SF Vip plejer

Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Uključeno je, to nisam niti dirao.
Evo otvorim playlistu i kako sad promjeniti da lista pokazuje logo za tv/filmove/serije?
Tražim po postavkama i nigdje ne mogu naći, izgleda da sam ćorav. :)
Izgleda da vaš strim nema logo kanala. Da li ste pokušali u nekoj drugoj aplikaciji?
Ako je vaš strim Xstream, možete da proverite u svom pregledaču koristeći ovaj URL:
ADRESA/player_api.php?username=KORISNIČKO_IME&passward=LOZINKA&action=get_live_streams
Proverite da li je polje „stream_icon“ ispravno podešeno za sve kanale.
 
Učlanjen(a)
14.07.2022
Poruka
61
Zdravo @selezli, pitam se da li je moguće napraviti “SFVIPplayer” svjestan direktorija “portable_config”postavljen pored “sfvip player.exe”, gde bi sve MPV povezane konfiguracije trebale ići (“fonts”, “script-opts”, “scripts”, “shaders”, “mpv.conf”, “profiles.conf”, “input.conf”). Tačno onako kako je poželjno u "MPV specifikaciji" za prenosne podešavanja na Windows. Jedan od razloga jeste da se Windows deluje vrlo neprijateljski raspoloženje za skripte, što je omotač za “$MPV_HOME” slomljen. Takođe premeštaju te skripte i konfiguracione datoteke u tom standardnom imeniku za prenosivost će olakšati modifikacije i uložiti će glavnu direktorijum. Naravno, “lib” direktorij, "libmpv.dll", "libthemes.dll", “yt-dlp.exe”, “Updater.exe” i bilo šta povezano sa zadanom funkcionalnost “SFVIP Player” ostali bi tačno gde prvobitno je postavljeno. Ova promena je samo za poboljšanje i konfiguracione promene MPV-a.

Orig. English
Hi @salezli, I wonder if it is possible to make “SFVIPplayer” aware of the “portable_config” directory placed next to “sfvip player.exe”, where all mpv related configurations should go (“fonts”, “script-opts”, “scripts”, “shaders”, “mpv.conf”, “profiles.conf”, “input.conf”). Exactly as it is preferred in the “mpv specification” for portable setups on Windows. One of the reasons for it is, that Windows acts very unfriendly towards scripts, which makes the “$MPV_HOME” wrapper broken. Also moving those scripting and configuration files in that standard directory for portability will make modifications easier and will unclutter the main directory. Of course, the “lib” directory, “libmpv.dll”, “libthemes.dll”, “yt-dlp.exe”, “Updater.exe” and anything related to the default functionality of “SFVIP Player” would stay exactly where it was originally placed. This change is only for mpv related enhancement and configuration changes.
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Neću objavljivati dalje verzije, pošto se ova verzija sama ažurira.

Sfvip All 1.3.04
Pretražite ceo katalog / Search your whole catalog

x64 - x86 - Changelog - Github

Dodajte ⭐ ako vam odgovara / Add a ⭐ if you like it
 
Učlanjen(a)
28.01.2015
Poruka
27
Odkad je tvorac SFVIP playera Salezi

Dok su Salezli i Boki uređivali SFVIP player sve verzije su radile ok .Ove nove verzije, koje preuređuju neki drugi ,su samo šminka i nikakve koristi više od njih. Salezi i Boki sve pohvale za vas,nedostajete na ovom forumu Lp Zeljko​

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Odkad je tvorac SFVIP playera Salezi

Dok su Salezli i Boki uređivali SFVIP player sve verzije su radile ok .Ove nove verzije, koje preuređuju neki drugi ,su samo šminka i nikakve koristi više od njih. Salezi i Boki sve pohvale za vas,nedostajete na ovom forumu Lp Zeljko​


Nisam siguran na šta mislite: Sfvip Plaier i dalje održava Salezi kao što pokazuje njegov github nalog.
Ono što sam uradio je samo pokretač Sfvip Plaier-a: koristi verziju Sfvip Plaier-a koju već imate i dodaje neke funkcije zahvaljujući proksiju.
Slobodno ga ne koristite. Upravo sam to podelio jer je to rad ljubavi i te dodatne karakteristike mi mnogo znače... to je sve.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Nisam koristio player neko vreme. Danas sam pokusao i Windows Defender je vrisnuo da ima virus, sto se do sada nikada nije desavalo. Cak i kad sam dozvolio proces program nece da startuje. Znaci nesto je radjeno.
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Ako govorite o zvaničnom Sfvip Plaier-u (onom koji dobijate ovde) vaš antivirus ne bi trebalo da ga blokira. Ima samo 3 lažno pozitivna otkrivanja virusa. Neki ljudi ovde su prijavili probleme sa svojim antivirusom, ali to se ne dešava tako često.

Ako govorite o mom nezvaničnom pokretaču (Sfvip All) onda ga mnogi proizvođači bezbednosti lažno detektuju kao virus jer je izgrađen na Pithon + Nuitka koji hakeri danas dosta koriste za pravljenje zlonamernog softvera... U svakom slučaju, imam bezuspešno pokušao mnogo stvari da ga ublaži. Dajem izvorni kod kako bi ljudi mogli da provere... Kao što sam rekao, slobodno ga ne koristite : Sfvip Plaier je već odličan deo koda.

Sve ovo je veoma ironično pošto .zip verzija mog pokretača nema 0 pozitivnih detekcija virusa i isto je kao i .exe!
Danas morate da kupite bezbednosni sertifikat i potpišete svoj .exe ako želite da izbegnete lažno pozitivno otkrivanje virusa... To košta najmanje 200$ godišnje što je previše kada kodirate iz hobija.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top