Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Zato :girl_sigh:. Ja spremala iznenađenje a ti si sve ispričala...Nego ajde, nema veze, oprostiću ti ovaj put, znam da nisi namerno, nego jedva čekaš da probaš sve te gurmanluke, pa si onako, od nestrpljenja sve ispricala.:acute:

Pa jes i to, al sestro znaš kako je. Ti si imala tajnu pa se lepo oslobodila. Ispričala meni u poverenju da niko ne zna. I sad ajd ti Pigi nek tebe grize što ne moš nikom da kazuješ, a ja se lepo olakšala. Sada je ovo u poverenju za sve njih pa nek se oni sad žderu što ne smeju nikom da kažu. Men je sad mnogo lakše, ne pritišće me više ništa.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Pa jes i to, al sestro znaš kako je. Ti si imala tajnu pa se lepo oslobodila. Ispričala meni u poverenju da niko ne zna. I sad ajd ti Pigi nek tebe grize što ne moš nikom da kazuješ, a ja se lepo olakšala. Sada je ovo u poverenju za sve njih pa nek se oni sad žderu što ne smeju nikom da kažu. Men je sad mnogo lakše, ne pritišće me više ništa.

Vragolanko jedna:acute:. Pritišće tebe...eh, neću sad da kažem ko.... Ovaj... mislim šta.:blum3:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pa jes i to, al sestro znaš kako je. Ti si imala tajnu pa se lepo oslobodila. Ispričala meni u poverenju da niko ne zna. I sad ajd ti Pigi nek tebe grize što ne moš nikom da kazuješ, a ja se lepo olakšala. Sada je ovo u poverenju za sve njih pa nek se oni sad žderu što ne smeju nikom da kažu. Men je sad mnogo lakše, ne pritišće me više ništa.

Ko je tebe primio u AZP da mi je samo znati. Nisi u stanju povjereni meni da sačuvaš a kako bi tek sačuvala neki važniji podatak od kojeg nam zavisi glava na ramenima. Čuj, grizlo te pa morala da zineš i sve istrtljaš.
Bože moj, s kim ja treba da ratujem.

Nema dva mjeseca Raznosača i za to vrijeme ćeš ribati klozet.
U slučaju primjernog vladanja kazna može biti smanjena za jednu trećinu.

Jel jasno ovo?
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Ko je tebe primio u AZP da mi je samo znati. Nisi u stanju povjereni meni da sačuvaš a kako bi tek sačuvala neki važniji podatak od kojeg nam zavisi glava na ramenima. Čuj, grizlo te pa morala da zineš i sve istrtljaš.
Bože moj, s kim ja treba da ratujem.

Nema dva mjeseca Raznosača i za to vrijeme ćeš ribati klozet.
U slučaju primjernog vladanja kazna može biti smanjena za jednu trećinu.

Jel jasno ovo?

Jeste. Jasno je.:cry:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ko je tebe primio u AZP da mi je samo znati. Nisi u stanju povjereni meni da sačuvaš a kako bi tek sačuvala neki važniji podatak od kojeg nam zavisi glava na ramenima. Čuj, grizlo te pa morala da zineš i sve istrtljaš.
Bože moj, s kim ja treba da ratujem.

Nema dva mjeseca Raznosača i za to vrijeme ćeš ribati klozet.
U slučaju primjernog vladanja kazna može biti smanjena za jednu trećinu.

Jel jasno ovo?


Pa nemoj Eki da si tako surov. Pa gledaj kako tužno plače:(, a pristala jadna, šta će. . Zna ona da je pogrešila, ne staj joj na muku. Baš si neko strogo muško!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.999
Equuse, nemoj tako, da znaš samo kakvu ti je Pigica tortu napravila za rođendan, a tebe nije bilo. :-(
Nemoj tako strogo s njom, nije ona loša, samo je malo lajava, a dobra je, i mnogo se trudi.
Smanji joj kaznu malo, il' joj bar daj Raznosača da se teši. Nije lako biti žensko, pa još takvo, kao što je Pigica. To je, bre, žena i po! Da vidiš kol'ko kobrovače mož' da popije, belog luka da pojede, a o čvarcima, prasetini, i kolačima i da ne pričamo...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Equuse, nemoj tako, da znaš samo kakvu ti je Pigica tortu napravila za rođendan, a tebe nije bilo. :-(
Nemoj tako strogo s njom, nije ona loša, samo je malo lajava, a dobra je, i mnogo se trudi.
Smanji joj kaznu malo, il' joj bar daj Raznosača da se teši. Nije lako biti žensko, pa još takvo, kao što je Pigica. To je, bre, žena i po! Da vidiš kol'ko kobrovače mož' da popije, belog luka da pojede, a o čvarcima, prasetini, i kolačima i da ne pričamo...

Ma kakva bre torta. Od kad sam se vratio ni ljeba ne mogu da jedem od ovog javašluka i nediscipline. Malo sam nervozan. Ilegala iscrpljuje. vidiš kolko Krejzi spava otkako se vratio.

Dobro de, u vas dvije vjerujem. možda je malo prestrogo.

Mjesec dana i nema više licitacije s kaznom.
Jesi li čula Pigi?!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
I da ne omlati sve sa stola kad Kalimerčica bude pravila onaj rođus što traje 3 (tri) dana! Da ne zauzme i krevet i fotelju, kad "umorni" legnemo da odmorimo telesine! I da ne dovlači onog Raznosača na slavlje, da se žene uzbude i pokvare sve! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top