Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.011
Tomiša, hoćeš da je odmah zaključam ponovo?
Koliko znam nisi AZ borac, prema tome, ako hoćeš da se uključiš reci, pa da te bacimo na testove.
Ako ćeš samo da spamuješ, i da mi teraš inat, opet ide pod ključ, a ti ćeš biti kažnjen.
Ovo je bila divna tema dok od nje, iz samo vama znanih razloga, niste počeli da pravite papazjaniju.
Neću to ponovo da dozvolim.
Ako ćete moj čin dobre volje opet da iskoristite za spamovanje i vređanje, ove teme neće ni biti, ma koliko mi to teško palo.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ponovo radi bioskop! :)


Hvala Djenka, ali ko se jednom opece narednog puta dvaput razmisli. bar ja tako mislim

Dodato posle 19 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Koliko znam nisi AZ borac, prema tome, ako hoćeš da se uključiš reci, pa da te bacimo na testove.

s tim u vezi pitao bih nesto. pre svega, zelim da se javno izvinim svim AZ borcima zbog predjasnjeg spama. sta cete, videla zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu, covek na greskama uci a uci dok je ziv.

zato bih zamolio Predsedavajuceg, onog najviseg ranga da mi, ako je ikako moguce, objasni pravila pristupa AZ Timu i moguce posledice kako ne bi doslo do ponavljanja mojih ranijih gresaka. s tim u vezi takodje sam spreman proci sve testove za ulazak u tim i pomoci svojim saborcima u borbi protiv invazije.

hvala na saslusanju i u nadi da cete mi uskoro proslediti informacije koje sam od vas zahtevao, srdacno vas pozdravljam
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Tomiša, hoćeš da je odmah zaključam ponovo?
Koliko znam nisi AZ borac, prema tome, ako hoćeš da se uključiš reci, pa da te bacimo na testove.
Ako ćeš samo da spamuješ, i da mi teraš inat, opet ide pod ključ, a ti ćeš biti kažnjen.
Ovo je bila divna tema dok od nje, iz samo vama znanih razloga, niste počeli da pravite papazjaniju.
Neću to ponovo da dozvolim.
Ako ćete moj čin dobre volje opet da iskoristite za spamovanje i vređanje, ove teme neće ni biti, ma koliko mi to teško palo.

Činite šta vam je volja ......vi ste " Moderator "..... Ja nisam pisao pravila foruma.....ja sam samo jedan iz mnostva članova....ja imam svoje misljenje ......sve znate....

Odluka je samo vaša.... nemam prava da utičem na nju ....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.011
Tomiša, ako nemaš šta da kažeš u vezi sa samom temom i ako nisi zainteresovan da uđeš u AZ redove, onda bar nemoj da spamuješ, molim te, poštedi nas toga.

A ti Bleki, za početak treba da prođeš test kod Pigice, ako ona kojim slučajem ne bude bila tu, zameniće je Milenčica ili Dama, a onda dolaziš kod mene, ministra od kujnu, da vidimo da li da te konačno primimo. Mi ispitujemo nove muške članove, da si devojčica, išao bi na test kod Rekonre.
Naša siva eminencija Summer nam se malo povukla u poslednje vreme, verovatno u tišini razrađuje nove taktike i sprema neko novo oružje, ali, ona se ionako ne bavi testiranjem novih članova, jer ne želimo da svoj raskošan talenat rasipa na takve stvari.
Testovi neće biti laki, ali svi smo ih već prošli, proći ćeš i ti. Koliko te poznajem, mislim da ćeš ih odraditi briljantno. ;-)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A ti Bleki, za početak treba da prođeš test kod Pigice, ako ona kojim slučajem ne bude bila tu, zameniće je Milenčica ili Dama

da li ja trebam da se javim nekoj od njih ili ce one kontaktirati mene? kojim putem se obavlja kontakt - PP ili post?
izvini sto davim ali zelim da budem potpuno siguran da ne bi dolazilo do gresaka
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.011
da li ja trebam da se javim nekoj od njih ili ce one kontaktirati mene? kojim putem se obavlja kontakt - PP ili post?
izvini sto davim ali zelim da budem potpuno siguran da ne bi dolazilo do gresaka


Ovde će ti se obratiti, ništa se ti ne brini. Samo verovatno da trenutno nijedna od njih nije tu, tako da možeš psihički da počneš da se pripremaš za moje đakonije koje će doći posle njih, čvarke, beli lukac, prasetinu, kolače, i par litara kobrovače.
Zjovan je gore prošao, Pigi mu je dala težak zadatak, ne znam da li se sa tim izborio, al' videćemo... :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Volim enuzijazam kod potencijalnih novih članova!
Danas je nedelja a prijemni ispiti sz u ponedeljak i utorak! To za tebe Bleckie ne važi! Budno te posmatramo (ono mama ti nije trebalo ali ajd dobro...:blum3:), pratimo svaki tvoj korak i čekamo... Testerisan odnosno testiran ćeš biti kada se najmanje nadaš...
Za početak - ako naiđeš na potencijalnu zombicu - kako ćeš znati da je to ona i koje ćeš mere preduzeti?

Te mere što su ti prvo pale na pamet može tek kad postaneš drug član, ravnopravni!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
kako je so najbolji lek?

moracu da pazljivo iscitam sve ostale strane prirucnika s obzirom na to da sam potencijalni izabranik za ulazak u AZ. s tim u vezi necu biti dostupan za kumunikaciju jedan vremenski period. kako sam shvatio na osnovu do sada procitanog, opreza nikada dosta a i znanje znanja u potpunosti je obavezno.

odgovor na Tvoje pitanje bi bio: Sol je drevni lek koji neutralise otrov u telu Zombija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top