SF Vip plejer

Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
Desnim klikom na video okvir otvara se meni sa radnjama iu njemu u donjem delu nalazi se akciono dugme „Nazad na listu korisnika“. Ovo dugme je ekvivalentno unosu sa tastature Ctrl+b. Takođe na video okviru, u gornjem levom delu postoji ovo dugme sa istom radnjom.

Moj zahtev je da zamenimo „Nazad na listu korisnika“ u meniju radnji u „Keš uklj./isključeno“ pošto je prvo suvišno.

Zatvaranje plejera i rekonfigurisanje MPV-a sa „opcijom za uključivanje/isključivanje keš memorije“ može da se uradi, međutim, zgodnije je ako se to može uraditi direktno na plejeru kako se zahteva.

Hvala vam.
 
Učlanjen(a)
14.07.2022
Poruka
61
Desnim klikom na video okvir otvara se meni sa radnjama iu njemu u donjem delu nalazi se akciono dugme „Nazad na listu korisnika“. Ovo dugme je ekvivalentno unosu sa tastature Ctrl+b. Takođe na video okviru, u gornjem levom delu postoji ovo dugme sa istom radnjom.

Moj zahtev je da zamenimo „Nazad na listu korisnika“ u meniju radnji u „Keš uklj./isključeno“ pošto je prvo suvišno.

Zatvaranje plejera i rekonfigurisanje MPV-a sa „opcijom za uključivanje/isključivanje keš memorije“ može da se uradi, međutim, zgodnije je ako se to može uraditi direktno na plejeru kako se zahteva.

Hvala vam.
Zašto bi neko prekršio funkcionalnost, dodavanje redundantne funkcije, poput "keš memorije / isključivanja". Koliko puta za sesiju zapravo morate da prebacite ovu besmislenu opciju?

Orig. English
Why would someone break functionality, to add a redundant feature, like “Cache on/off”. How many times for a session do you actually need to toggle this pointless option?
 
Učlanjen(a)
05.08.2021
Poruka
81
Da li player ima mogućnost prikaza thumbnail na recimo VOD listama?
Na Androidu razni playeri pokazuju sličice filmova/serija kad se uđe u VOD ali nisam primjetio tu mogućnost na SF Playeru, možda griješim?
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Da li player ima mogućnost prikaza thumbnail na recimo VOD listama?
Na Androidu razni playeri pokazuju sličice filmova/serija kad se uđe u VOD ali nisam primjetio tu mogućnost na SF Playeru, možda griješim?
Podesite Postavke > Logotipi kanala na uključeno. Radi i za filmove i serije...
Možda bi ga trebalo preimenovati u „prikaži sličice medija“.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
Zašto bi neko prekršio funkcionalnost, dodavanje redundantne funkcije, poput "keš memorije / isključivanja". Koliko puta za sesiju zapravo morate da prebacite ovu besmislenu opciju?

Orig. English
Why would someone break functionality, to add a redundant feature, like “Cache on/off”. How many times for a session do you actually need to toggle this pointless option?
1. „da biste dodali redundantnu funkciju, kao što je 'Keš uključeno/isključeno'”

-Gde je u prozoru plejera???

2. U slučaju da neko ne zna, funkcija tražene akcije pomaže da se kontinuirano preuzimaju strimovi na nekim onlajn
video strimovima koji se isporučuju u delovima, što uzrokuje da se reprodukcija trenutno zaustavi da bi se video
ponovo učitao, i na taj način uglađuje kontinuiranu reprodukciju video zapisa.
 
Učlanjen(a)
09.02.2021
Poruka
31
POZ

dal ima negdje neki tutorijal ili help za postavke sfvip playera?

nikako da nadjem gdje da upalim HW dekodiranje 4k matrijala i stalno mi radi preko CPU a kartica je 6600XT i uredno dekodira 4k materijal u WMP
onda ne mmogu nac promjenu boje titla. velicinu sam naso al bojauvjek žuta..
ividim na prvoj strani ima EPG a ja ga nikako ne mogu upalit a uredno radi na TV-u u kodiu EPG s tom listom

ima neki help ?
 
Učlanjen(a)
14.07.2022
Poruka
61
1. „da biste dodali redundantnu funkciju, kao što je 'Keš uključeno/isključeno'”

-Gde je u prozoru plejera???

2. U slučaju da neko ne zna, funkcija tražene akcije pomaže da se kontinuirano preuzimaju strimovi na nekim onlajn
video strimovima koji se isporučuju u delovima, što uzrokuje da se reprodukcija trenutno zaustavi da bi se video
ponovo učitao, i na taj način uglađuje kontinuiranu reprodukciju video zapisa.
„SFVip player“ ima ogroman broj konfiguracija preko „mpv.conf“ datoteke. Nažalost, i za to je potrebno mnogo znanja. Očigledno je da ne znate mnogo o „IPTV“ i „mpv“, pošto ste od svih nebrojenih funkcija za podešavanje odlučili da svoje dragoceno vreme provedete uz „Keš uključivanje/isključivanje“. Nema praktičnu upotrebu u modernom umrežavanju i nije u stanju da reši bilo kakve probleme sa reprodukcijom. Opet, morate razumeti kako umrežavanje funkcioniše, a zatim identifikovati pravi uzrok vašeg problema.
Orig. English
“SFVip player” has a huge number of configurations through the “mpv.conf” file. Unfortunately, it also requires a lot of knowledge. It is obvious, you don’t know much about “IPTV” and “mpv”, since from all the countless features to tweak, you have decided to spend your valuable time with “Cache on/off”. It has no practical use in modern networking and is not capable of resolving any playback issues. Again, you need to understand how networking works and then identify the real cause for your problem.
 
Natrag
Top