Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Samo da se javim da sam jos ziv.Kako napreduje borba?
Dobro je, ojačavamo se, zbijamo redove, u toku je prebrojavanje! Zombiji su nam prethodnih dana blokirali predajnik, pa nismo mogli da komuniciramo i da se dogovaramo, sad smo im uništili i to gnezdo i krećemo u ofanzivu!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Slušaj Milenčice. Kazna za Pigi je pravedno odmjerena i odgovara učinjenom prekršaju. Mjesec dana apstinencije nije previše i može se izdržati. Ako misli da ne može neka stavi aspirin među koljena pa će joj noge ostati skupljene. Ako još i usta zatvori, neće više biti promaje. Ovo za usta bi bilo vrlo poželjno u njenom slučaju jer joj je jezik toliko dug da se vuče po zemlji ako nije na štiklama.
Tvoje insinuacije u vezi moje ljubomore su potpuno neosnovane. Da je tako kao što ti misliš, taj Raznosač bi već bio kastriran.
Što se Klunija tiče, zabavljaj se s njim koliko te volja. Pripazi samo na rok upotrebe. Ima već 49 i pri kraju je. Njegove pare nam ne trebaju jer sam se ja za to pobrinuo. Kako sam ih nabavio ne pitajte. Vojna tajna. Ima pun džak.
espareizlatowebj
pareizlatoweb.jpg

Sa ovim sredstvima ima da se propisno dotjerate. AZ tim je uvijek imao najbolje mačke u svojim redovima i tako treba da ostane. Da ne biste hodale okolo u kineskim gaćama i mazale se turskim falsifikatima napravio sam neke poslovne ugovore. Za krpice od Iv Sen Lorena imamo rabat od 75%. Isti toliki dobijamo od Prade za cipele i kožnu galanteriju. Donji veš se od sada nabavlja u Lisci a rabart je 70%. Sa kozmetikom i šminkom je bilo najlakše. Valjda kriza pa im ne ide najbolje. Kod Lankoma, Živanšija, Iv Sen Lorana, i Avona imate otvoren račun.
Sa kineskom i turskom robom ste završile.


Kalimerčice imaš još 8 dana da sve to pripremiš kako treba. Nemoj samo da poslije tih silnih mezetluka moradnem do Sandokana u Leskovac da bi se najeo.
Neka ti Crvena pomogne, ta svašta zna. Virtuoz sa varjačom.

Tebi je DAMO izgleda samo Re na pameti pa o zombima ne moš da misliš. Uhvati ga već jednom i potroši, pa da se i ta epizoda završi. Ne izazivaj ga više. To što je Lala, kako Crvena kaže ne mora ništa da znači. On ima sporogoreći štapin pa mu dugo treba, al kad konačno kresne ima da ugledaš atomsku pečurku i da se obeznaniš. Završavaj to što prije, ne treba nam ovde nova Hirošima.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
E, ako je tako ako je takva situacija ja ću sama da šutnem Klunija! Upravu si ti - matoro je to a i stalno bi nešto da mi poklanja - teo da mi kupi Albaniju, ne hotel državu, budala ima da ga šutnem još koliko danas! Hvala ti što me reši balasta!
Obradovaše me oni silni popusti, nemaš pojma! Odmah palim kod brata Lorana da kupim nešto...
Izvini za one insinuacije, znam ja da ti nisi takav čovek ali pomutilo mi se od silne vežbe (vežbam danju, vežbam noću)...
Htela sam još par konsultacija - da li je u redu mučiti zombija koji te je maltretirao dete? Da li se slažeš sa mojom odlukom da onog malog Blekija primimo jer je bio sasvim solidan prilikom mučenja spomenutog zombija...

ps čisto da se zna, to što ne pričam ne znači da ne umem - moja gibanica je da sa njom bolan može da se leči (nisu parčići mali nego je dobra)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.998
Milenčice, u tebe niko ne sumnja, nago sam ja već dugo "glavni kuvar" na forumu pa se samo po sebi nametnulo da budem i ministar na kujnu. Ako hoćeš da nam se priključiš u spremanju, nema problema, Kalimerčica i ja te sa zadovoljstvom primamo u kujnu na spremanje "u šest ruku". ;-)
Equuse, mnogo hvala za novu garderobu, onaj zombi od preksinoć mi pocepa poslednje mrežaste čarapice, a i ostale stvari su mi, posle onolikih borbi i pranja, već toliko istrošene, da bi uskoro išla gola. Odoh o'ma da odaberem novu opremu.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Milenčice, u tebe niko ne sumnja, nago sam ja već dugo "glavni kuvar" na forumu pa se samo po sebi nametnulo da budem i ministar na kujnu. Ako hoćeš da nam se priključiš u spremanju, nema problema, Kalimerčica i ja te sa zadovoljstvom primamo u kujnu na spremanje "u šest ruku". ;-)

Ako treba tu sam... Spremna sam za razna zakuvavanja i zapržavanja!;)
Eq, ganderoba je odlična, Dejkiju se naročito dopala jedna dreškica što se baš lako skida :red:a ne mora da se cepa... Pa kad je nešto original...
Idem da probam nešto novo u kujni... Sa Dejkijem...:angel:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Hm, ja sam mnogo skromniji od ovih naših koleginica, nemam para za luksuz, firmiranje krpice i mrežaste čarapice,a nema ni ko da mi da... Od svojih štekova, dao sam za jedan htz komplet, ništa napadno ni upadljivo, skromno i prikladno, u skladu sa životom i idealima koje sam "ugradio" u ovaj pokret...
 

Prilozi

  • odela eland.jpg
    odela eland.jpg
    19,8 KB · Pregleda: 15
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top