Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Evo dokaza da mi imamo razg. sa nekulturnim ljudima.
"recikliranje Jeleninih bulažnjenja u dolare".

preplavila trkeljanja teologa ,

Primjer "pendrečenja Biblije"

.Mlataranje pismom kao štitom,

Kako razumno biće može da poveruje da su njena bulažnjenja uopšte od Boga?

Pišate li po njima kad se okupite na FB?

Sav jad i bedu prosipate, pokakite se na sve nase,

Lupetate
gluposti!

Hvala i tebi što si mi dao priliku da pokažem kako laprdate i ti i Jelena.

Upravo iz razloga što ih je udarena u glavu ubedila da su svi oni proroci

najzornije opisuje taj vaš misaoni abortus.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pricas kojestarije.

Merilo je rec Bozja, a ti upravo uzimas ljudsku za svoje merilo, a ne Bozju.

Ja sam Adventista, krsten sam u velikoj crkvi u Beogradu, i od 1993 godine sam aktivno posecivao.

Adventista se ne postaje rodjenjem u Adventistickoj porodici, vec potpunim predanjem Bogu, i zivot sa njim u zajednici, i primenom njegove reci u licni zivot.
Naravno da govore ljudima da je Papa djavo pri prvom susretu. Licno sam slusao to nebrojeno puta.. I ja sam isto toliko upoznat sa adventizmom koliko i ti godina, mozda 2-3 manje..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Budi siguran da Pravoslavlje neće nikada prihvatiti primat Rima niti odustati od svojih dogmata i pravila vere.

"ОТАЦ РАФАИЛ БРЕСТОВ: ПАПА ЈЕ ПРЕТЕЧА АНТИХРИСТА "

Mišljenje nekih zvaničnika i velikodostojnika PC nije zvanični stav Crkve već lični stav ili ubedjenje kako po ovome pitanju tako i po bilo kom drugom koje nema veze sa Učenjem Crkve.

Ovde se ne radi o prmatu, ili o tome da li će neko prihvatiiti isti ili ne. Kako zbog toga što su mi na ignore skoro svi sledbenici avatara "duha proroštva", ne mogu da vidim, a da mi sistem ne izbaci i ostale budalaštine koje postavljaju ko je i šta postavio u vezi "primata" Cathedra Petri, o čemu inače možemo da raspravljamo na drugoj temi i na drugom forumu, onom na kome nema sledbenika "malog svetla" iz Maine-a.

Boli ih to što im dekonstruištemo laži koje predstavljaju kao "božije" objave. Boli ih to što Istok i Zapada Crkve prepoznaju zajedničkog neprijatelja, vukove (ne oni nisu vukovi, nešto su drugo) u jagnjećoj koži, pa pokušavaju da otvore stare rane.

No zaboravljaju jedno. U pitanju nisu ni primat, ni filioque, ni ovo ni ono. Nego sami osnovi vere. A tu sve ljudskim umom stvorene "razlike" padaju.

Ps. niko od Istoka i ne traži prinavanje primata, iako je isti duboko Sveto Pisamski, niti traži odbacivanje dogmata vere. Ovde se napadaju same osnove, ono što veze sa Petrom, sa filioque nema, i to pred sinovima pogibli treba braniti, pred vratima Gehene treba ne odbraniti jer Istini odbrana pred sinovam laži ne treba, nego istaknuti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
. I ja sam isto toliko upoznat sa adventizmom koliko i ti godina, mozda 2-3 manje..

To nije nikakvo merilo, nego motivi iz kojih je neko negde išao, odnosno u crkvu u koju je išao.

Ja znam da da se neki bili i po 15-20 godina isto i sada najžešće napadaju advent.

Ali su svi otkrili svoje motive , bili su formalisti, pa su mislili da su i oni drugi pored njih, jer su oni sami.

Jedna se nije ponizila, postala je ohola i ponosita jer je došla u HAC u kojoj je dosta obrazovanih ljudi, pa nije mogla da se istakne.

Zato je i otišla u PC gde može da manipuliše ljudima jer u PC procentualno nema toliko obrazovanih ljudi.

Što sam i video na FB gde se uvek postavljala za vođu svima na njenoj strani.

Čak je pokušala da dokazuje svoje stavove čisti lingvističkim načinom, što je besmisleno.

Biblija se tumači po smislu i uvek i samo po smislu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Evo dokaza da mi imamo razg. sa nekulturnim ljudima.
"recikliranje Jeleninih bulažnjenja u dolare".

preplavila trkeljanja teologa ,

Primjer "pendrečenja Biblije"

.Mlataranje pismom kao štitom,

Kako razumno biće može da poveruje da su njena bulažnjenja uopšte od Boga?

Pišate li po njima kad se okupite na FB?

Sav jad i bedu prosipate, pokakite se na sve nase,

Lupetate
gluposti!

Hvala i tebi što si mi dao priliku da pokažem kako laprdate i ti i Jelena.

Upravo iz razloga što ih je udarena u glavu ubedila da su svi oni proroci

najzornije opisuje taj vaš misaoni abortus.
Jeste bas smo nekulturni :)
Pa sve receno je tacno! Izazivas ovakve postove i onda ti smetaju.

Ali su svi otkrili svoje motive , bili su formalisti, pa su mislili da su i oni drugi pored njih, jer su oni sami.

Jedna se nije ponizila, postala je ohola i ponosita jer je došla u HAC u kojoj je dosta obrazovanih ljudi, pa nije mogla da se istakne.
Hahaha, pa to si ti, projektujes svoje slabosti na druge :)

Koju si ono skolu zavrsio Milose? Hteo bi da budes vodja sa gimnazijom? Ne mozes da se istaknes pa lazes da imas fakultet? :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Jeste bas smo nekulturni :)
Pa sve receno je tacno! Izazivas ovakve postove i onda ti smetaju.

Čekaj, čekaj, u čemu smo mi to nekulturn? Ko ovde osim njega i njegove braće po veri u avatara "duha proroštva" pljuje po drugima? Ko postavlja horor fotografije i za to optužuje Katoličku Crkvu? Ko? Mi ili oni?
 
Natrag
Top