Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ako sam što slagao dokaži, ako nemaš dokaz zašto me vrijeđaš.

P.S. Bog te blagoslovio.

Ovo pokazuje koliko si lukav, jer vec je dokazano mnogo puta.

Ne vredjam vec iznosim realnost tvog stanja.

Laz se mra nazvati svojim imemnom, bilo bukvalno tom recju, ili njenom zamenom kao "NEISTINA" sto znaci isto.
Stvar je samo u prizvuku.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Da, i mi upravo imamo posla sa kultom pljuvanja, koji je svoje "verovanje" ukrasio i onima koji svakodnevno za novac

8. Velika borba
Citav ljudski rod obuhvacen je velikom borbom izmedu Hrista i sotone u odnosu na Božji karakter, Njegov zakon i Njegovu vladavinu nad svemirom. Ovaj sukob nastao je na nebu kada je jedno stvoreno bice, obdareno slobodom izbora, u samouzvišenju uvelo duh pobune u ovaj svet i navelo na greh Adama i Evu. Ovaj covekov greh imao je za ishod izopacenost Božjeg oblicja u ljudskom rodu, metež u stvorenom svetu i na kraju njegovo uništenje u vreme potopa celog sveta. Posmatran od svih stvorenih bica, ovaj svet postao je poprište sveopšteg sukoba iz koga ce Bog ljubavi na kraju izaci opravdan. Da bi pomogao svom narodu u ovoj borbi, Hristos šalje Svetog Duha i odane andele da ga vode, zaštite i podupru na putu spasenja.
(Otkrivenje 12,4-9; Isaija 14,12-14; Jezekilj 28,12-18, 1. Mojsijeva 3; Rimljanima 1,19-32; 5, 12-21; 8,19-22; 1. Mojsijeva 6-8; 2. Petrova 3,6; 1. Korincanima 4,9; Jevrejima 1,14)

 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tebi ni lukavstvo ne pomaže. Naprosto nemaš niti jedan za svoju tvrdnju.

Upravo o tome govorim, da primenjujes lukavstvo time sto se nadas da ce ljudi koji ovo citaju poverovati u tvoje tvrdnje da ja nemam ni jedan dokaz za tvoje tvrdnje, i ako je suprotno, da ja nista drugo i ne cinim osim sto obelodanjujem tvoje lazi protiv Adventista i Ellen White.

Ali samo tako nastavi, pa ces daleko dogurati.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Oni ili popljuvavaju ili se rugaju, kod njih je ili fanatizam ili telesnost, razuzdanost.

Njhovi moralni zahtevi su toliko površni da ne zahtevaju Božju pomoć, truju se, a spominju veru.

Izađu iz crkve pa puše. Fanatici su im oni koji drže zakon. Napadaju onog ko prijavi, a zašto onda stoji ta opcija?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zašto nijedan nisi iznio ako ih imaš? :)

Ja odgovor dao a ti nastavljas i dalje.

Dakle, za sve sto napises odnosi se odgovor koji je dat, jer svesno lazes.

""Upravo o tome govorim, da primenjujes lukavstvo time sto se nadas da ce ljudi koji ovo citaju poverovati u tvoje tvrdnje da ja nemam ni jedan dokaz za tvoje tvrdnje, i ako je suprotno, da ja nista drugo i ne cinim osim sto obelodanjujem tvoje lazi protiv Adventista i Ellen White.

Ali samo tako nastavi, pa ces daleko dogurati""
 
Natrag
Top