Quasar Kodi/XBMC Addon (Torrent streaming) - Pulsar fork

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
mwsavko odakle si skinuo Quasar instalaciju? Jel odavde?
Kod:
https://github.com/scakemyer/plugin.video.quasar/releases
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pa šta znam, vidim da malo po malo pa prijavi neko grešku za verzije koje nisu na windows platformi. Na windows radi sve kako treba i meni je sada najbolji addon za kodi, ali verujem da ima problema na ostalim nekim platformama.

Verovatno je to i razlog zašto ne izbacuju prvu stabilnu verziju, jer žele da je optimizuju kako treba i za ostale sisteme.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ljudi jel zna neko zasto ne mogu da otvorim ni jednu seriju? Imam zadnju verziju i provajdere instalirane sa gore navedenih linkova.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Koji su provajderi u pitanju? Da probam ja da vidim kako ide? Jel na PC-ju koristiš Kodi?
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Nije problem u provajderima, kada idem u tv shows pa u popular na primer on izlista serije ali ne mogu da ih otvorim. Na PC-ju sam.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ne, kao krene da ucita i samo stane, nema nikakve poruke, sa filmovima radi bez greske.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Jel koristiš biblioteku za filmove i serije? Probaj preko nje da vidiš da li hoće da otvara prvo. Ako hoće izbriši skroz Quasar, prvo onemogući samo provajdere nema potrebe da ih brišeš, pa ponovo instaliraj ovu najnoviju verziju. To je oočigledno neka greška do Qusara i nešto u tvom Kodi folderu pravi konflikt sa njim, verovatno neki drugi addon. Meni se to dešavalo sa Istreamom da tako neće da učita nešto i jedini način da ponovo proradi bio je reinstall. :)

Uvek treba imati na umu da svi ovi addoni koje mi koristimo uglavnom nemaju zvaničnu podršku Kodija i nisu predviđeni za rad sa njim pa tako se i ne garantuje stabilnost. E sad što svi ovi addoni rade na Kodiju i mogu lepo da se iskoriste preko njega na našu sreću to je druga stvar. :)
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Probao sam, radi biblioteka. I vec sam bio reinstalirao quasar i provajdere i dodao ih ponovo sa ovih linkova koji su navedeni gore. Ali problem i dalje postoji.
 
Natrag
Top