Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ja odgovor dao a ti nastavljas i dalje.

Dakle, za sve sto napises odnosi se odgovor koji je dat, jer svesno lazes.

On može samo da te formalno citira, da ti stigne izveštaj gore desno i da nastavi po svom, zar ti čitaš njegove komentare, ja jedva i to ako slučajno vidim.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Oni ili popljuvavaju ili se rugaju, kod njih je ili fanatizam ili telesnost, razuzdanost.

Njhovi moralni zahtevi su toliko površni da ne zahtevaju Božju pomoć, truju se, a spominju veru.

Izađu iz crkve pa puše. Fanatici su im oni koji drže zakon. Napadaju onog ko prijavi, a zašto onda stoji ta opcija?

Kod tebe se izmjenjuju trovanje istine i duhovno đubretarenje.

Ja odgovor dao a ti nastavljas i dalje.

Ti dao odgovor!? A gdje ti je?

On može samo da te formalno citira, da ti stigne izveštaj gore desno i da nastavi po svom, zar ti čitaš njegove komentare, ja jedva i to ako slučajno vidim.

Ja sam uvijek tvrdio da ti laprdaš a da uopće i ne pročitaš što tko piše. Dobro da si sada sam priznao da si najobičnije laprdalo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Dakle ili fanatizam (idu na kolenima do Gospe, razapinju se, klanjaju idolima, diraju mrtvace) ili telesnost (hedonizam, proždrljivost, blud itd.)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
[1] "Ako dakle zakon carski izvršujete po pismu: Ljubi bližnjega svojega kao samoga sebe, dobro činite" [Jak 2.8]
Ovde se kao "zakon carski" citira "Ljubi bližnjega..." [3.Moj, 19:18] što nije u deset zapovesti, nego upravo u navodno ceremonijanom zakonu

Pazi ovo LJUBI BLIŽNJEG SVOGA je ceremonijalni ZAKON, ovo moram poslati svojima.

I to kažu ovi koji ne priznaju podelu zakona.

Kakva sprdnja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
A Antonija malo prelazi iz rugača i pljuvače. Prijavio sam njen komentar na temi religija i zdravlje.

Ništa se drugo i ne može očekivati od ovakvog nekoga ko je čas bošnjo, čas crnogorac, čas ovo, čas ono.

Ps. Kako je već pomenuti kupusoman, onda laprdanje i nije za čudo. Naime i kupus kao i pasulj (grah) izaziva nadimanje....

Vi ste definitivno izašli iz tema foruma i tako ste zagadili i obesmislili svaku raspravu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Vi, trovatelji istine i zagovaratelji ubijanja Boga u njegovim najmanjima, ste sve zagadili i obesmislili.

Blaga je reč nazvati ih trovateljima istine i ubicama Boga. Isuviše blaga.

Zagadili i obesmislili? Šta su to mogli da zagade a da ga slušajući od smrtnosti preplašenog masona i baptistu Williama Milera nisu zagađenog i obesmišljenog primili? Sama Sola Scriptura, sam protestantizam je materica, kolevka zagađivanja i obesmišljavanja, oni su samo nastavili tradiciju. Laž, prevara, podmuklost,prikazivanje Boga maloumnim, stvorenjem čak... sve to je iz deponije koja je Sola Scriptura izašlo i u američkom revivalu, čiji su najglasniji kerberi upravo Mileritske sinagoge (EGWizam i Raselovi svedoci), do apsurda i arhi hereze naraslo.

Mada istini za volju, ovi potonji (Raselovi Svedoci) barem ne vrše za novac klanjanje Molohu kao što to sve radosno trljajući ruke zarad profita čine Adventisti Sedmog Dana.


Blagoslovio te Trojedini Bog i istrgnuo te iz kandži Trovača i Bogoubojice.

Da, Blagoslovio ga, mereći i njega i njegovu braću po veri merama kojima oni mere druge.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
A Antonija malo prelazi iz rugača i pljuvače. Prijavio sam njen komentar na temi religija i zdravlje.
S čime samte ja uvrjedila sa istinom , samo ti prijavljuj , i tome zabole .
Tisi zagađivač svake teme , i nisi vrjedan da stobom raspravljam , dobro Slap veli đubretari ,i zagađivači istine
Vi, trovatelji istine i zagovaratelji ubijanja Boga u njegovim najmanjima, ste sve zagadili i obesmislili.

Blagoslovio te Trojedini Bog i istrgnuo te iz kandži Trovača i Bogoubojice.
Nije vrjedan daga blagosljivljaš .
Da, Blagoslovio ga, mereći i njega i njegovu braću po veri merama kojima oni mere druge.
Njega ne zanima gdeće završit , a štobiga zanimalo kad dušu nema , a ako je slučajno ima pakao mu ne gine
 
Natrag
Top