SF Vip plejer

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
@ Salezli...Hvala za popravak. Al kako mi se cini, greska je kod mene ili je neki dio playera kako bi se reklo sjeban. Kako najlakse da se komplet SF player obrise i krenem od nule? Znam da je bila neka prica sa dll fajlovima da se izmene itd. Same liste od servera mi nisu bitne. Unecu jih polako ponovo. Samo bi trebao nacin, koji bas do kraja obrise tragove player. Posle toliko godina i par direktorija sigurno je negde greska, jer sada jos manje otvara :)
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Obrisao sve direktorije i u appdata direktoriju sve od playera... Skinuo novi. Update. Isti problem. Jao mene....
 
Učlanjen(a)
05.01.2018
Poruka
10
Pozdrav

Windows 11
Picture in Picture mod nema Snap layouts
Moze li da se odradi sta po tom pitanju ? :)

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
86
@ Salezli...Hvala za popravak. Al kako mi se cini, greska je kod mene ili je neki dio playera kako bi se reklo sjeban. Kako najlakse da se komplet SF player obrise i krenem od nule? Znam da je bila neka prica sa dll fajlovima da se izmene itd. Same liste od servera mi nisu bitne. Unecu jih polako ponovo. Samo bi trebao nacin, koji bas do kraja obrise tragove player. Posle toliko godina i par direktorija sigurno je negde greska, jer sada jos manje otvara :)
Ja to radim sa
Revo Uninstaller Pro
preporucujem
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Čini se da je Sfvip Plaier veoma čist: ne instalira ništa.
Kada se pokrene, kreira samo fasciklu za čuvanje svoje konfiguracije.
Podrazumevano ćete je pronaći u %APPDATA%\SFVIP-Player.
Ovaj folder se može promeniti u Podešavanja > Lokacija konfiguracije.
I jedini dodatak u registru koji sam pronašao je HKEY_CURRENT_USER\SOFTVARE\SFVIP\ConfigDir.
Ne možete sa manje! to je sjajno.
 
Poslednja izmena:
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
4076471586.gif
57.jpg
4076471586.gif
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
27.05.2023
Poruka
10
Zdravo, SFVIP-Player ne prikazuje originalnu brzinu kadrova sadržaja; Tokovi od 50 kadrova u sekundi se prikazuju kao 25 kadrova u sekundi kada uključim informacije o strimu (koristim najnoviju verziju).

Da li postoji nešto što mogu da promenim na mpv.conf ili nešto da popravim ovo?

Hvala vam.
 
Natrag
Top