Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kako nije laz namerno dovesti svog proroka u zabludu? I onda ga poslati da to propoveda?

Ajde nadji mi iz biblije da je Bog to ucinio nekom proroku u proslosti? Da je sakrio od njega pravi smisao prorocanstva i onda ga poslao da propoveda pogresne zakljucke do kojih je dosao?

Evo dokazi da je to Bog ikome osim Milera ucinio i dokazao si poentu!

Laž je, i tu on, i bilo ko ne mogu da promene ništa, makar se na glavu nasadili i hodali na trepavicama.

Što se tiče nalaženja iz Svetog Pisma, jedino što bi moglo da bude slično tome što ti tražiš da ti ovi što govore u oholosti nađu, bi moglo da bude ono kada je Bog činio da otvrdnu srca Egipćana, pa da oni tada ne puste sinove Israela. Ali, kada se pogleda kontekst, i način na koji to Bog čini, može se videti da se tu doslovno ne radi o prikrivanju činjenica, nego da je Bog Mojsiju već rekao da će učiniti da "otvrdnu srca" Egipćana da bi pokazao svu svoju moć.

S druge strane rekao sam, Bog ne bi davao datume svog dolaska kad je sam rekao da dan i cas nece biti poznat i da ce taj dan citiram 'doci iznenada na sve koji zive na zemlji'! (luka 21:35). Ako je to 'iznenada' niko o tome nece nista znati i niko ljudima nece javiti!

Pa sto onda salje Milera da im javlja i suprotstavlja se samom sebi u bibliji?

Bog nikada nije davao nikakve datume, jer vreme za Njega ne predstavlja ništa, nije ograničen istim. Isto je i u vezi sa drugim dolaskom. Doći će "iznenada", nenajavljen.

Iznenada u ovom slučaju zaista znači to, bez najave, kad mu se najmanje nadamo, što je i test vere, ljubavi i nade.

Upravo jer je Bog nepormenljiv, a takve su mu i reči, svako ko tvrdi da mu se javilo, ili da mu je neko javio dan i čas Dolaska u Slavi, nije od Boga, nego od Satane.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Za vas laz, za nas istina.

Vi terajte svoje, a Adventisti ce verovati Bogu.

I sta mozete?

Nista, osim da drzite sebe u kandjama samoobmane, i da obmanjujete neupucene iznoseci prljave lazi, i izvrcete sve sto se moze izvrnuti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Za vas laz, za nas istina. Vi terajte svoje, a Adventisti ce verovati Bogu. I sta mozete?
Hoces reci, vi cete terati svoje po svaku cenu, bombardovacete postovima, spamovati, isterivati do krajnjih granica, ocekujuci da ce neko odustati?

Samo da te obavestim, nikada necemo odustati i pobedicemo uz Bozju pomoc, ako neko bude porazen, to cete biti vi!

A u ovome se pokazuje sav tvoj jed, jer ne mozes nista, ne uspevas da nas oteras, ne ide ti da forum pretvoris u vas evandjeoski centar!

Lepo ti uzmi kompjuter, napravi kanal na youtube, pa tamo prosipaj bisere! A ovde ne mozes nista! Ovo je forum svih nas, a ne adventista!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ovo je Srbijan forum , sam naziv govori daje Kršćanski forum , daje po njihovom zvao bise ( Zamotani forum )

Ne ne Antonija, nije 'Hriscanski forum' vec 'forum religije'. Sto znaci da su svi dobrodosli i Hriscani, Muslimani, Budisti, Hindusi i ostali..

Medjutim, par njih je umislilo da su Bogom dani da uce sve ostale, i da je njihova misija 'pobediti sve druge vere', navesti ih da im se pridruze ili priznaju poraz!

Secas li se da je Laodikeja 'molio Boga da ukloni Slapa sa foruma'? To i jeste primarni cilj, ukloniti svako suprotno misljenje sa foruma!

Takav nasilnicki stav, je oterao sve sa foruma! I zato ovde pise samo par ljudi! Sve su oterali, ne 'pobedili' vec oterali!

Kada sam ja morao da branim Muslimane i Budiste od njih, onda znas koliko je sati!

Napadnu ljude za bezveze i optuze ih da su sotone! Pa to nema nigde!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Циљне групе су им управо хришћанске деноминације (јер је жиг звери недеља по њима), нас они највише сатанизују. Било да смо протестанти, католици или православци - сви смо жигосани и проклети. Зато не бих ја дирао протестанте као што ви радите, јер њих на овом форуму нема. Суботаре не посматрам као протестанте, већ као фарисеје.

 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
974
Evo ga i od Adriana teška riječ, od ovih drugih bi se nadao da će to reći, ali ne i od njega. Jedini koji ovdje ne vrijeđaju i ne diraju ličnosti su Servius Tullius i Jovan Prezviter. Neće ovdje nikada biti mira.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Hoces reci, vi cete terati svoje po svaku cenu, bombardovacete postovima, spamovati, isterivati do krajnjih granica, ocekujuci da ce neko odustati?

Ja uopste nisam govorio o pisanju na forumu niti bilo kakvoj pobedi na forumu, a to se vidi iz mojih reci koje glase "Vi terajte svoje, a Adventisti ce verovati Bogu"

Dakle, mislio sam na vase filozofije i napade na Adventiste, da ih mozete zadrzati bilo ovde na forumu ili bilo gde drugde, a da ce Adventisti ostati pri svojoj veri u Gospoda i njegovu rec.

Samo da te obavestim, nikada necemo odustati i pobedicemo uz Bozju pomoc, ako neko bude porazen, to cete biti vi!

Lazno Hriscanstvo je vec porazeno, i bilo sta da sotona ucini protiv istine - on ce na kraju izgubiti, jer zlo i laz nisu vecne kategorije jer su oni proizvod stvorenog bica sotone.

Samo su dobro i istina
vecni, jer su one obelezje Boga koji je vecan i nepromenjiv.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Циљне групе су им управо хришћанске деноминације (јер је жиг звери недеља по њима), нас они највише сатанизују. Било да смо протестанти, католици или православци - сви смо жигосани и проклети. Зато не бих ја дирао протестанте као што ви радите, јер њих на овом форуму нема. Суботаре не посматрам као протестанте, већ као фарисеје.

Naravno da su im to ciljne grupe. Retko ko shvata da su ovi kultisti, u narodu poznatiji kao subotari (mada ima više njih kojima je senka važnija od Boga) sebe sami proglasili krunom reformacije i jedinim nosiocima istine. Shodno tome oni udaraju i levo i desno i gore i dole. Svi su žigosani i svi su od sotone. Doslovno svi koji nisu prihvatili Milerove i Ellenine laži kao evanđelje su žigosani i prokleti.

Što se tiče protestanata, njih zaista ovde nema na forumu, ali sve i da se pojave, laka su meta EGWista, jer za razliku od pravoslanih i katolika autoritet stavljaju u Sveto Pismo, a ovi to obilato koriste. Ujedno, da nije bilo protestantizma, ne bi se ovakvi kultovi kakav je subotarstvo uopšte i pojavili, naime iz protestantskog miljea su izašli.

Ni ja ih kao ni ti ne smatram za protestante, ali nisu ni fariseji. Ne veruju u besmrtnost duše, uskrsnuće im je rekonstrukcija, te su bliži sadukejima, mada je i to upitno. Ujedno, ni naziv subotari im ne pristaje, jer postoje i Baptisti koji se klanjaju senki.

Tako da naziv Elenisti ili Vajtovci im bolje pristaje.... Mada bi i njima i Raselovcima više odgovarao naziv Mileritski fundamentalisti.
 
Natrag
Top