Proricanje preko golova, minuta, rođenja i imena.

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
SVEDOČANSTVO O POBEDI REPREZENTACIJE ŠVAJCARSKE NAD TIMOM SRBIJE 22 JUNA 2018 GODINE NA SVETSKOM PRVENSTVU U FUDBALU

Draga braćo i sestre.

U pogledu fudbalske utakmice između reprezentacija Švajcarske i Srbije 22 juna 2018 godine, a u kontekstu tumačenja simbola na koje je Bog ukazao u današnjem vremenu, kao što su "fudbalska takmica kao simbol duhovne borbe, gol ili pogodak na fudbalskoj utakmici kao simbol uspeha ili pobede, kao i na neke druge, poput metle ili čišćenja kao simbola duhovnog čišćenja prljavštine greha i reforme, ili pak prevoznog sredstva i vožnje ( kola, kamiona, autobusa, broda... ) u različitim vremenskim uslovima i prilikama, kao simbola čovekovog životnog duhovnog putovanja ka cilju, a to je carstvo nebesko, želim da dam svedočanstvo na koje mi je sam Gospod ukazao, nadahnuvši me svojim Duhom da ga iznesem u tom obliku, a vezano je za pomenutu fudbalsku utakmicu reprezentacija Švajcarske i Srbije.

Laodikeja je obrisao ova proročanstva, tzv. :) :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Znači biću osuđen što sam napao nauku o golovima.
Bices osudjen, jer radis isto za sta njega osudjujes! To je najgore licemerje, njega osudjujes zato sto nema cistu adventnu poruku, a ti u isto vreme ucis suprotno HAC propagirajuci ARIJANIZAM!

Sto je jos gore!

Znaci, balvan u svom oku ne primecujes, a trun u oku brata svoga vidis! Licemeru, kaze Isus, izvadi prvo balvan iz svojega oka!

I uvek je bilo tako s tobom, jer si ti zao, pa kako mozes sagledati svoje grehe? Ti vidis samo tudje! (bilo da je tvoje brace bilo nase crkve). Cisto farisejstvo! Dobro Laodikeja rece za tebe, da se ti samo pretvaras da si obracen!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zar se stidiš svoje nauke o golovima, proricanja preko golova?

I ja se ograđujem od tvojih golova, datuma.

Tripo, ti ne znas nista o Bozjim otkrivenjima i kako on otkriva duhovne realnosti, i ne znas da Bog moze ukazati na duhovne realnosti i kroz znakove, ili svakodnevne zivotne situacije, od kojih je i fudbalska utakmica.

Isus je nekada to cinio u slikama sejaca na njivi, putem procesa u prirodi, odnose sa ljudima, razlicitim zivotnim situacijama, kroz zivotinje koje govore.. itd..

Ti si se toliko uzvisio, da bi i Bogu odredjivao kako ce delovati i otkrivati svoju volju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tripo, ti ne znas nista o Bozjim otkrivenjima i kako on otkriva duhovne realnosti, i ne znas da Bog moze ukazati na duhovne realnosti i kroz znakove, ili svakodnevne zivotne situacije, od kojih je i fudbalska utakmica.

Na to sam već odg. počeo si kao P4 da komentarišeš jedno te isto na skoro svakoj temi.

Isus je nekada to cinio u slikama sejaca na njivi, putem procesa u prirodi, odnose sa ljudima, razlicitim zivotnim situacijama, kroz zivotinje koje govore.. itd..

Ali to ima smisla i to je bilo u tom momentu, a kod tebe je bilo em više momenata, em besmisleno.

Ti si se toliko uzvisio, da bi i Bogu odredjivao kako ce delovati i otkrivati svoju volju.

Opet formalno iznošenje stavova.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Na to sam već odg. počeo si kao P4 da komentarišeš jedno te isto na skoro svakoj temi.

Jos si poceo i da iznosis neistine, i poluistine, jer upravo si ti postavio iste tvrdnje protiv mene na svakoj temi, a ocekujes da ti ja ne dam odgovor.

Sam vidi koliko je to podlo.

Krasi te isti duh najgorih protivnika koji ovde pisu protiv adventista, a ti tako pises protiv mene.
Zapitaj se sta si ti bolji od tih protivnika.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Jos si poceo i da iznosis neistine, i poluistine, jer upravo si ti postavio iste tvrdnje protiv mene na svakoj temi, a ocekujes da ti ja ne dam odgovor.

Sve si bliži JS.

Sam vidi koliko je to podlo.

Šta?

Krasi te isti duh najgorih protivnika koji ovde pisu protiv adventista, a ti tako pises protiv mene.
Zapitaj se sta si ti bolji od tih protivnika.

Puno konkretnih primera si naveo.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve si bliži JS.
Šta?
Puno konkretnih primera si naveo.

Ja sam Adventista i to cu biti do kraja, jer sam potpuno utemeljen na biblijskoj istini koju poseduje Adventisticka crkva.

Podlo je to sto ti mene kritikujes sto odgovaram na svakoj temi na tvoje opaske, a ti ih predhodno postavis.

Ti nemas primere svog protivnickog duha, vec je tvoje celokupno pisanje na forumu potpuni promasaj.
 
Natrag
Top