SF Vip plejer

Učlanjen(a)
27.05.2023
Poruka
10
Mozes malo detaljnije sta je pjesnik ovime napisanim tocno mislio reci, nisi mi bas razumljiv...
Koristim Google prevodilac, izvinite ako nije bilo lako razumeti. Samo sam pitao da li je moguće dodati opciju da možemo da sačuvamo listu kanala u datoteku tako da možemo da je proverimo na Notepad++, na primer.
 
Učlanjen(a)
03.01.2023
Poruka
39
Али зашто се поруке бришу? Управо сам рекао да сам такође приметио да се серија Воде више не сарађује са одређеним УРЛ-ом. И за информације добро функционише са тиватима Һвала вам оном који се развија
 
Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
Bok @salezli. Oprosti ako sam dosadan, al me znima me mogu li se u sljedećim ažuriranjima SFVIP-Player-a dodati sljedeće opcije: 1) Da se u postavkama postavi opcija za timeshift tako da se može namještati vrijeme trajanja timeshift emisije ili filmova. Pod tim mislim da se timeshift emisije ili filmovi mogu gledati 5 ili 30 minuta unazad i 5 ili 30 minuta unaprijed, 2) Da se uz 1 opciju omogući skidanje emisije ili filmova putem timeshift kanala tako da se kada se otvori timeshift na kanalu i onda se klikne desnim klikom miše na emisiju i u prozorčiću se pojavi opcija preuzmi (Preuzimanje bi se najbolje trebalo vršiti u mp4 datoteci i ta i 1 opcija bi trebale biti povezane)!!! Pa bih te molio ako bi jednu od tih opcija mogao ubaciti u narednim ažuriranjima, a kako to izgleda možeš pogledati u IPTV Extreme app gdje je namještanje vrijemena trajanja timeshift emisije ili filmova kada se klikne na emisiju ili film pod opcijom Offset Settings, a preuzimanje pod opcijom Preuzmi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2023
Poruka
39
Je neko na ovom forumu Scan Les Portal Tražim Macs na iplai-tv.com Veoma je teško pronaći mi pomoć hvala
 
Učlanjen(a)
28.05.2023
Poruka
15
Jedno pitanje za sve.
Zasto mi 4k kanal koči na player-u (mpv kao osnova), a kada pustim neki 4k video na VLC player-u radi normalno?
Neki kodeci mi fale? Neka podešavanja da namestim? Predlozi?
Btw evo mog malo modifikovanog prevoda za srpski jezik u plejeru. Mislim da je realniji od originala. Ko hoce neka proba. Ide u folder languages naravno:
 

Prilozi

  • Serbian.zip
    4,9 KB · Pregleda: 46
Poslednja izmena:
Natrag
Top