Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Njega ne zanima gdeće završit , a štobiga zanimalo kad dušu nema , a ako je slučajno ima pakao mu ne gine

O i te kako ga zanima, i te kako ga zanima. Sada da ga neko slučajno zarazi Covid 19-om, vrištao bi do neba i nazad, histerično tražeći da ga izleče.

Shvati sestro, radi se o kukavičkom kultu, materijalističkom i mortalističkom, i upravo je to razlog zašto negiraju Pakao. Boje se, boje se toliko da im sama pomisao na pakao izaziva paniku. Zato ga i negiraju, poput infantiliziranih individua koje veruju da negacija nečega uklanja postojanje predmeta negacije.

A zašto se toliko Pakla boje upitaće se neko? Zato što je bezuspešno svo mantranje smrtne žene udarene u glavu o potiskivanju savesti zarad "savršenstva" ovde na zemlji. Jednostavno savest im ne da mira.

A Savest je od Boga.


Pomenula si dušu, ne, on ima dušu, ali ju je prihvatajući sotonino "evanđelje" prodao unapred, te kao da je i nema.

I baš zato, ja na svaki Slapov blagoslov koji on upućuje bilo kome od njih i dodajem:

Merio ih Bog merama kojim oni mere druge.


Verujem da znaš šta to znači.

Ps. Naravno sada očekujem njihovo "zgražanje" i mantranje o tome da mi je takav "duh", na šta slobodno i bez imalo griže savesti odgovaram da me nije briga šta će oni u svome samozavaravanju da govore i mantraju.

Jednostavno, oni su svojom voljom izabrali da budu odeljeni od Spasenja, nad njima je Anathema, koju je kroz usta i pero Svetoga Apostola Pavla izrekao sam Bog i tu činjenicu ni svo mantranje kojim oni ovde, ali i na drugim mestima zasipaju ljude pokušavajući sebe i njih da ubede da je njihov kult od Boga, promeniti neće.

I baš zato, jer smo pozvani da budemo bezazleni kao golubice, a mudri kao zmije, ja i dodajem gore pomenuto na svaki blagoslov.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nemaju arg. pa nama daju naše arg. i misle da je to dovoljno.

I oni svi sretni, eto i mi vama isto kažemo. Dela dokazuju da smo mi u pravu, tako je Korej optužio Mojsija da je sluga satanin.

Fariseji Isusa, a nevolja baš najviše dolazi na njih.

Kao da vas zanima odbrana arg. koje niste odbranili ovde.

Vas zanima ko sam ja, ko je iza imena ovde na forumu tripo 41.

To je MIretu velika boljka, pošto ja znam ko je on.

Zato Mira najviše traži, daj link, daj link. Da ti motiv nije pokvaren dao bih ti ga, ali ga ne dam.

Samo nisam ja kriv za to, Mire se sam odao rekao ime i rekao da su mu familija Slankamenci kada sam ja dao onaj video muzički.

Kojeg je uradio Slankamenac,

Znam ja šta vi hoćete da uzmete moju fotografiju i da se ovde naslađujete sa popljuvavanjem.

Kao vas zanima odb. argumenata, nemate pojma šta ste rekli juče, a kamoli pre par godina.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Kao da vas zanima odbrana arg. koje niste odbranili ovde.

Najprije ti obrani obrani i dokaži svoju tvrdnju. Dakle, dokaži da Bog ubija Kineze jer jedu šišmiše i svinje, ("Bog ubio" 3 Kineza na milijun stanovnika), a štiti vas kupusare i subotare u Americi, a vas ubio 158 na milijun stanovnika!?!?!?!? Evo dolje dokaza :):

1587804508307.png

Vas zanima ko sam ja, ko je iza imena ovde na forumu tripo 41.

Briga mene tko si ti. Ja komentiram mizeriju koju ovdje otrovno prosipaš.

To je MIretu velika boljka, pošto ja znam ko je on.

Projekcija. Nije Mire ovdje pokazao patološku potrebu zamjene i skrivanja identiteta, nego ti. Nije se mire "ljuljao od ijekavca ka ekavcu", nego ti. :)

Znam ja šta vi hoćete da uzmete moju fotografiju i da se ovde naslađujete sa popljuvavanjem.

Interesiraju li tebe "muške fotografije"? Da opet nije projekcija?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Briga mene tko si ti. Ja komentiram mizeriju koju ovdje otrovno prosipaš.

Tačno tako. Ujedno, zašto bi neko trošio vreme na istraživanje ko je on? *

* O tome dovoljno govore "mudrolije" koje prosipa po Internetu, sve pokušavajući da sebe i nakaradu od "teologije" nametne.

Projekcija. Nije Mire ovdje pokazao patološku potrebu zamjene i skrivanja identiteta, nego ti. Nije se mire "ljuljao od ijekavca ka ekavcu", nego ti. :)

Upravo tako. Nikome naime nije palo takvo ponašanje na pamet, nego baš njemu, čime on u stvari dokazuje dve stvari: totalno nepoštovanje sagovornika, i svoju narcisoidnost.

Interesiraju li tebe "muške fotografije"? Da opet nije projekcija?

Tko zna, sve je moguće sa onima koji dar Duha Svetoga (razum) menjaju bulaženjima "duha proroštva" iz Maine-a...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A ne znaš šta si koment. pre nekoliko godina, zato što zastupaš lažnu nauku.

Pa iz laži ideš u još veće laži. Zato sam ja tebi nalazio očigledne kontradikcije, a ti meni ne možeš.

Tko s đavlom tikve sadi, "s proljevom završava" - p.s.r. se po vlastim riječima. Pogledajmo :

Najveći problem ljudi koji odbacuju Svetu Trojicu što Boga shvataju ograničenog u moći i znanju kao čovjeka. ...

Otac je Bog: Ivan 6:27; Rimljanima 1:7; 1 Petrova 1:2. Sin je Bog: Ivan 1:1 0,14; Rimljanima 9:5; Kološanima 2:9; Hebrejima 1:8; 1 Ivanova 5:20. Sveti Duh je Bog: Djela 5:3-4; 1 Korinćanima 3:16 (Onaj koji prebiva je Sveti Duh - Rimljanima 8:9; Ivan 14:16-17; Djela 2:1-4).

Ovo je pisao "zatucani", a onda, vrlo brzo nakon ovoga, "prosvijetljeni" piše:

Otac je osoba, Isus je osoba. Duh Sveti nije neka bezlična sila, ali nije ni zasebna osoba kao Otac i Sin.

Nakon prosvijetljenja, poučavat će "prosvijetljeni" i tko se točno krije iza Svetog Duha kao treće Božanske osobe. Pogledajmo :):

Pazi malo ko uzvisuje 3. osobu uzvisuje Lucifera još gore što taj nije ni svjestan toga.

I taj duh kojeg spominješ svjedoči za Oca i Sina, a ne za nekog 3. Za nekog 3. svjedoči Lucifer.

Na koncu će "prosvijetljeni" potpuno razotkriti tko ga je ovako "prosvijetlio" - "ozračio zrakama svog duhoproroštva". Evo :):

25 Razloga Zasto Ne treba Verovati u Trojstvo ili Trojedinog Boga!

3. Zato sto je doktrina Trojstva OMEGA OTPAD - prorokovano od Ellen G. White
.........
12. Zato sto Doktrina Trojstva unistava sve Adventisticke temelje koji su i pioniri zajedno sa EGW postavili tako cvrsto ispiracijom Bozjeg Duha (a ne Boga Duha) gde EGW kaze: "...Ni jedno slovo ne sme biti uklonjeno iz onoga što je Gospod ustanovio.... Gde ćemo naći sigurnost osim u istinama koje Gospod daje poslednjih 50 godina.“ {E. G. Vajt, Rivju i Herald, 25. Maj, 1905}

13. Zato sto EGW jasno kaze da sa odbacivanjem pravog Boga (Oca) svoj temelj gradimo na pesku,
........
15. Zato sto Elle G. White NIKADA nije verovala u Trojstvo ili Trojedinog Boga.

16. Zato sto postoje MNOGA dokumenta kao recimo pisma iz 1932g '39,'40-tih od njih neka upucena predsedniku Generalne Konferencije Koja pokazuju da nasi pioniri ukljucujuci i EGW nisu verovali u Trojedinog Boga sve dok "pametne" "pijane" vodje od vina Vavilonskog nisu ovu doktrinu izglasali tek 1980g.

S..e li ga sam po sebi, s..e. Idemo dalje.

E zato će svi da vide kakvi ste ovde u debati.

Evo gore, vidjeli su svi. :)

Da ste ovde moju nauku osporili ja bih prišao vama i ne bih dao ništa na FB, ali zato ću ja dajem jer nisam len kao vi.

Nema potrebe, ti sam svoju nauku p.s...š, kao što gore vidjesmo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Mire vs Mire
Nikada nisam tvrdio da ljudima i stoci nije isti duh!

Nije "isti Duh", objasnio sam! Solomun kaze da je "za ateiste isti Duh"
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Mire vs Mire
Nikada nisam tvrdio da ljudima i stoci nije isti duh!

Nije "isti Duh", objasnio sam! Solomun kaze da je "za ateiste isti Duh"

Hmm, i šta sa time?

Evo gore, vidjeli su svi. :)

Poodavno smo videli. Uostalom, kakva "vera" takav i akolita. Kontradiktornosti do kontradiktornosti, poput "duha proroštva" kamenom u glavu udarenog, iz Maine-a, USA, ili njenog ljubimca oca laži, kome je uvek "a što ne bi moglo" :cool:

Ps. Kada već onako bezobrazno ismeva svakoga ko ne veruje u debilnosti "duha proroštva", neka se pokaže dovoljno hrabrim i postavi linkove mesta na koja navodno kopira naše postove. Da jednom za svagda vidimo ko su osobe koje se kriju iza narcisoidnog EGWističkog trola, i ko su njihova "inteligentna" publika.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ps. Kada već onako bezobrazno ismeva svakoga ko ne veruje u debilnosti "duha proroštva", neka se pokaže dovoljno hrabrim i postavi linkove mesta na koja navodno kopira naše postove. Da jednom za svagda vidimo ko su osobe koje se kriju iza narcisoidnog EGWističkog trola, i ko su njihova "inteligentna" publika.

Dobro reče Antonija, nema on muda za takvo što.
 
Natrag
Top