Religija i zdravlje

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
pa dokaži da nisam ili ostaješ na nivo same (puke) tvrdnje. Kao ono kada se deca svađaju za igračku.

Drugima sam savjetovao da ne gube vrijeme na tvoje "umovanje", kad ćeš ionako ti sam izvršiti veliku nuždu po tome, pa ću se i sam pridržavati toga savjeta.

pre bar nisi dolazio, znači da si se dobro pr. sada moraš češće.

Zato i jesu otvorio pljuvačku temu da nas isporvociraš, kao i Mire pa je tražio se banujem zbog slike, koja nije moja,

a neće da kaže da je njegova, iako je on pljuvao po meni zbog čega je Juri dao ozbiljnu opomenu.

A kako je znao da nije moja?

E NEĆETE nas oterati.

Sada ću samo da dajem vaše izjave vs Biblija.

Pošto nema svrhe da bacam bisere pred vas, a vi to i jedete. ono si što jedeš.

Ovo gore može biti samo ili vrhunac licemjerja i bahatosti ili potpuni ponor ljudske pameti i morala.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ko to želi da otera "jadne" subotare, koji još od dijareje pate? Ko bi to da otera zaludne trovače istine?
Sve što radimo je da iznosimo Istinu koja obara vaše budalaštine i otrov koji ste pojeli u svojoj oholoj idolatriji. Ništa više. Ako to smatrate teranjem, onda imate problem u svojim glavama.

Ljudi, avaj Darth mnogo se uzoholio i posto istinu nema cim da oborio isdtinu, preti silom, a to je naucio jos od inkvizitora.
Darth, mozes ti do besvesti da ponavljas "budalestine:" ali u tome samo se otktiva tvoj prostakluk i nemoc da istinu oboris dokazima, jer ih nemas niti si ih ikada imao.


PS. Svinja je veoma inteligentna, čak više od šimpanzi i gorila.... Tako da, nisi nas uvredio, "genije"....
[/QUOTE]

U pravu si! To se otkriva u Darthu koji jede svinjentinu, on zaista otkriva njenu inteligenciju. Cestitamo Darth na novoj vrsti inteligencije!
Pa neka ti je sa srecom!


"Paznja posvecena prvilnom postupanju sa zelucem, bice nagradjena cistim mislima i snagom uma... Moralne snage su oslabljene zato sto ljudi i zene ne zele da zive u poslusnosti zakonima zdravlja." Saveti o zivoru i ishrani str. 90.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Drugima sam savjetovao da ne gube vrijeme na tvoje "umovanje", kad ćeš ionako ti sam izvršiti veliku nuždu po tome, pa ću se i sam pridržavati toga savjeta.

To je upravo i razlog zašto su EGWisti kod mene na ignore. Nemam nameru da gubim vreme na rasprave njima.

Ovo gore može biti samo ili vrhunac licemjerja i bahatosti ili potpuni ponor ljudske pameti i morala.

Nažalost, u pitanju je i jedno i drugo. Naime, obično to ide jedno sa drugim.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ovo je za naseg EGWajtistu zabludivog:

"Ispravne telesne navike unapedjuju umne sposobnosti. Umna moc, telesna snaga i dug zivot zavise o nepromenjivim zakonima. Tu ne postoji slucaj. Bog prirode nece se umesati da sacuva ljude od posledica gazenja prirodnih zakona. Ima mnogo prave istine u izreki: "Svako je kovac svoje srece!". Saveti o zivotu i zdravlju, str.18.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
U pravu si. Zašto bi čitao njihove nasrtaje kojima te pokušavaju uvrijediti kao čovjeka. Neću više ni ja Marka citirati, ipak je mir najvažniji.

Mir doista jeste najvažniji, ali to ne znači da im treba bilo kada, bilo gde dopustiti da šire svoje laži i nameću ih kao "evanđelje".

Mi naime znamo ko su i kakva je "vera" koju nasrtljivo nameću, ali drugi to neznaju. A duše drugih su u pitanju.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Mir doista jeste najvažniji, ali to ne znači da im treba bilo kada, bilo gde dopustiti da šire svoje laži i nameću ih kao "evanđelje".

Mi naime znamo ko su i kakva je "vera" koju nasrtljivo nameću, ali drugi to neznaju. A duše drugih su u pitanju.

Hvala Bogu da će svi koji ovdje dođu i čitaju razumijeti tko su EGWisti.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Hvala Bogu da će svi koji ovdje dođu i čitaju razumijeti tko su EGWisti.

Tesko onima koji poveruju tebi i takvima kao sto si ti, koji lazes i izvrces sve sto se moze izvrnuti, prikazujuci Adventiste u pogresnom svetlu.

Kako te nije sramota?

Naravno da nije, jer ti Hriscanske istinoljubivosti, postenja, a ponajmanje bilo sta drugo sto treba da krasi coveka u Hristu i nemas.

Hvala Bogu za one koji prozru tvoje lukave lazi.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kina je dokaz šta znači kršenje propisa o hrani koje je Bog dao u Bibliji.
 
Natrag
Top