SF Vip plejer

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
A i sam player mi je uvijek kao da je pinned a nije. Ne odlazi u pozadinu kada kliknem na koji drugi program. I da dodam. Taj link mi recimo u VLC radi...
 
Učlanjen(a)
28.05.2023
Poruka
15
@salezli
Pozdrav druže. Znam da ti dosta ljudi dosađuje pitanjima kako ovo, ubaci ono. Ne bih želeo da budem jedan od njih....
ali
Pala mi je na pamet opcija koja postoji na eva iptv (apk je za Android) na kojoj možeš da namestiš do 4 tzv. multistrima da gledaš odjednom. Ili da kombinuješ 2 ili 3. Može li se to odraditi? Tu sam ako treba pomoći, razumem se u te stvari. Btw prevod na srpski jezik za sfvip player sam preradio i ispravio greške pa ako hoćeš da ti upload-am pa vidi da li ti se sviđa.
Svako dobro i odličan player sa vrlo lepim UI.
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
@salezli
Pozdrav druže. Znam da ti dosta ljudi dosađuje pitanjima kako ovo, ubaci ono. Ne bih želeo da budem jedan od njih....
ali
Pala mi je na pamet opcija koja postoji na eva iptv (apk je za Android) na kojoj možeš da namestiš do 4 tzv. multistrima da gledaš odjednom. Ili da kombinuješ 2 ili 3. Može li se to odraditi? Tu sam ako treba pomoći, razumem se u te stvari. Btw prevod na srpski jezik za sfvip player sam preradio i ispravio greške pa ako hoćeš da ti upload-am pa vidi da li ti se sviđa.
Svako dobro i odličan player sa vrlo lepim UI.
Otvori jedan za drugim 4 SFVIP-Playera ili 10 i u svakom pokreni koji god oces i radice bez problema jedino smanjis zvuk one koje neces da gledas .

12sfvippl.jpg
 
Učlanjen(a)
28.05.2023
Poruka
15
Otvori jedan za drugim 4 SFVIP-Playera ili 10 i u svakom pokreni koji god oces i radice bez problema jedino smanjis zvuk one koje neces da gledas .
Pozdrav.
Znam za tu caku. Nego fazon kao i svaki browser ako otvoriš više tabova može da koči. Ovako sam mislio u sklopu jednog da rade njih više.. Možda ti imaš mahinu od 2000e moja je od 200
Još mi je nesto palo na pamet ali nisam hteo da smaram čoveka. Da se ubaci mogućnost menjanja kanala preko brojeva kao na kodiju što ima opcija na pvr-u(npr. ukucam 63 i on automatski prebaci na 63ći kanal po redu) . Ako znaš o čemu govorim?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Da li jos neko ima problema sa serijama na v1.2.7.55? Liste su mac i 100% rade Tv i VOD ali serije ne.
Ne pokazuje ni "Loading Failed" posto ne prihvata dupli klik na bilo kojoj epizodi.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
To znam.
Mislio sam ako želiš da gledaš samo kanale s ex yu onda ostale grupe hide. Nema onda kobasica od kanala i grupa. Tu opciju ima Tivimate
Hvala
dodata opcija hide

Jos nisam resio moj problem sa m3u8 pustanjem. Naime, neki rade a neki ne. Kod onih koji ne rade, dobijam sledecu sliku. Primjer je sledeci:
[TABLE]
[TR]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
popravljeno

Da li jos neko ima problema sa serijama na v1.2.7.55? Liste su mac i 100% rade Tv i VOD ali serije ne.
Ne pokazuje ni "Loading Failed" posto ne prihvata dupli klik na bilo kojoj epizodi.
ima update.
 
Natrag
Top