Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ima dva razreda osnovne i knjige za treći.

Ili neku od novokomponovanih Beogradskih gimnazija.Naravno ako se odnosi na "Astrolog antropologa, filozofa, i psihologa" Miloša Bogdanvovića. Ako se odnosi na Tripa, e tu su stvari mnogo komplikovanije i prostije u isto vreme.

U zavisnosti od toga da li se radi o udžbenicima za Evropsku osnovnu ili za američku, u ovom drugom slučaju, radi se o nivou kindergartena.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pa jeste, može da čovek u sebi drži bilo šta, ali ono pre ili kasnije mora da ispliva.

Kao kod fariseja.
A sto si zaobisao moj drugi deo posta? Pitao sam te za skolu! Jos uvek je misterija koju si skolu zavrsio!

Bice da projektujes svoje nedostatke i slabosti na druge, pricas o zeni koja nije mogla da se istakne medju obrazovanim, a to si ti. Sve za sta nas optuzujes si zapravo ti. Projekcija je tvoja boljka,ne nasa!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Bice da projektujes svoje nedostatke i slabosti na druge, pricas o zeni koja nije mogla da se istakne medju obrazovanim, a to si ti. Sve za sta nas optuzujes si zapravo ti. Projekcija je tvoja boljka,ne nasa!

Projekcija je jedan od simptoma narcisodinog poremećaja ličnosti. No opet ponavljam, nije bitno za temu, ili jeste?

Ps. mnogi u samoproklamovanom "vjernom remnantu" patili su od ovoga, pa i sam avatar "duha proroštva"....
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ps. mnogi u samoproklamovanom "vjernom remnantu" patili su od ovoga, pa i sam avatar "duha proroštva"....
Svi oni od toga pate, to im je dijagnoza.
Besmisleno je reci da neko ide u PC da bi se istakao, to je stvarno "bulaznjenje"! Ako neko hoce da se istakne svojom pamecu ici ce medju "prosvecene" i obrazovane adventiste, jer tamo je sva pamet otisla, tamo ce i dobiti hvalu. Niko ne zna da podstakne ponos kao sekte, posebno JS i adventisti, oni te samo tapsu po ramenu i caste. Sami kazu da smo mi pravoslavni glupavi i priprosti. I jesmo, ali nismo pred Gospodom!
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ako neko hoce da se istakne svojom pamecu ici ce medju "prosvecene" i obrazovane adventiste, jer tamo je sva pamet otisla, tamo ce i dobiti hvalu.

Je, sva je pamet preselila adventistima. Jedino pamet koja je ravna Božijoj, kadra je "oženiti" mitskog Nimroda iz 3. stoljeća prije Krista i polumitske Semiramide iz 1. stoljeća prije Krista. ;) To mogu samo patološki lažovi, kakav je Hislop, i "Millerovi potomci" (EGWisti, Raselisti i njihovi mutanti).
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Naravno da govore ljudima da je Papa djavo pri prvom susretu. Licno sam slusao to nebrojeno puta.. I ja sam isto toliko upoznat sa adventizmom koliko i ti godina, mozda 2-3 manje..

Mire, ja sam u Adventistickoj crkvi 80 godina, i nikad nisam cuo da neko Papu naziva djavolom. Mozda si ti ga tako nekad nazivao, a budi siguran da ja nisam, niti sam cuo ijednog Adventistu da ga tako naziva.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire, ja sam u Adventistickoj crkvi 80 godina, i nikad nisam cuo da neko Papu naziva djavolom. Mozda si ti ga tako nekad nazivao, a budi siguran da ja nisam, niti sam cuo ijednog Adventistu da ga tako naziva.
Eto Marko ja jesam. Sta sad hoces reci da ja lazem? Sto bih to radio? Mozda to zavisi od crkve do crkve, i od osobe do osobe, mozda se i klima promenila u medjuvremenu, ali ja sam to cuo ne jednom vec vise puta.. Znam da su hrtvatski adventisti npr. dosta drugaciji i oni to mozda i ne govore, ali ovi moji jesu govorili, eto licno je zena adventistkinja to rekla mom ocu, ja bio mali imao sam tada jedno 10-tak godina...

Ja bih zaista voleo da to nije slucaj..

Kako ne govore, eno Kainos je sam postavio tri sestice pre neki dan govoreci o Papi..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
A sto si zaobisao moj drugi deo posta? Pitao sam te za skolu! Jos uvek je misterija koju si skolu zavrsio!

Vrlo važno u ovoj raspravi, ne znaš što si pričao pre 3 godine, ali zato znam ja.

Dakle baviš se mojoj ličnošću, a ja tvojim arg. baš me briga ko si ti lično i čime se baviš i koju školu imaš.

Ja ovde ne ispoljavam lične frustracije kao ti, jer ih i nemam.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Vrlo važno u ovoj raspravi, ne znaš što si pričao pre 3 godine, ali zato znam ja.

Dakle baviš se mojoj ličnošću, a ja tvojim arg. baš me briga ko si ti lično i čime se baviš i koju školu imaš.

Ja ovde ne ispoljavam lične frustracije kao ti, jer ih i nemam.
Ova tema nema veze sa argumentima vec sa tvojom licnoscu!

Ne moze da nas ne zanima koju ti skolu imas kada si se isticao kao obrazovan i autoritet a sve druge bez skole si nipodastavao!

Ti si skolu postavio kao merilo kojom se odredjuje necije pravo da govori o temama. Sam sebe si isticao!

Pa onda nam reci koju ti skolu imas?
Zasto lazes da imas fakultet? Znamo da lazes!

A sto se tice frustracija, njih jedino ti imas, i to u odnosu na pravoslavnu crkvu i svakoga ko rusi tvoju inteligenciju i autoritet! U adv. crkvu si otisao jer su ti podsticali ponos, a u pravoslavlju te niko nije fermao ni 3%! I to je cinjenica!
 
Natrag
Top