Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ovako imamo 3 dana i 8 sati za pripremu za rat
AZ
crvendac
dama srce
rekontra
piggy
ja:)
zonki
milencica
kalimercica.
Treba nam jos 5 clanova
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.998
Kalimerčice, sa sreću da se voziš! Nego, i klimu da ugradiš, nemo' da te zeza vrućina.

Kolačići su prošli moj test, Re, slobodno mož' da se služiš. Ma Dama malo pobrkala datume.
Nego Damo, sledeći put kad praviš kiflice, bolje da budu salčići, ima još kandidata koji voleeedu. Ako prođu test kod Equusa, mož' i ti da nam se pridružiš u kujnu.

Zjovane, nemo' da brineš, stižemo u Klavuđericu još 25. uveče da se pripremimo. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Izvestaj u kaludjerici zombiji se spremaju za rat ali ako hoce rat dacemo im ga ako hocete da pomognete u ratu samo napisite to u sledecim postovima.Rat ce biti 26 juna u 22:00 casova zombiji provaljuju na forum dobro se spremite

Tooo, Jovane delijo, slavni sine od Kaluđerice, Grocki Zmaju, munjo nebeska!
------------------------------
Dimiskiju u desnicu ruku,
pa poteci što te noge nose,
ne daj zombi da se tuda vuku,
odsecaj im noge kvrgave i bose,
odsecaj im i ruke i glave
na kolenima nek za milost mole,
svi će tebe junače da slave,
sablja tvoja nek ih mnogo boli,
Pigi je uz tebe i mnogo te voli.



Kuhinja i ostali kuhinjski pribor je opran, oriban i dezinfikovan sa antizombe sprejevi i dezinfikatori. Kolci su odeljani i naoštreni za nabijanje zomb...ovaj, prasića i jagnjića na ražanj. Crezy je bio ljubazan i nacepkao drvca za potpalu. Milenčica mi je pozjamila sač i nešto za onu njenu gibanicu od kajmak (Dejki kaže da je mnogo lepa ta banica). A što Crvendać ima opremu za kolačićiiii!!!! Dođe ti da prazni sudići izedeš, koliko su lepi.:)

Moja uniforma se nije mnogo pohabala pa za sada neću da je menjam, ali mi se ona Lada Njiva sve ulubila od terensku vožnju po jendeci i ostali neravan put, a i vrućina mnogo u njoj, pa sam za one Ekvusove pare kupila novo prevozno sredstvo.
Nije skup, koštao je kao otprilike dva para štiklastih cipelica, jedna tašnica, čarapice, rej ban naočare, šeširić i parfem.


24l1x7n.gif


Izgleda da će taj rođus biti na nivou. Vidim da je ekipa zadužena za organizaciju Vrhunska. Sva proverena imena sa pedigre.

Videla sam te kako prolaziš u novu "kariolu". Lepo izgleda, novo je novo. Jedino ta zadnja desna, ko da je malo izduvala.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Ovako imamo 3 dana i 8 sati za pripremu za rat
AZ
crvendac
dama srce
rekontra
piggy
ja:)
zonki
milencica
kalimercica.
Treba nam jos 5 clanova

Jes' da sam najmlađa u AZ članstvu (ne mislim na godine, već na "borbeni" staž članova), spremna sam ki zapeta puška za rat protiv zombova.:yea:

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nego Damo, sledeći put kad praviš kiflice, bolje da budu salčići, ima još kandidata koji voleeedu. Ako prođu test kod Equusa, mož' i ti da nam se pridružiš u kujnu.

Ok. Sledeći put ću zbućkati kiflice po tvom ukusu šefe. Nisam znala da ima kandidata za "gutanje" fino umešenog i pečenog testa.:)
Joj, volela bih da se pridružim "majstorima" kuhinje. Volim da bućkam i mućkam. Probaću neki napitak da zbućkam za zombove, pa da ih malo na fin način desetkujemo.

Gos'n Equuse imate reč za moje kifle. Da li sam položila?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ajd' zjovane, da čujemo taktiku, vidimo opremu i naoružanje, kontaktiramo izvidnicu i špijune, proverimo logistiku, da ne budemo kao oni što idu u svatove (a "glavno" nisu poneli)!
:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Prisutna! Za borbu uvek spremna!
Taktiku moramo da razradimo po svim propisima!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ajd' zjovane, da čujemo taktiku, vidimo opremu i naoružanje, kontaktiramo izvidnicu i špijune, proverimo logistiku, da ne budemo kao oni što idu u svatove (a "glavno" nisu poneli)!
:lol:
Ok slusajte ovako malo sam spijunirao njihovo tajno mesto okupljanja.Njihov broj je nezamisliv oko 1000 ih je ako ne i vise.Njihov vodja je saint german koga moramo da ubijemo.Njega nemjte da dirate on je moj.Trebamo se raspodeliti.Ovako piggy i kalimercica ostaju na forumu da se slucajno zombiji ne usunjaju i da nam ne ukradu podatke.Crvendac ovo ce biti tvoje oruzje
images

to je osnovno a evo i glavno
images

za svakog vaze ista oruzja a ja imam i ovo posto predvodim akciju
images

Svako ce imati po 2 oruzja koja sam naveo.A katana premazana otrovom koji moze ubiti saint germana
images

A ovo je njegov pravi oblik

images

Ja cu ga ubiti sa katanom na kojoj je premazan otrov
images

zonki i rekontra i ipak neka bude i dama srce ce biti u nasem vozilu
images

ja,milencica i crvendac cemo biti pesadija bicemo kod naseg vozila.Imacemo dosta resursa za rat .Zombija ima 1000 a mutiranih 5 pa ze pazite.Ali jedno je sigurno saint german je moj.Okej nastavite me
SVI ZA JEDNOG...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
24l1x7n.gif


Videla sam te kako prolaziš u novu "kariolu". Lepo izgleda, novo je novo. Jedino ta zadnja desna, ko da je malo izduvala.

Ma to ovi zombovi iz moju ulicu, ljubomorni na moj novi autić pa posuli ulicu s ekseri....

Ovako imamo 3 dana i 8 sati za pripremu za rat
AZ
crvendac
dama srce
rekontra
piggy
ja:)
zonki
milencica
kalimercica.
Treba nam jos 5 clanova

Zjoco zaboravio si glavne, redovne članove i visoke funkcionere admirala Krezija i revizora Ekvusa i radoznalicu Ljubopitljivu. :acute:. Siva eminencija je takođe tu kao i naš zaštitnik Lapidus, samo se oni ne vide.

Ako se Ekvus složi, mogao bi da nam se pridruži Raznosač i Dejki.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ma to ovi zombovi iz moju ulicu, ljubomorni na moj novi autić pa posuli ulicu s ekseri....



Zjoco zaboravio si glavne, redovne članove i visoke funkcionere admirala Krezija i revizora Ekvusa i radoznalicu Ljubopitljivu. :acute:. Siva eminencija je takođe tu kao i naš zaštitnik Lapidus, samo se oni ne vide.

Ako se Ekvus složi, mogao bi da nam se pridruži Raznosač i Dejki.
Ti ces biti komadant a ja cubiti odvojen od svih.Smatrajte me kao nepoznatog coveka u ratu ja samo zelim da ubijem sain germana
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.998
Zjoco, fala za oružje, taman mi staje u podvezicu. Ki za mene da je pravljeno! :yea:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top