Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Zjoco, fala za oružje, taman mi staje u podvezicu. Ki za mene da je pravljeno! :yea:
Okej sada cete se vi spremati za rat a dodacu i jos jednu bombu za sve
images
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Evo malo da se podmažemo i iznutra. Da ne škripimo, će nas čuju zombe dok se šunjamo...

domaca_mesnata_slanina_seceno.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
ja,milencica i crvendac cemo biti pesadija bicemo kod naseg vozila.Imacemo dosta resursa za rat .Zombija ima 1000 a mutiranih 5 pa ze pazite.Ali jedno je sigurno saint german je moj.Okej nastavite me
SVI ZA JEDNOG...

Jao, jer moga ja da dobijem i sekerče? Molim te, molim te, molim te! Što volim sekirče a i baš mi onako ide uz ganderobu!

Dejki ide - gde ja tu i on, pa gde bi on mene izneverio.
Nego da vam se pohvalim, Moj sin je takođe borac protiv zombiji! Uspešno je raskrinkao zomba u vidu matematičarke i onako malen izborio se sa njom! Tako da ide i on... da vežba dete...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Jao, jer moga ja da dobijem i sekerče? Molim te, molim te, molim te! Što volim sekirče a i baš mi onako ide uz ganderobu!

Dejki ide - gde ja tu i on, pa gde bi on mene izneverio.
Nego da vam se pohvalim, Moj sin je takođe borac protiv zombiji! Uspešno je raskrinkao zomba u vidu matematičarke i onako malen izborio se sa njom! Tako da ide i on... da vežba dete...
Dobices sekirce ali moras paziti svog sina opasno je na ratnom polju;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ponavljam pazite se mutiranih zombija.Opasni su.Nemojte se herojciti.Jos 2 dana i 21 sat i 40 minuta do pocetka rata
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Jovane mnogo si mi ovo zakomplikovo, al hajde de, svako treba da doživi vatreno krštenje pa i ti. Ovo ti je ko diplomski. Nemoj šta da zabrljaš. i taj spisak Az boraca da dopuniš.

Kalimerčice ta slanina dobro izgleda, ako sve na rođusu bude takvo ima da omrsim brke. Čuvaj nova kola, narod je mnogo bezobrazan, samo gleda da napakosti, sve im krivo.

Dejki svakako mora da ide. Milenčice, dobro da ga čuvaš, nemoj da ga zombi nagrde pa da kukaš poslije. Uvijek neka bude iza tebe, i nemoj da te čačka i pipa dok akcija traje. Disciplina efikasnost moraju biti maksimalni. Za sina ti čestitam, još je mlad a već je uspio da sjebe znanje toj babi.

Damo
kiflice sam pojeo, nit bi dosta nit šta osta. Drugi put duplo da mi pošalješ, nemoj da si stisnuta ko Jovan sa plavim dugmencem. Tijesto razabrano i prhko. Tope se u ustima. Fil, mješavina marmelade i mljevenih oraha dobro izbalansiran i ukusan.Punjene baš koliko treba, ni jedna nije procurila. Lijepo je da voliš da mućkaš. Vidi se po kiflicama, baš su lijepo narasle al šta ne bi naraslo kad tako dobro bućkaš i mješaš. Ko da si se rodila sa mikserom.

Crvena, ako ne misliš da mi napraviš bar dva pleha saljnjaka nemoj ni da ih spominješ. Nema ljepšeg lisnatog nego kad se sa salom premazuje. Prva liga.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Dejki svakako mora da ide. Milenčice, dobro da ga čuvaš, nemoj da ga zombi nagrde pa da kukaš poslije. Uvijek neka bude iza tebe, i nemoj da te čačka i pipa dok akcija traje. Disciplina efikasnost moraju biti maksimalni. Za sina ti čestitam, još je mlad a već je uspio da sjebe znanje toj babi.

Pa ako i pipa naši smo a nije to de pipa sapun pa da se potroši... Ništa ti ne brini pipaće i disciplinovano i efikasno maksimalno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top