Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Slažem se! Šaljemo regruta da se dokaže! Mada to je jedan fuj, fuj zombi! Tu treba i soda bikarbona i gas maska i jak želudac, ma sve treba!

Pa da pravi test!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Jao jeste, a baš sam htela da te pitam šta je sa matematičarkom.
Ožeži i po njoj, Milenčice. Nema tu šta da se objašnjava, napala je nešto najsvetije, prema tome, nema milosti!
Ako treba da priskačemo u pomoć, o'ma reci. A možda bismo mogli da pošaljemo Blekija, da vidimo kako će da se snađe za prvi put. Šta mislite?


Zjovane, čestitam! Ako te Pigica primila, znači da si izeo sve što ti je namenila. Svaka čast!
Pa da i vise nece biti sa mnom problema u ovoj temi.No idem malo da istrazim kasnije kaludjericu mislim da ima neki genetski modifikovan i veoma brz.Ako me uhvati jadan ja.:D
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Slažem se! Šaljemo regruta da se dokaže! Mada to je jedan fuj, fuj zombi! Tu treba i soda bikarbona i gas maska i jak želudac, ma sve treba!

Pa da pravi test!

ucinilo mi se da sam krajickom zenice uhvatio svoje ime na nekom od vasih zadnjih postova. pa? o cemu je rec? regrut je spreman a odluka je samo vasa
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
ucinilo mi se da sam krajickom zenice uhvatio svoje ime na nekom od vasih zadnjih postova. pa? o cemu je rec? regrut je spreman a odluka je samo vasa

Ono za so sam prihvatila i dobro je...
Pred tobom je težak zadatak zombi-matematičarka! Nabroj bar tri načina (što bolnija, udarila mi na dete) kako da joj presedne zombovski posao i primljen si! (što se mog dela tiče, moraš da prođeš kod Pigice i kod Crvendaća ali kod nas važi pravilo ako si dobar jednoj , dobar si ostalima)



ps da pojasnim, ja nisam osvetoljubiva žena i nikad, nikad ne dovodim autoritet nastavnog kadra u pitanje ali zaista mi je mučila dete!




da dopunim - Bleki mi se javio, radi tajno a pisaće javno posle! Na osnovu izmenjenih reči mislim da je u redu da ga primimo u članstvo! Na osnovu tih pomenutih, izmenjenih reči predviđam mu i lepu karijeru... (naravno to je moje mišljenje, očekujem i vaše mišljenje drage moje i dragi re)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Protivotrovni sastojci za zombi matematicarku
strucnim proveravanjem svojih beleski a na osnovi pribavljenih cinjenica i dokaza otkrio sam nekoliko koraka za resavanje problema i unistavanje spodobe a samim tim i za spasavanje nevinog celjadeta:

korak jedan: maznite joj kalkulator da ne moze da vadi kubni koren
korak dva: ako niste sigurni da ste ga maznuli, proverite jos jednom da jeste da ne bi mogla da izracunava de te
korak tri: zabijte joj do korena dva puta! s obzirom da nema kalkulator, nece moci da ga izvadi
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Svaka čast! Sviđa mi se što si teoriju pretočio u praksu!
Kažem ja sam te već prihvatila kao najrođenijeg! Urgiraću i kod ostalih AZ faktora a ti sad pamet u glavu, nemoj da ti slava udari u pomenutu i da staneš na pola puta!



ps raznežila sam se zbog deteta!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Svaka čast! Sviđa mi se što si teoriju pretočio u praksu!
Kažem ja sam te već prihvatila kao najrođenijeg! Urgiraću i kod ostalih AZ faktora a ti sad pamet u glavu, nemoj da ti slava udari u pomenutu i da staneš na pola puta!

ne brini necu. imam i ja par zombija odavde koje moram privatno da obradim. zagorcase mi dan danas. sto se mora nije tesko
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja vam rekoh za tog pica-mena, ali niste hteli da slušate! Išli ste vođene niskim porivima i pobudama, mislile samo na sebe, zanemarujući ideje AZ pokreta i svrhu borbe! Sad kad dođu i vampiri i vukodlaci-a vi probajte i sa njima da "jedete picu", možda je još bolja nego ova prethodna, dok vam ne presedne. Razočaran sam vašim ponašanjem...


Pa ljudi moji šta se ovde dešava? Vratim se iz ilegale poslije mjesec dana a ono haos. Haos nije opcija za AZ tim. Zapamtite. Haos odgovara zombima. Zato ga i prave. Pa jesam li se cijeli mjesec lomatao po šumama da ovo zateknem? Šta će Krejzi i Lapidus da kažu na ovo?

E moj druže Re. Za tog Raznosača sam i ja čuo, gore u brdima. Razumijem te potpuno. Nije ni meni pravo, da ti iskreno velim. Skinuo nam taj macmudan sve ribe AZ tima. Nego, da te pitam nešto: "Je li se taj pokazao i na nekom drugom frontu osim rasturanja u spavaćoj sobi?"
Znaš kakve su žene. Čim malo izgube tlo pod nogama treba im neko da ih zaštiti. A sjećaš se kakva je frka nastala kad nas je Veliki Zombi razbucao. Pomalo ih i razumijem. Samo su žene.

Pravo da ti kažem ja nisam čuo da je taj Raznosač zombi. Jedino se čulo da ima poveći pendrek i da dobro mlati njime... Valjda su ga njih četiri propisno istestirale. Toliko im moramo vjerovati. Ima među njima starih, iskusnih boraca. Ne bi one to da ga nisu provjerile. Moramo malo više vjerovati njihovom zdravom razumu i procjeni.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Pa ko se to nama vratio?
Dobro nam došao! Opet!
Nemoj puno da se brineš za haos - to nam je sad kamuflaža!
Ni za Raznosača nemoj da brineš...
Nego, koja su tvoja dostignuća u proteklom vremenu i kako pravdaš izostanke?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pa ko se to nama vratio?
Dobro nam došao! Opet!
Nemoj puno da se brineš za haos - to nam je sad kamuflaža!
Ni za Raznosača nemoj da brineš...
Nego, koja su tvoja dostignuća u proteklom vremenu i kako pravdaš izostanke?

I bre Milenčice, koji ti je đavo? Kakva dostignuća u šumi. Ko da ne znaš šta nas je snašlo prije mjesec dana.

Nego kako si mi ti? Jesi li još sa Klunijem? Jel bilo kakve vajde od njega?

Haos ne može biti kamuflaža. Haos je haos, dijabole su dijabole, zombiji su zombiji. To mora da se uredi, pod hitno.

P.S. Kako ti je Dejki?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top