Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Damo kiflice sam pojeo, nit bi dosta nit šta osta. Drugi put duplo da mi pošalješ, nemoj da si stisnuta ko Jovan sa plavim dugmencem. Tijesto razabrano i prhko. Tope se u ustima. Fil, mješavina marmelade i mljevenih oraha dobro izbalansiran i ukusan.Punjene baš koliko treba, ni jedna nije procurila. Lijepo je da voliš da mućkaš. Vidi se po kiflicama, baš su lijepo narasle al šta ne bi naraslo kad tako dobro bućkaš i mješaš. Ko da si se rodila sa mikserom.

Hvala ti za podršku. Ću da mesim, bućkam, mućkam...Sledeći put duplo, po tvojoj želji, a za crvenog šefa kiflice sa salcetom:)


Zjoco, premna sam za boj. Da li mogu da smućkam i koji otrovni napitak da ugrozim zombove?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa daj nešto radite, samo pričate o kiflicama, a niko (nijedna) da se uhvati posla...
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Pa daj nešto radite, samo pričate o kiflicama, a niko (nijedna) da se uhvati posla...

Ti samo komanduješ i "zabadaš" nos u ženski deo posla. Ajd kad si toliko nestrpljiv uradi i ti nešto. Makar donesi pleh iz kuhinje, ako znaš gde stoji. Donesi brašno, prosej...bilo šta.Pokaži se....ovde nema plavušice:blum3:

Posle ća da bude ova Milenčica samo ovatanju ali ja sam se uvatila!
Posla i šta sam stigla!

Neće draga niko to pomisliti. Znamo da si vredan i radan borac. Sve ti dozvoljeno i oprošteno:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
I bre Re što si zapeo tolko s taj posao. Svi u klin ti u ploču.

Nego devojke ajd da ga jedna od nas obradi da se smiri malo. Nije mu lako bilo celo ovo vreme sa sve nas ženske. Daj da se dogovorimo na PP koja će da ga potroši. Ko će bre s njega ovakvog na kraj da izađe u Kaluđericu.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Daj da se dogovorimo na PP koja će da ga potroši.

Mogu li ja? Ja sam najmlađi član i neiskusna još uvek. ;) Dok ga ja "dohvatim", "prostudiram", obrni-okreni, toliko ću da ga izmorim i "potrošim", da će biti spreman za pućešestvije u Kaluđericu.:dance2:

Nadam se, da se nijedna članica AZ neće ljutiti na mene, jer su sve "dobro potkovane" i iskusne i brzo će "završiti" sa profesorom.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Izeli ste sve salčiće bez mene:(. Morala sam da ustanem u 5 i celo jutro evo mesim, kolko mi voda išla na usta. Celu noć sam sanjala zombi kolko mi se jeli.

Evo i za vas još malo, ako vam nije pripala muka noćaš

9a3b9e46c96fe61284d55c205381e6ac_content_medium.jpg

2592_salcici.jpg
b3e4901d89bb8e1482919c85e9ab201a_content_medium.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Nosicemo na ratu zastavu lapidusa to je sigurno a oni ce zastavu saint germana.Ovako neka nam se i ostali clanovi pridruze ne znam im napamet nickove ali znace oni kada procitaju ovaj post.Oni ce biti ispred naseg vozila.Dama srce ce ustvari ostati jedina na forumu da ga cuva od provale zombija.equis ce biti na vrhu naseg vozila i imace mitraljez da kokne nekog.Ja cu se prvi izdvojiti i pokusati da se prisunjam saint gemanu.To je to za sada jos 2 i oko 9 sati do pocetka.Borba je kod poste u Kaludjerici.
VIDIMO SE TAMO
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mogu li ja? Ja sam najmlađi član i neiskusna još uvek. ;) Dok ga ja "dohvatim", "prostudiram", obrni-okreni, toliko ću da ga izmorim i "potrošim", da će biti spreman za pućešestvije u Kaluđericu.:dance2:

Nadam se, da se nijedna članica AZ neće ljutiti na mene, jer su sve "dobro potkovane" i iskusne i brzo će "završiti" sa profesorom.yes3
Opa, ovo su već konkretni predlozi, prošla me je glad za kiflicama od sinoć! :)
Ali vidiš da ti je zjovan dodelio drugu ulogu, ti ćeš biti portir! Pazi, nije to mali stvar, ej-čuvaš forum od navale zombova! :blum3: E, ako se tu pokažeš, onda će biti i odgovornijih zadataka! AZ borci posle ganjanja sa zombovima, kad dođu u štab onako umorni, rasterećeni, srećni, vole da popiju jednu dobru domaću kafu, crnu, jaku... :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top