Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Svi znamo kako je nastala amerka, indijanci su nestali bez traga. Znas li sta je tvrdio? Da je indijance pobio bog (namerno malim sl.), jer su bili pagani! To je njegovo evandjelje!

Pa SAD su bile pustoš kada su došli Englezi. A o istoriji nemaš pojma.

zato ne lupetaj besmislice uzmi neku knjigu i edukuj se.

I koji onda gadovi pobiše jadne Indijance?

Bog je upotrebio i bijele ljude da potru pogane Indijance.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Svi znamo kako je nastala amerka, indijanci su nestali bez traga. Znas li sta je tvrdio? Da je indijance pobio bog (namerno malim sl.), jer su bili pagani! To je njegovo evandjelje!

Pa SAD su bile pustoš kada su došli Englezi. A o istoriji nemaš pojma.

zato ne lupetaj besmislice uzmi neku knjigu i edukuj se.

Pa onda dođi na forum.

Iz koje si se ti knjige edukovao, Miroljubove? :)

Za tvoju inf. pregledao sam doktorat sa Oksforda ima preko 100 stranica.

Pazi mire, pokušava te prevariti s ovim Oksfordskim doktoratom. Ipak je tripo učenje, kako "bog" unajmi jednog čovjeka da ubija druge, preuzeo od "učitelja Miroljuba Velikog". Evo Miroljubova svjedočanstva kako je i njega Bog unajmio da ubija:

 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ne treba pobićete se sami kao u Ukrajini i u Gruziji.

Kako ne treba da nas pobije? Pa treba, isto kao sto si vikao da je pobio indijance "ocistio je ameriku od pagana", to su tvoje reci. Nisi li ti vikao i za nas - "tako vam i treba" i "bog ce da vam rusi hramove" ? :)

Taj tvoj bog bas obozava da puca na nas, i da nas gadja bombicama zvanim "milosrdni andjeo"! On voli samo amerikance i protestante njih miluje i daje im novac i avione da nas zasipaju, nas srbe i hrvate mrzi, hoce da nas istrebi jer smo pagani!

E moj Tripo, nigde evandjelja u tvojim recima, nigde..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kako ne treba da nas pobije?

Ne treba jer ste toliko destruktivni. Opet napeto u CG.

Na Cetinju održana šetnja protiv najavljene litije

Okupljeni su najavili da će sličnih okupljanja biti i ubuduće ukoliko bude potrebe i poručili da će na sve slične inicijative odgovoriti mirno i dostojanstveno

Vijesti

Pa treba, isto kao sto si vikao da je pobio indijance "ocistio je ameriku od pagana"

Imaš bujnu maštu, da oko 5% Indijanaca su ubili bijelci.

Pa treba, isto kao sto si vikao da je pobio indijance "ocistio je ameriku od pagana", to su tvoje reci.

Tako će i vas pustiti da se međusobno pobijete. Pa jesu bijelci bič bili ali za Indijance od Meksika do Čilea

Taj tvoj bog bas obozava da puca na nas, i da nas gadja bombicama zvanim "milosrdni andjeo"! On voli samo amerikance i protestante njih miluje i daje im novac i avione da nas zasipaju, nas srbe i hrvate mrzi, hoce da nas istrebi jer smo pagani!

Sami ćete se istrijebiti, kao što ste već radili vi kao pravoslavci, a mi kao narod.

E moj Tripo, nigde evandjelja u tvojim recima, nigde..

tebe Jevenđelje ne zanima, neću da bacam...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ne treba jer ste toliko destruktivni. Opet napeto u CG.
Kako ne treba da nas potre?

Pa ti si rekao da on to radi 'namerno', da hoce da nas istrebi! Potro je indijance, unistio je ceo jedan narod! Zasto bi im propovedao evandjelje, pa to je kao da 'baca bisere pred svinje'! Prljavi pagani, i zasluzili su!

A isto tako i nama srbima (pravoslavcima) ne treba nikakvo evandjelje, nego bombe "milosrdnog andjela"!

Uh sto volim tu tvoju teologiju, prava kaubojska!

Imaš bujnu maštu, da oko 5% Indijanaca su ubili bijelci.

Ma pobili ih sve ko macice!

A sad ces da izmisljas da nisu, malo ovako malo onako, kako ti pase! A prvo si rekao da su ih pobili!

Tako će i vas pustiti da se međusobno pobijete. Pa jesu bijelci bič bili ali za Indijance od Meksika do Čilea

Vi ste "bic bozji", ko atila perverznjak!

Sami ćete se istrijebiti, kao što ste već radili vi kao pravoslavci, a mi kao narod.

Jeste i indijanci su se sami istrebili a rekao si da ih je bog potro! Ne znas ni sta tvrdis, takva ti i teologija sumanuta!

tebe Jevenđelje ne zanima, neću da bacam...
Hahaaha, eto znao sam! Nisam ja dzabe rekao gore kakvi ste!

Neces ti "bacati bisere" ali hoces "bombe"! To je tvoja sumanuta kaubojska teologija!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kako ne treba da nas potre?

Ne treba sami ćete.

Evropski sud za ljudska prava u Strazburu proglasio je neprihvatljivom i odbacio predstavku Eparhije budimljansko-nikšićke, kojoj se prošle godine pridružila i Vlada Republike Srbije - kazao je Pažin tada.


On je kazao da je Evropski sud za ljudska prava proglasio neosnovanom predstavku koju su podneli Eparhija budimljansko-nikšićka i Vlada Srbije, a koja se odnosi na restituciju imovine na teritoriji Crne Gore.



Balkanekspres
 
Natrag
Top