SF Vip plejer

Učlanjen(a)
17.11.2019
Poruka
27
Salezli!
Možeš li u player dodati prikaz kao lista osim pločica i da li se može dodati opcija hide grupa unutar pojedine liste
Hvala
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
668
To znam.
Mislio sam ako želiš da gledaš samo kanale s ex yu onda ostale grupe hide. Nema onda kobasica od kanala i grupa. Tu opciju ima Tivimate
Hvala
Ovo bi bilo zanimljivo i dobro kad bi se moglo primjeniti i u SFVIP playeru, jednostavno sakriti one grupe kanala ili zemlje koj nisu interesanzne i ne zele se gledati...
 
Učlanjen(a)
27.05.2023
Poruka
10
Zdravo svima, novi ovde. Imam dva pitanja sa kojima bi možda neko od vas mogao da pomogne (koristio sam Google prevodilac):

1. Da li je moguće sačuvati liste kanala u datoteku sa SFVIP-Player-om (kao što je .txt ili drugi format)? Koristim Stalker portale koji ne podržavaju m3u liste pesama i želeo bih da proverim liste kanala u uređivaču teksta kao što je Notepad.

2. Vidim da postoji novija verzija SFVIP-Player-a, 1.2.7.54, na GitHub-u (https://github.com/audi06/SFVIP-Player); koji da preuzmem? Onaj na GitHubu ili onaj u prvom postu?

Hvala unapred i hvala @salezli za tako sjajnog igrača.

Pozdravi.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
668
Sa stranica SF-a je dostupna za skinuti 1.2.5.7 verzija, a onda ju nadogradis preko Update _ "Settings > Auto update > Update Now" i to pokreneš i ona ce se nadograditi na zadnju dostupnu...1.2.7.55

"Link.."
 
Natrag
Top