Propast svijeta

Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
37
Izgleda, po svemu sudeći, homo homini hom... Ili slično. Tada nisam bio na času. Nesto slično kaže i peca 29. Ima u tome lepih emocija, ali istine...?! Hajde da budem pomirljiv, neki kažu da je istina mladost pojmova...Sada, istina je, svet je pun druge religije čiji su sveštenici banksteri... Tamo gde se ljudi okreću drugim vrednostima, a ne ljudskim, nema mesta za ljude.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Doće kraj ovoj Zemlji, jer su se ljudi iskvarili. Svi smo naravno grešni. Ali novoj Zemlji i novom Nebu neće doći kraj.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Publikovanjem i medijskom eksploatacijom kalendara Maja "Dugo računanje", koji se završava 21.12.2012., razni proroci, a naročito vjerski fanatici, kao da su dobili krila. To je za njih krunski dokaz o smaku svijeta, odnosno, ponovnom dolasku mesije, jer se ovaj svijet toliko iskvario i udaljio od Boga, da će biti neizbježno njegovo uništenje, kao što se jednom već desilo - za vrijeme velikog potopa. Ko li će 2012. preuzeti ulogu Noa i kakav će brod graditi - da plovi po vodi ili svemiru?
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
320
Svaki iole hriscanski vernik i poznavalac teoloskih pitanja ce ti reci " jurivaka, samo BOG zna kad ce ponovo doci" Dakle niko vishe, ni maje, ni inke, ni asteci, ni indijanci, ni raznorazni proroci, N I K O :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Пропаст свијета је све ближа, наравно нико не зна када ће то тачно бити осим Оца. Али је много ближа пропаст него што се сада мисли или изгледа. Екуменизам, политичка уједињења, све већи број катастрофа, све више гладних, болесних, све више насиља, дроге, убистава, алокохолизма свједоче да се ближи крај овој грешној Земљи.
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Za Jureta
Postavio si veoma lepu temu.
Nema potrebe za paniku,niti preterani strah.
Evo sta kaze Biblija u vezi sa ovom tematikom,neka stihovi govore sami za sebe.,a ako treba kazi sta ti je nejasno,glupo,sta ti se dopada,a sta ti se ne dopada,i ti i ostali.
Matej 6:10
"Da dođe carstvo Tvoje; da bude volja Tvoja i na zemlji kao na nebu"
Psalam 37:29
"Pravednici će naslediti zemlju, i živeće na njoj doveka"
Psalam 104:5
"Utvrdio si zemlju na temeljima njenim, da se ne pomesti na vek veka"
propovednik 1:4
"Naraštaj jedan odlazi i drugi dolazi, a zemlja stoji uvek"
Isaija 55:8-11
".....Tako će biti reč moja kad izađe iz mojih usta: neće se vratiti k meni prazna, nego će učiniti šta mi je drago, i srećno će svršiti na šta je pošaljem."
Isaija 46:10
Koji od početka javljam kraj i izdaleka šta još nije bilo; koji kažem: namera moja stoji i učiniću sve što mi je volja.
Isaija 65:20-25
"...... Vuk i jagnje zajedno će pasti, i lav će jesti slamu kao vo....."
Sto se tice Meseca ne sekiraj se.Biblija govori da ce u posledenje dane biti znakova i na Suncu i na mesecu....
Luka 21:25
"I biće znaci u suncu i u mesecu i u zvezdama; i ljudima na zemlji tuga od smetnje i od huke morske i valova."
Uzivaj,ne beri brigu....,pa ti ne verujes u Bibliju?
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
481
Ovaj svetski poredak i priroda će biti pod udarom.Poredak će Bog urušiti a prirodu ljudi zagaditi i primiće čaše zbog toga kao konačni čin u ovom poretku.
Sve novo će se stvoriti odnosno preobraziti i biće milenijum mira sa knezom na čelu a koji ostanu dolaziće da se poklone od senica do senica.
To što pišu razni kalendari su gluposti. Bog je rekao šta će i kako biti a i kad.
 
Natrag
Top