Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Njegova je teza da apostoli nisu bili kršćani, nego Židovi. Ja sam samo tražio da mi u Bibliji pokaže gdje je našao potvrdu za takvu tvrdnju, i Miki me banirao. Još sam dobro i prošao, prijetio mi je, po njemu poznatom rekvizitu, "govnjavom motkom".

Interesantno je da bi, da je njegova "teza" tačna onda svi oni redovi u Novom Zavetu koji pominju židovsko neprihvatanje Isusa ne bi imali šta da traže tu. I naravno, Miroljub i njemu slični "pametnjakovići" upravo u tome iznalaze "dokaze" o tome kako je Crkva "menjala" tekst.

Taj slap kojeg si gore citirao i o kojem pišeš nisam ja. :) Ti si zaista na nekim opijatima .

Sve i da nije na opijatima, a veruj mi EGWizam je po tom pitanju jači i od najopasnijih narkotika, ovaj pokušaj diskreditacije mu ne bi uspeo.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Ovim je razotkrio da traga po internetu ne bi li što našao o meni. Valjda se spremao postaviti mi dijagnozu. :)



Očito nisam. :)

Nisam išao namjerno tragati, bilo je slučajno. Ali ono što su rekli ona dva forumaša navodno slapu se isto i tebi može pripisati. Sve iste karakteristike posjeduješ, ama baš sve što su ona dvojica rekli, može se primjeniti na tebe na ovom forumu.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Upravo tako. A svi znamo ko je otac i izvor mržnje, otac laži. Shodno tome i "tri anđela" na koja se ovi sektaši i kultisti pozivaju od Boga nisu, nego od "boga ovoga svijeta".....
Darth, pa niko ovde na forumu ne mrzi vise druge hriscane od tebe. Svi vidimo da zalis sto inkvizicija nije u pokretu, jer bi sve druge vernike stavio na rostilj.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Nisam išao namjerno tragati, bilo je slučajno. Ali ono što su rekli ona dva forumaša navodno slapu se isto i tebi može pripisati. Sve iste karakteristike posjeduješ, ama baš sve što su ona dvojica rekli, može se primjeniti na tebe na ovom forumu.

A što to ti meni, kao antitrinitarni adventist sedmog dana, ovdje na forumu zamjeraš? Jesam li kome prijetio? Jesam li o kome neistine iznosio? Jesam li prema nekome bio oštriji i drskiji nego on prema meni? Zbog čega bi to mene trebalo potjerati odavde?
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
A što to ti meni, kao antitrinitarni adventist sedmog dana, ovdje na forumu zamjeraš? Jesam li kome prijetio? Jesam li o kome neistine iznosio? Jesam li prema nekome bio oštriji i drskiji nego on prema meni? Zbog čega bi to mene trebalo potjerati odavde?

Ne treba te potjerati - niko na ovome forumu nije savršen. Kao što sam rekao na ovoj temi, da bi bilo zbog drugih da se fino raspravlja. Ali kao što vidim ovdje niko nikog ne štedi. Nikome ovdje nije cilj preuzeti forum kako veli mire. Ja se čak i Marka bojim dovesti na forum, jer vidjeh kako reče mystery, ponvljaš kao papagaj - tako se ne raspravlja. Neki lik koji dođe kod mene na forum rijetko jer ima obaveze, onako se dotakli ovog foruma, veli da je ovdje katastrofa, da toliko mržnje nije nigdje vidio. Čovjek ne pripada ni jednoj crkvi, onako malo čita religiozne knjige. To je samo jedan primjer, a sigurno je da više gostiju isto misli. Mire je nešto pokušavao ovdje, ali ne vrijedi. Svako nastupa sa pozicije ja iznostim istinu, a ovaj je sektaš i slično. Odi na druge forume Religija, raspravljaju 60-70 ljudi, a ovdje 5-6 samo. Zbog čega? Znam reći ćeš, adventisti su krivi - pusti sada što, što učiniti da ovaj forum postane kao drugi? Evo slape ti kreni prvi.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A što to ti meni, kao antitrinitarni adventist sedmog dana, ovdje na forumu zamjeraš? Jesam li kome prijetio? Jesam li o kome neistine iznosio? Jesam li prema nekome bio oštriji i drskiji nego on prema meni? Zbog čega bi to mene trebalo potjerati odavde?

Kako što ti zamera? Samo postojanje nekoga ko se usuđuje da razotkriva i ruši kulu od karata lažnog hrišćanstva EGWista, ko je uz to i katolik (najmrskija odrednica za EGWIste, doslovno otelotvorenje samog sotone) predstavlja dovoljan razlog da neko od njih poželi da te ukloni.

No, stvar se još više pogoršava ukoliko taj neko dobro poznaje delovanje EGWističkih "institucija". U tom slučaju se "uklanjanje" te osobe smatra obavezom. Jednom rečju opasna je za njihove ciljeve.
 
Natrag
Top