Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tako je, Laodikeja u neznanju, ne iz zlobe..

Mire, to je tvoj stav i ako je potpuno pogresan.

Onaj ko ima biblijsko ucenje, i jos ga primenjuje, a uz to i ima zajednicu i ziva iskustva sa Bogom, ne moze da bude u neznanju, jer takvom coveku sam Bog svojim Duhom svedoci istinu.

On ima trostruki temelj.

- Ima rec Bozju na kojoj zasniva svoju veru.

- Ima zajednicu sa Bogom i zivo iskustvo sa njim.
- Ima svedocanstvo Duha.

Dakle, svako treba da ispita svoju veru na osnovu ovog temelja.

Ja sam po tom pitanju potpuno miran.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Onaj ko ima biblijsko ucenje, i jos ga primenjuje, a uz to i ima zajednicu i ziva iskustva sa Bogom, ne moze da bude u neznanju, jer takvom coveku sam Bog svojim Duhom svedoci istinu.
Kao sto rekoh, jedno je braniti iz neznanja ili potpunog uverenja u ispravnost necega, to govori da je covek iskren. A sasvim je drugo iz zlobe kao sto ovaj brani, da sebe uzdigne, napravi se pametan ili da naruzi drugoga.. Shvati, nije njega uopste briga ni za adventizam, ni za tebe ni za bilo koga drugoga osim sebe.. Zato ti i podmece..
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo, zamolio sam te da me vise ne spominjes u bilo kakvim komentarima, kao sto necu ni ja tebe.

Tvoja stvar je sta ces pisati i ciniti na forumu, o sta se ja potpuno ogradjujem jer nije prozeto Bozjom voljom, vec tvojom licnom samovoljom.

Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
I Korej je bio iskren.
Korej pa Korej.. Ogranicenost..

A sta kazes, i iskreni ce stradati?
Onda ces ti jos vecma!

Pa koje ti bljuvotine pises na Boga, da on ubija iskrene ljude? Strasno, a on bas kaze da trazi iskrene odnosno "siromasne duhom"!

Pljujes po Hriscanstvu i po adventizmu! Pljujes po bratu Laodikeji da sebe uzdignes. To je stvarno zalosno!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Pa koje ti bljuvotine pises na Boga, da on ubija iskrene ljude? Strasno, a on bas kaze da trazi iskrene odnosno "siromasne duhom"!

Pa kako se bilo šta drugačije od debilnih "umotvorina" i može dobiti od nekog ko je prihvatio sotonu i njegovu "proročicu" za boga? Kako se bilo šta drugo osim bljuvotina i facesa može očekivati od onoga - onih koji tamu odabraše? Kako neko ko je tamu odabrao i koga je tama obuzela može uopšte razumeti Svetlo koje je Bog sam?

Pa njima je brate i sunce izvor alergije, dok Pismo u koje se navodno kunu, Boga naziva Suncem i Štitom.


Pljujes po Hriscanstvu i po adventizmu! Pljujes po bratu Laodikeji da sebe uzdignes. To je stvarno zalosno!

Žalosno? Ne, to je samo plod ideologije kulta. Ponoviću, tama ga je zavodila, tamu je izabrao, tama ga je obuzela.

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Korej pa Korej.. Ogranicenost..

Ograničenost je onih koji to spominju a ne mogu da ospore moje navode.

A sta kazes, i iskreni ce stradati?

Pa svi su iskreni u svojim stavovima, opet iznosiš besmislice.

Naravno da hoće i iskreni sa lažnom naukom i nepokajani.

Onda ces ti jos vecma!

To bi ti želeo. To i jeste tvoja duhovna hrana.

Pa koje ti bljuvotine pises na Boga, da on ubija iskrene ljude? Strasno, a on bas kaze da trazi iskrene odnosno "siromasne duhom"!

Opet niz besmilica bez konkretnog dokaza. E ti nisu iskreni u traženju istine, kao ti i Laodikeja, ali ste iskreni u svojim zabludama.

Pljujes po Hriscanstvu i po adventizmu! Pljujes po bratu Laodikeji da sebe uzdignes. To je stvarno zalosno!

Hvala ti na opširnom objašnjenju, punom smisla, podržanog činjenicama i stihovima iz Biblije.
 
Natrag
Top