
1
any solution to channels that require "repeat one" in order to work?
i only get 1 minute of playback before the stream is forced to reload, in other words it's unwatchable. thanks

"bilo kakvo rješenje za kanale koji zahtijevaju "ponoviti jedan" da bi radili?
Dobijem samo 1 minut reprodukcije prije nego što se stream ponovo učita, drugim riječima ne može se gledati. hvala"
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
659
any solution to channels that require "repeat one" in order to work?
i only get 1 minute of playback before the stream is forced to reload, in other words it's unwatchable. thanks

"bilo kakvo rješenje za kanale koji zahtijevaju "ponoviti jedan" da bi radili?
Dobijem samo 1 minut reprodukcije prije nego što se stream ponovo učita, drugim riječima ne može se gledati. hvala"
Nabaviti drugu listu, ocito da gazda gleda ovu koju i ti pokusavas gledati pa tebe izbacuje...
 
Učlanjen(a)
29.11.2020
Poruka
20
Prije svega, želio bih zahvaliti Saleziju, programeru ovog prekrasnog programa.
Koristim verziju SFVIPPlayer 1.2.7.61 x64 u Win 11 okruženju.
Naišao sam na mali problem. Prilikom gledanja određenih kanala na nekim računima, video slika se nakon prvih nekoliko sekundi mijenja u ekran teleteksta (naravno, zvuk se nastavlja). Dugo se susrećem s ovim problemom, pa mislim da nije vezan uz najnovije verzije. Takav se problem ne pojavljuje kada gledate iste kanale i iste kanale s drugim IPTV aplikacijama.
Je li netko iskusio takav problem ili ima kakav prijedlog za rješenje?

In English:
First of all, I would like to thank Salezi, the developer of this beautiful program.
I am using SFVIPPlayer 1.2.7.61 x64 version in Win 11 environment.
I ran into a little problem. When watching certain channels on some accounts, the video image changes to the teletext screen after the first few seconds (the sound continues, of course). I've been experiencing this problem for a long time, so I think it's not related to the latest versions. Such a problem does not occur when watching the same channels and the same channels with other IPTV applications.
Has anyone experienced such a problem or have any suggestions for a solution?
 
Učlanjen(a)
27.11.2021
Poruka
65
da prijavim da sfvip player novije verzije ne otvara .mkv i sad sam skinuo v1.2.5.7 odavde i uredno otvara .mkv
 
Učlanjen(a)
05.08.2021
Poruka
81
Podesite Postavke > Logotipi kanala na uključeno. Radi i za filmove i serije...
Možda bi ga trebalo preimenovati u „prikaži sličice medija“.

Uključeno je, to nisam niti dirao.
Evo otvorim playlistu i kako sad promjeniti da lista pokazuje logo za tv/filmove/serije?
Tražim po postavkama i nigdje ne mogu naći, izgleda da sam ćorav. :)
 

Prilozi

  • sfplayer.jpg
    sfplayer.jpg
    47,1 KB · Pregleda: 41
Natrag
Top