Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Crvena, ako ne misliš da mi napraviš bar dva pleha saljnjaka nemoj ni da ih spominješ. Nema ljepšeg lisnatog nego kad se sa salom premazuje. Prva liga.


Navali! :)
Ima ne dva, pet plehova sam namesila i napekla, da ima i za druge, šta će da se gricka u zasedi?!

img0155d.jpg
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
stisla si se k'o crvena dama, jedan tanjir-a kifle u piramidu! K'o da ćeš da naplaćuješ... I ne štedi na šećeru, još nije poskupeo... :blum3:


Pa ja lepo napisala da ima pet plehova, al' ti ne čitaš. Pa neću valjda da sve izručim pa da poslužim iz veš-korpe? Jesmo borci, al' nismo divljaci. Cccccccccccccccccc...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa ja lepo napisala da ima pet plehova, al' ti ne čitaš. Pa neću valjda da sve izručim pa da poslužim iz veš-korpe? Jesmo borci, al' nismo divljaci. Cccccccccccccccccc...
Al' smo gladni! Mrsite već danima, a niko da predloži nešto konstruktivno! Ako me kalimerčica izradi sa onim rođusom, biće belaja...
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
stisla si se k'o crvena dama, jedan tanjir-a kifle u piramidu! K'o da ćeš da naplaćuješ... I ne štedi na šećeru, još nije poskupeo... :blum3:

Ajd ne cepidlači. kad kaže da ima 5 plehova onda ima. Pa vidiš da se samo s kujnu zanima i s još jednu stvar, al to sad nije tema. ja joj verujem da je tolko napekla.

I u Kalimerčicu verujem. Znaš kakvi su oni dole kad spremaju dernek. Jedino da me ne dopadne slućajno ona Piroćanska rakija za gosti, kumovi i Bugari.

I onaj Ekus, velika poguzija izgleda. Mnogo mi nešto zna o testa ko da je kakvo žensko. da pokušam ja da ga odobrovoljim s kaku slatku štrudlu il kakav lep kolač. Možda i smanji malo kaznu.

Milenčice bre daj smiri se malo, šta ti je. Kakvo pipkanje i vatanje dok akcija traje.
Sačekaj da umlatimo gamadiju pa se onda čeputajte kolko vam volja.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Evo, draga, izvoli, samo nemoj da plačeš, mooooooooooolim te.


sorry, smrc. Dobro, neću, al samo zbog tebe da znaš.
A vidi kako je lepo, pa oblasto, pa plavo....Divota.



I u Kalimerčicu verujem. Znaš kakvi su oni dole kad spremaju dernek. Jedino da me ne dopadne slućajno ona Piroćanska rakija za gosti, kumovi i Bugari.

Ju bre Pigice, pa gdi bi ja taku rakijicu za moji saborci? Taman s posla! Pu, pu daleko bilo!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Milenčice bre daj smiri se malo, šta ti je. Kakvo pipkanje i vatanje dok akcija traje.
Sačekaj da umlatimo gamadiju pa se onda čeputajte kolko vam volja.

Pa ako si ti pod kaznu ja nisam! Jao znam pa ti ovo da se umiliš Equusu da ti smanji kaznu... Ma onda je u redu...

ps a ono malo da se pipkamo, ako me naiđe jeza ili tako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top