Religija i zdravlje

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ako vi jedini imate istinu onda je Isus lažov. I Sveto pismo također laže. Naime, u Svetom pismu piše da je Duh Sveti, donositelj istine, na Pedesetnicu sišao na apostole, a ti tvrdiš da je Duh Sveti, nakon 18 stoljeća provedenih u "induciranoj komi", sišao na bogohulnike u američkim kukuruzištima. :) Ovo zaista mogu tvrditi samo rugači.

Gde Adventisti veruju da je Duh Sveti sisao nakon 18 vekova?

Sve vise otkrivas sebe kao onoga koji laze.

Tesko onima koji ne proveravaju tvoje izjave.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Eno ti tripo. Kaže da nitko nije imao istinu dok je Duh Sveti nije objavio adventistima sedmog dana.

P.S. Molim te, ne nasrći na mene zbog onoga što tvoja braća i polubraća, po Jeleni, ovdje iznose. :)

Istina je da je punina svetlosti istine dosla sa Adventistima, kada je Bog podigao poslednju crkvu u bibliji nazvanu Laodikejska crkva.
Ali to ne znaci da se Sveti Duh tada izlio, jer je on bio tu od pedesetnice.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kina je dokaz šta znači ne pridržavanje Božjih propisa o ishrani.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Manje umire od običnog gripa. No ja nisam ovaj virus povezao sa kugom zbog smrtnosti, nego zbog porekla. Naime, Yestinia Pestis (bakterija) je krenula u svoj pohod upravo iz Azije, isto tako i "Španski grip" (koji po simptomima podseća na ovaj virus).
Ovaj virus nema veze sa sismisom ni sa "zdravstvenim zakonom" kao sto nabedjeni vole da izmisljaju, on je fabrikovan. I ako neko jos uvek veruje da nam vlasti zele dobro, taj nema veze sa realnoscu. Oni zele da smanje populaciju na zemlji i zato ce na kraju izazvati bolest. Corona virus je samo dobar test da se vidi sta bi se desavalo u slucaju globalne epidemije, koliko bi mere zaustvaljanja bile delotvorne, odnosno moze li slican virus da premosti barijeru drzavnih granica..

Virus zapravo nastaje u Vuhanu, samo 20. kilometara od kineske laboratorije koja se bavi ispitivanjem svih vrsta virusa ukljucujuci i SARS, MERS i CORONU!

I to je nekom sucajnost? Ne, nije!

Samo par meseci pre izbijanja epidemije, 18.10.2019. 'John Hopkings centar za zdravstvenu sigurnost' u saradnji sa 'svetskim ekonomskim forumom' je odrzao 'simulaciju' sirenja upravo CORONA virusa! Prognoze su bile vise miliona zarazenih, globalno sirenje preko putnika iz celog sveta, vise od polovine umrlih! Bukvalno sve ono sto se sada pokusava ostvariti..

Sta kao slucajno su "predvideli"?

Slucajno epidemija izbija bas pred kinesku novu godinu kad milioni putuju kucama?

Ko god zeli (i zna engleski) neka pogleda simulaciju, pa neka kaze da je sve ovo slucajno i da ovo sto se sada desava nije namesteno..

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Istina je da je punina svetlosti istine dosla sa Adventistima, kada je Bog podigao poslednju crkvu u bibliji nazvanu Laodikejska crkva.
Ali to ne znaci da se Sveti Duh tada izlio, jer je on bio tu od pedesetnice.

Taj Sveti Duh od Pedesetnice je očito bio neki lažov. Tek je "pravi" sišao u američka kukuruzišta i zajašio adventističke pionire.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ajde ne lupetaj, nemas pojma kako je nastao ovaj virus niti imas informacije iz prve ruke kao ja..

A ti objasnio na naučnom nivou kako je nastao. Samim tim što su jeli nečistu hranu je dokaz da HAC ima istinu.

A objašnjenje da ga je neko napravio. Pa ko je napravio kugu u srednjem vijeku, opet naučnici.

Kakva sprdačina od arg.

Znam ja da boli istina da ono što pričaju advent. se pokazuje istina i to na djelima.

Šta će jadni ljudi mogu samo reći nije to tako.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Eno ti tripo. Kaže da nitko nije imao istinu dok je Duh Sveti nije objavio adventistima sedmog dana.

Kao što je uobičajeno za EGWiste (adventisti sedmog dana) imamo još jednu hulu, ovaj put onu koja se ne prašta. No to nije za čudo, jer su svi oni sledbenici dokazane bogohulnice, Ellen Gould Harmon White.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Pod jedan, kugu (sve navodi na to) 21 stoleća, korona virus, ne prenose svinje,.

"Dokazi istrazivaca kazu da je veom mali borj zivotinja koje ne pate od neke bolesti i da navika mnogog koriscenja mesa u ishrani znaci navlacviti na sebe sve vrste bolesti - rak, tumore, skrofule, tuberkoslozu i brojna slicna obolenja." Saveti o zivotu i ishrani 675


pod tri ne postoji čista i nečista hrana. [/QUOTE]

Bog je rekao potpuno drugacije: "I rece Gospod Mojsiju i Aronu govoreci im: ovo su zivotinje koje cete jesti: izmedju svih zivotinja na zemlju: : Sto god ima papke i papci su mu razdvojeni i preziva izmedju zivotinja to jedite. Ali onih sto samo prezivaju ili sto samo imaju papke razdvojene, ne jedite, kao sto je kamila, jer preziva li nema papkaka razdvojenih; da vam je necista. I pitomi zes jer preziva ali nema papaka razdvojenih; necist da vam je... I svinja, jer ima papke razdvojene ali ne preziva. Mesa od njih ne jedite, niti se sterva njihova doticite jer bam je necista...Ovo je zakon..." 3. Mojsijeva 11,1-47

Darth, probudi se! Bog kaze da je dao zakon o cistim i necistim zivotinajma, a ti kazes; "NIJE ISTINA!"
Koga da slusamo? Zalotalog Dartha ili Boga Stvoritelja?



DarthShone said:

Darth
Kao što je uobičajeno za EGWiste (adventisti sedmog dana) imamo još jednu hulu, ovaj put onu koja se ne prašta. No to nije za čudo, jer su svi oni sledbenici dokazane bogohulnice, Ellen Gould Harmon White.
Nije to Darthe, nego je problem sto ti odbacujes Boga i Njegova uputstva i propagiras mnogobozacko ucenje. Pa neka ti je sa srecom, mi cemo se ipak draziti Puta Gospodnjega i sledicemo Njegova uputstva, a ti nastavi i dalje da lutas ako to zelis.






Edit


Kao što je uobičajeno za EGWiste (adventisti sedmog dana) imamo još jednu hulu, ovaj put onu koja se ne prašta. No to nije za čudo, jer su svi oni sledbenici dokazane bogohulnice, Ellen Gould Harmon White.

Nije to Darthe, nego je problem sto ti odbacujes Boga i Njegova uputstva i propagiras mnogobozacko ucenje. Pa neka ti je sa srecom, mi cemo se ipak draziti Puta Gospodnjega i sledicemo Njegova uputstva, a ti nastavi i dalje da lutas ako to zelis.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
A ti objasnio na naučnom nivou kako je nastao. Samim tim što su jeli nečistu hranu je dokaz da HAC ima istinu.

Jesi ti pri zdravoj pameti? Samo 20 kilometara od te pijace se nalazi kineska laboratorija za ispitivanje svih vrsta virusa SARSA MERSA I CORONE!

Samo par meseci pre izbijanja epidemije, 18.10.2019. 'John Hopkings centar za zdravstvenu sigurnost' u saradnji sa 'svetskim ekonomskim forumom' i Bil Gates-om je odrzao 'simulaciju' sirenja upravo CORONA virusa! Prognoze su bile vise miliona zarazenih, globalno sirenje preko putnika iz celog sveta, vise od polovine umrlih!

Postavio sam video simulacije..

To je kao sve slucajno?
Slucajno 'predvideli'?

Samo slepac nece primetiti da je u pitanju testiranje, da vide efekat sirenja nekog buduceg slicnog smrtonosnog virusa..

Znam ja da boli istina da ono što pričaju advent. se pokazuje istina i to na djelima.

Koja istina? Virus su isfabrikovali kineski naucnici u saradnji sa John Hopkins centrom i pustili da vide efekat sirenja.. Tebe boli istina jer nije od sismisa dosla bolest!

Virus mozes dobiti i od obicne jestive ribe morske ili recne, tako da ovo sto pricas je zaista smesno!

Te kriv im je majmun za sidu te kriva im zmija i slepi mis za coronu, te ptica im kriva, te svinja za H1N1.

Pa jesu li jeli i majmune? Sta izmisljas?

Krive jadne zivotinje! A oni vec godinama rade na razvijanju posebnog soja virusa, koji nece odmah ispoljiti svoje pogubno dejstvo, a pobice milione, sve sa ciljem smanjivanja populacije.. Sida im je bila adut, ali neuspesan.. To je svetska elita, dok je najbolje mesto za testiranje bas kina..

Btw. ne bojis se da ces dobiti virus igrajuci se sa sismisem :p
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top