Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
da ste mi živo end zdravo...
eve me...
preko četiri granice , tri goleme reke, nekoliko brda i dolina, spleta ruku i nogu zombova i nekih genetski modifikovanih "bemligaštasu" spodoba, sam se probio na poznate mi prostore matične domovine...
tolko je bila akcija anderkaver, da sam moro da manem komunikaciju s dragi saborci i saborice...
vidim da je došlo do neku kontrolisanu anarhiju i plansko opa-cupa vežbanje, zbog radi podizanje moral, održavanje valjani nivoi hormoni u redovima naših saborki i tako to...
s detaljni izveštaji "štajeikakobilo" će se oglešavam u predstojeći nam dani dok mi se poprislegnu utisci i nametnu zaključci od interes za našu borbu...
Ovu gospođu PeDeVe, nosim ko nalepnicu na pancir jelek i za sad uočavam efekt zaobilaženje ataci od zombdržavni "čuvamsislužbicu" pripadnici...Mlogo su tvrdokorni za utepuvanje, ali na gomilu, jedan po jedan su lak plen, tako da sam si tu razradio neke taktike za separaciju od gomilu i uništavanje živu silu...
Pozdravljam brata Rea koji je svojim iskustvom i sa svoju pribranos, ispokrivo budžetske rupe i derao paceri i s izraženu brigu za dobrobit na AZ pokret očinski gunđao i savetovao saborke nam...
Taj Raznosač koji je vidim služio ko energana imam si osećaj da je završio ko ekološki otpad, al fala mu i slava što je život dao da ispodiza hormoni na zavidan nivo na ženskadiju nam...
Tolko za sad...Odo đžmijem ko petokraka raščepen na krevet, kad se razbudim recikliran će se pak javim...
No Pasaran
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
da ste mi živo end zdravo...
eve me...
preko četiri granice , tri goleme reke, nekoliko brda i dolina, spleta ruku i nogu zombova i nekih genetski modifikovanih "bemligaštasu" spodoba, sam se probio na poznate mi prostore matične domovine...
tolko je bila akcija anderkaver, da sam moro da manem komunikaciju s dragi saborci i saborice...
vidim da je došlo do neku kontrolisanu anarhiju i plansko opa-cupa vežbanje, zbog radi podizanje moral, održavanje valjani nivoi hormoni u redovima naših saborki i tako to...
s detaljni izveštaji "štajeikakobilo" će se oglešavam u predstojeći nam dani dok mi se poprislegnu utisci i nametnu zaključci od interes za našu borbu...
Ovu gospođu PeDeVe, nosim ko nalepnicu na pancir jelek i za sad uočavam efekt zaobilaženje ataci od zombdržavni "čuvamsislužbicu" pripadnici...Mlogo su tvrdokorni za utepuvanje, ali na gomilu, jedan po jedan su lak plen, tako da sam si tu razradio neke taktike za separaciju od gomilu i uništavanje živu silu...
Pozdravljam brata Rea koji je svojim iskustvom i sa svoju pribranos, ispokrivo budžetske rupe i derao paceri i s izraženu brigu za dobrobit na AZ pokret očinski gunđao i savetovao saborke nam...
Taj Raznosač koji je vidim služio ko energana imam si osećaj da je završio ko ekološki otpad, al fala mu i slava što je život dao da ispodiza hormoni na zavidan nivo na ženskadiju nam...
Tolko za sad...Odo đžmijem ko petokraka raščepen na krevet, kad se razbudim recikliran će se pak javim...
No Pasaran

Pomoz Bog, Brate Krejzi!

Konačno još jedan iz premijer lige. Polako se uspostavlja hormonalni balans na forum. Ne moram više da zapišavam gdje god stignem. Sada će ova tema malo više na testosteron da miriše. i biće jasno obilježena.


A šta to znači???????????

To znači da će od danas da bude više reda ovde! A manje anarhije i haosa!


Da se zna ko piša stojeći. I naravno, biće više mrtvih zombova. I neće više biti prijema na lijepe oči. Svakakvih je ovde bilo.

Još jednom te pozdravljam. Dobro nam došao!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ajd da ti verujemo, ali zašto brate slatki, "zabode nos" u njihovu zombicu? To je izdaja Re.:agree:
Nju sam prvo "preobratio" i izlečio, popila je posle malo svete vodice i nije pokazivala nikakve znake šizofrenije i ludila, znači-uspeo sam! To će mi sad biti mamac, pošto ostali ne znaju za njeno "preobraćenje"... :)
da ste mi živo end zdravo...
eve me...
Pa gde si do sada prijatelju, da si ostao još 2 nedelje, pokret bi se pretvorio u AFŽ, već je postao call centar izvesnih picerija, totalno rasulo i urušavanje ugleda! Dobro i tebe zjovan nije proglasio za pokojnog, AZ pokret to ne bi izdržao, propali bi ko m*** kroz poderane gaće... :blum3:
Pomoz Bog, Brate Krejzi!

A šta to znači???????????

To znači da će od danas da bude više reda ovde!
To je autoritet i pokretačka snaga koja je nedostajala prethodnih nedelja, čvrsta ruka koja će lupiti o sto i reći da je dosta bilo javašluka i promiskuiteta...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
A šta to znači???????????

To znači da će od danas da bude više reda ovde! A manje anarhije i haosa!


Da se zna ko piša stojeći. I naravno, biće više mrtvih zombova. I neće više biti prijema na lijepe oči. Svakakvih je ovde bilo.

Jao Ekuse baš si konjina. Kao da reda nije bilo i do sad. Evo nas žive i zdrave, šta nam fali. A i AZP smo sačuvale. Ti si se zavlačio po zemunice dok smo mi žene podnosile sav pritisak.

A i ti Re. Što si se odma popišmanio. Ako su došli, nije sv. Nikola sišo s neba.

Kao da je nama ženama bilo lako. Same, nezaštićene, željne tople reči i čvrste ruke, šta i ako se čulo stenjanje iz spavaću sobu, ponekad.

Dragi naš Krezica,:heart: neka si došao. Često sam gledala u tvoju sliku, u te krupne iskolačene oči. Baš si lep i zgodan.:heart:
Dobro nam se vrnuo.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
More, zvaću Mirka Topalovića, ima da "leti perije"...

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=tJGdTaGRweo"]YouTube - Maratonci - Doveli ste firmu do ivice propasti[/ame]

:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Re, cico sa dva lica:blum3:! A bile smo ti dobre? A sad odmah u žalbe i tužbalice!
Vraćaj se ovamo i da znaš kako su te ostavili na cedilu pre ostaviće te opet a mi, mi smo ti tu pa neka smo malo haotične...

A i vas dvojica lepo je što ste došli ali odmah da zakerate nije u redu:acute: nemoj da vas opet stavljamo na probu!

Sve u svemu baš smo prava porodica! Samo u jednoj zdravoj i ljubavi punoj porodici se ovako izražava ljubav!


Kako sam sretna!:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Re, cico sa dva lica:blum3:! A bile smo ti dobre? A sad odmah u žalbe i tužbalice!
Vraćaj se ovamo i da znaš kako su te ostavili na cedilu pre ostaviće te opet a mi, mi smo ti tu pa neka smo malo haotične...
Volim i ja vas! :lol: Samo vas malo kritikujem, da se ne ulenjite i da postanete još bolje... :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Profesore Re, stvarno ne mogu da verujem da ste vi podeljena ličnost. Dok muških nije bilo, delimično si radio svoj posao, nijednog zombića nisi upucao, malo si pričao, a sad si se tu razmahao i sa rukama, nogama, pocepanim gaćama i ono što ispade iz njih. Misliš sad imaš podršku mušku. Ma, opet mi vodimo, brojčano. A tu plavušicu što si "preobratio", znaj da VUK DLAKU MENJA ALI NE I ĆUDyes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Profesore Re, stvarno ne mogu da verujem da ste vi podeljena ličnost. Dok muških nije bilo, delimično si radio svoj posao, nijednog zombića nisi upucao, malo si pričao, a sad si se tu razmahao i sa rukama, nogama, pocepanim gaćama i ono što ispade iz njih. Misliš sad imaš podršku mušku. Ma, opet mi vodimo, brojčano. A tu plavušicu što si "preobratio", znaj da VUK DLAKU MENJA ALI NE I ĆUDyes3
Blizanac, šta ćeš! :D A nije poenta u kvantitetu, već u kvalitetu, a tu smo ih...:dance2:Ne i ćud? Pa Re nije lud! Služi za testiranje, dok ne isteram đavola iz nje!
Damo, ja obećah ponovno polaganje testova, ali mene izgleda niko ne čuje... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top