Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ja sam Adventista i to cu biti do kraja, jer sam potpuno utemeljen na biblijskoj istini koju poseduje Adventisticka crkva.

Ti si utvrđen na golovima.

Podlo je to sto ti mene kritikujes sto odgovaram na svakoj temi na tvoje opaske, a ti ih predhodno postavis.

Naravno jer si lagao i još ovde obrukao HAC sa svojim besmislicima poput golova.

Ti nemas primere svog protivnickog duha, vec je tvoje celokupno pisanje na forumu potpuni promasaj.

Šta se proriče kada bude u fudbalu promašaj?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Naravno jer si lagao i još ovde obrukao HAC sa svojim besmislicima poput golova.

Pa i vaš Father Miller je računao na golove. Na koncu, i ti po uzoru na Fathera Millera to isto činiš. :) Ti si potpuno jednako kao i Laodikeja ovdje iznosio prognoze, kako su mjeseci u pitanju do Isusova dolaska. Laodikeja je u svom neznanju i naivnosti te svoje računice ovdje otvoreno iznosio, a ti si to u svojoj zloći i lukavosti krio, kako bi ga licemjerno napao i izrugivao mu se.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Pa i vaš Father Miller je računao na golove. Na koncu, i ti po uzoru na Fathera Millera to isto činiš. :) Ti si potpuno jednako kao i Laodikeja ovdje iznosio prognoze, kako su mjeseci u pitanju do Isusova dolaska. Laodikeja je u svom neznanju i naivnosti te svoje računice ovdje otvoreno iznosio, a ti si to u svojoj zloći i lukavosti krio, kako bi ga licemjerno napao i izrugivao mu se.

Dodaj na to da je u skladu sa "učenjem" baptiste i masona Milera, i Charles T Russel, još jedan od "genija" za Stari Zavet, računao i uz pomoć dimenzija paganskog spomenika ljudskog ponosa (koji gle čuda se ne pominje u "Holly Bible") došao do famozne 1914.

Jednom Mileriti, uvek Mileriti. Da su amerikanci malo manje bili posednuti verovanjem da Biblija sama ima autoritet i da su malo više koristili od Boga dat razum, Mileriti i ostali "revivalisti" bi pravili društvo Napoleonima i ostalima u institucijama za "šubi dubi" stanja i ne bi smo danas morali da trpimo njihova laprdanja, nasrtaje i širenje sotonskih laži. *

*Upravo iz tog razloga, jer mnogi amerikanci, kakvi god da su, su prepoznali o kakvim se "umovima" radi, pa su potezali sredstva zagarantovana II amandmanom, te su ovi Mileritski nartljivici i postali "pacifisti", jer da nisu, prolila bi se krv (toliko o tome da bi oni podneli mučeništvo za veru), jer su svojim delovanjem, Mileritski akoliti i njihove žrtve, doslovno cepali porodice, zajednice....


Ujedno, kako znam da će sada dežurni trol, kome je anonimnost rasturena na sitne komadiće da ponavlja kako je ovo što sam napisao plod "duha" koji je u meni, reći ću samo da me baš briga šta će on ili bilo ko od njih da misli ili da govori.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo, tvoje misljenje i izvrtanje svega i svacega me ne zanima.
Ne zanima me ni sta Adventisti misle o tome.

Moj spasitelj i sudija je Bog, a ne ti smrtni covek.

Tu smo diskusiju zavrsili.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo, zamolio sam te da me vise ne spominjes u komentarima, kao i ja sto necu tebe.
Tvoje lazi me ne zanimaju.
Budi uljudan ako si vec Adventista, bar i formalni..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tripo, zamolio sam te da me vise ne spominjes u komentarima, kao i ja sto necu tebe.
Tvoje lazi me ne zanimaju.
Budi uljudan ako si vec Adventista, bar i formalni..

odričeš li se svog proricanja preko golova, minuta, datuma, imena?

Aha znači ja sam formalni,a ti si istinski sa golovima.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve sto pises si izvadio iz konteksta, i sve su to tvoje licne neistine i poluistine.

Dakle, jednom recju LAZES!
 
Natrag
Top