Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ti pljujes po Isusu i po meni.

Ja napadam tvoju nauku, a ti jesi sebe ugradio u nju.

A tvoje lazi zadrzi za sebe.

Ja ovde nisam iznosio lazi, nema nauke koju ćes mi naci da je lazna.

Totalna besmislica. I to ukazuje na gazenje subote, e svasta. I sada si ti pametniji od hiljada drugih advent.

PRVI SLUCAJ KORONA VIRUSA

U GRADU SA SIMBOLICNIM IMENOM SUBOTICA

( Sudovi Bozji kao znak poslednjeg vremena )

Draga braco i sestre

U Srbiji je zabelezen prvi slucaj oboljevanja od Korona virusa, i to u gradu sa simbolicnim imenom Subotica.

nostradamus-1150x620.jpg


PROROČANSTVO NOSTRADAMUSA: Korona je tek početak, za 2021. najavljuje velike katastrofe
Laodikeja pustio bradu.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Onda je i Jovan apostol nostradamus, i sam Hristos, jer i oni govore o znacima Hristovog dolaska, i vremenskim prorocanstvima, a nosili su bradu.

Sto se tice grada Subotice i prvog slucaja korone u Srbiji bas u tom gradu, ja sam objasnjenje u svedocanstvu o tome dao, da je Srbija pogazila moralni zakon time sto je legalizovala homoseksualizam, a potom i stavila u skupstinu raspravu o nedeljnom zakonu .

Zato je Bog sudove u vidu ove bolesti odpoceo na podrucju grada Subotice, ukazavsi na Subotu kao Bozji sveti dan i da je on tvorac i da su sudovi posledica krsenja Bozjeg zakona.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Onda je i Jovan apostol nostradamus, i sam Hristos, jer i oni govore o znacima Hristovog dolaska, i vremenskim prorocanstvima, a nosili su bradu.

Odkuda ti znas da su nosili bradu, gde ti je opis njihov u Bibliji? Mozda su nosili, a mozda i nisu.

Sto se tice grada Subotice i prvog slucaja korone u Srbiji bas u tom gradu, ja sam objasnjenje u svedocanstvu o tome dao, da je Srbija pogazila moralni zakon time sto je legalizovala homoseksualizam, a potom i stavila u skupstinu raspravu o nedeljnom zakonu .

Objasnjenje besmisleno. Pa nije legalizovala sto lazes i nije uveden nedeljni zakon.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Otkaci se od mene i nemoj moje ime vise da pominjes i nista u vezi mene.
Budi uljudan, i ne sramoti vise iskrene Adventiste koji crvene zbog takvih kao sto si ti, i propadaju gledajuci bezakonje u crkvi pokrenuto od slicnih tebi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kod:
https://www.quovadiscroatia.com/priprema-se-cistka-krscana-pod-administracijom-joe-bidena/

Naravno, mnogi će možda i pomisliti da se radi o "fake news", mnogi će sumnjati u izvor (jer pobogu radi se o Katoličkom, dakle "kurvinskom" portalu), no ako samo malo bacimo pogled na događaje širom sveta, u kojima na žalost stradaju upravo Hrišćani, postavlja se pitanje kako se uopšte i može sumnjati u ovo.

Pored tog pitanja, postavlja se i pitanje da li je za one koji se imenom Hrišćana "kite", ovo progon ili nije. Odgovor naravno ne moramo tražiti mikroskopom, tu je pred nama. Njima, koji na sva zvona hvale i slave "reformaciju" i sve "plodove" iste (posebno na ovom forumu, ali i na drugim mestima) tim samoproklamovanim "ostacima" i "krunisanim reformatorima" progon i nije ovo što se sa Hrišćanima širom sveta događa, za njih, pomenute "prosvećene" progon je nametanje rada subotom (o čemu govore i njihovi "spisi" u kojima ih njihova osnivačica i njezini naslednici, upozoravaju na to) iako ni jednom od progonitelja na pamet ne pada da dirne shabat, jer Hebreji - Židovi i nisu na listi za progon (niko od "reformisanih" država i ne namerava da dira večite žrtve) nego upravo Hrišćani, čije su bogomolje, oni sami, bili mete napada sekularista, feminista, muhamedanaca i svakoga ko je smatrao da treba da napadne Hrišćane.

Sa druge strane niko i slovima niko nije progonio, maltretirao, napadao samoproklamovane "ostatke" i "krunisane reformatore"... niti su isti na listi za progon.

Dakle, ko su onda Hrišćani, oni koje progone, ubijaju, ruše im bogomolje, evo sada i na listu za odstrel stavljaju, ili su to "ostaci" koji kao miševi dršću pred nečim što progoniteljima ni na pamet ne pada?


Odgovor je jasan da jasniji ne može biti. Hrišćani su oni koje progone. Ovi drugi Hrišćani nisu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Skandalozno: 'Ne možemo se protiv potresa boriti kao protiv Turaka, komunista ili Srba!'

Sisački biskup Vlado Košić, ovdašnjoj javnosti poznat po tome što je ljubio ruke osuđenom ratnom zločincu Dariju Kordiću, ponovo je zgrozio javnost, ovaj put svojim istupima o potresima.

Radio Sarajevo
 
Natrag
Top