Quasar Kodi/XBMC Addon (Torrent streaming) - Pulsar fork

Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Probacu veceras malo igrati se sa podesavanjima i u Quasaru i u Torrenteru. Do sada sam vise cackao po advancedsettings.xml, nego po opcijama add-ona.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Baferovanje se dešava kod video fajla koji gledate a sam Quasar ne skida dovoljno, normalno je da dođe do baforevanja tada. Probajte recimo da skidate neki torent i prekinite ga na lupam 30% skidanja i pustite u nekom video plejeru videće te iste te probleme. Pikselizaciju, seckanje i na kraju prekid videa.

Zato popnite bufer slobodno na preko 100 mb-a, nema sile tada da vam secka, naravno pod uslovom da dostignete pristojnu brzinu downloada, minimum 1 Mb/s. To je problem bio i kod Pulsara recimo jer je isto koristio ove javne torent trakere a na njima brzine nisu baš najbolje pogotovo za starije stvari.

Torrenter nema problema recimo sa tim jer on koristi one ruske trakere gde za nelkoliko sekundi kad krene da skida dostigne download maksimalnu brzinu i tu zakuca sve dok ne skine fajl. Zato će ako uspeju da ubace privatne trakere u Quasar uživanje biti maksimalno.
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2012
Poruka
48
Dali vam radi quasar, meni od subote neće da nađe ništa, neznam šta mu se dogodilo, ništa nije bilo dirano samo je stao.
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Dali vam radi quasar, meni od subote neće da nađe ništa, neznam šta mu se dogodilo, ništa nije bilo dirano samo je stao.
Meni radi. Vidi da li imas poslednju veziju Quasara (0.9.8). Neki su imali problem da im update nije radio. Obrisi Quasar i provajder i ponovo sve instaliraj iz pocetka. Fino radi. Ima poneki sitan bug, ali cesto izlaze novi updejti...Bice ovo odlican addon, bitno je da neko radi na njemu.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
malo sam testirao ovaj kako bi rekao apdejtovani pulsar....radi lepo, tu nemam pripombi....jedina mana koliko sam testirao je stariji material....tu bi mogla biti opcija da trazi komplet sezone pa da onda otvoris i da unutar tog fajla biras epizode....torenter ima tu opciju ali je dosta sporiji kod ucitavanja pa se mi ne svidja....nadam se da bi mogli autori novog pulsara poigrati se sa tome jer meni je to jako bitna stvar....
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
malo sam testirao ovaj kako bi rekao apdejtovani pulsar....radi lepo, tu nemam pripombi....jedina mana koliko sam testirao je stariji material....tu bi mogla biti opcija da trazi komplet sezone pa da onda otvoris i da unutar tog fajla biras epizode....torenter ima tu opciju ali je dosta sporiji kod ucitavanja pa se mi ne svidja....nadam se da bi mogli autori novog pulsara poigrati se sa tome jer meni je to jako bitna stvar....

Da u pravu si. Treba jos puno toga da se radi oko ovog addona. Pazi sta se meni desilo. Krenem da gledam film u Quasaru nije mi se svidela brzina downloada pa sam prekinuo film, ali ostala je notifikacija da Quasar nesto radi...:ludd/: Morao sam da restartujem Kodi. Rekoh hajde da pustim film preko torrentera ali nemam nikakvu brzinu sto mi je bilo veoma cudno. Ruski trackeri daju max. Dok nisam provalio da je Quasar jos uvek downloadavao film koji sam ranije pustio, iako sam restartovao kodi. Tek kad sam rucno obrisao film (pusten preko Quasara) torrenter je dobio max brzinu downloada. Zato oprez sa Quasarom! Zna da poprilicno pobrljavi. Ipak cu se drzati stabilnog Torrentera.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Hehe... Kod torrentera ima opcija da obrise fajl kad se zavrsi film ili ako vi prekinete on odmah obrise. ;)
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
steta da autor torrentera isto ne razvija vise addon....barem primetio nisam....kod torentera bi trebalo nesto raditi na brzem pokretanje svega....i jos nekih sitnic i bio bi ubedljivo top free video adon.....
 
Natrag
Top