Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ponovo radi bioskop! :)
Otvaram AZ temu ponovo, ali pazite šta radite, iako nam je svima prirasla za srce, iako mi je omiljena, ako ponovo preterate, neće mi biti problem da je ponovo zaključam.

A sad, narode moj antizombijevski, kako ste proveli poslednjih par dana, jeste li dobro, jeste svi živi i zdravi? Da se prebrojimo za početak. :)


Ovde!

Javljam se samo na brzinu sa tajne lokacije, pa moram nazad na položaj. U zadnjih nedelju dana ratovala sam sa 5 zombova od kojih su čak 3 iz inostranstva. Uspešno su neutralisani (uništenje za sada nije bilo moguće zbog razni ometajući faktori).
Dva se još uvek šetkaju, jedan je muški jedan ženski. Oko ovog muškog Pigica je uskočila u pomoć i jedva se drži na nogama :blum3:, Re je postavio zasedu za ovog ženskog zomba al se još nije ufatila.

Ni njih dvoje za sada ne mož se unište, zbog isti otežavajući faktori koji ne smem još da vam otkrijem.

Crvendać fala za oni lanč paketi što si mi slala, mnogo su pomogli i uopšte nisu zaostajali od ostali uobičajeni mezetluci.

Tolko za sada. Ovi novi proveravajte, ako prožu kod vas, ja dajem saglasnost da se prime.

Koza nostra. No pasaran!
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
I dalje sam u ilegali, nocna straza je aktivna.

Molim samo da mi se dostave zalihe belog luka,svete vodice, glogov kolac i malo srebra.

Naviru sa svih strana izgleda da su se udruzili sa vukodlacima i vampirima.

Prica se da ih je udruzio raznosac pizza. :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
I dalje sam u ilegali, nocna straza je aktivna.

Molim samo da mi se dostave zalihe belog luka,svete vodice, glogov kolac i malo srebra.

Naviru sa svih strana izgleda da su se udruzili sa vukodlacima i vampirima.

Prica se da ih je udruzio raznosac pizza. :vorred:

Ne veruj zlim jezicima. To ovi ljubomorni pričaju. Nije on kriv, u bolnici je posle Daminog preuzimanja inicijative. Pigica muku ima da ga osovi na noge ali dobra vest je da mu je bolje. Oporavlja seyes3.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Prisutan! Igrao pref u petak, ojadio par zombova, finansijska situacija zadovoljavajuća (budžet su malo okrnjili zombiji što "šoradu lopte" u J.Africi, iz Engleske i Španije), ali stali smo na noge!
Kalimerčicinog zombija još nisam utepao, uvek je u ženskom društvu, u gomili, kao da su sa onog grčkog ostrva...
Ja vam rekoh za tog pica-mena, ali niste hteli da slušate! Išli ste vođene niskim porivima i pobudama, mislile samo na sebe, zanemarujući ideje AZ pokreta i svrhu borbe! Sad kad dođu i vampiri i vukodlaci-a vi probajte i sa njima da "jedete picu", možda je još bolja nego ova prethodna, dok vam ne presedne. Razočaran sam vašim ponašanjem...
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Ja vam rekoh za tog pica-mena, ali niste hteli da slušate! Išli ste vođene niskim porivima i pobudama, mislile samo na sebe, zanemarujući ideje AZ pokreta i svrhu borbe! Sad kad dođu i vampiri i vukodlaci-a vi probajte i sa njima da "jedete picu", možda je još bolja nego ova prethodna, dok vam ne presedne. Razočaran sam vašim ponašanjem...

Tu si se malkice zaj****. Ne prodajemo se mi za pica-parce, niti celu picu. Kakvi bre vampiri, vukodlaci, utvare...mi imamo Raznosača našeg i niko nam ne treba drugi.
Evo i ja stigla. Pokušala sam da "pobegnem" na godišnji i malko zaboravim na zombove, kad jedan čopor zombova blokiralo puteve i šta ću vratih se vama.
Natavljamo puc, puc, ožeži, ožeži:dance2:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.011
Ožeži, nego šta, iz svih oružja!

Kalimerčice, od sad vam u lanč-pakete pakujem i kobrovaču, za instant okrepljenje, a i brzu odbranu, ako vas neki zombi iznenadi, sunite mu malo u oči, pa dok je zaslepljen, imate vremena da izvadite oružje.

Re, Raznosača nam ne diraj, on je više puta proveren i čist k'o suza. Koliko čujem, lepo se oporavio, tako da ćemo imati i njega, ako nam se kojim slučajem priključi neka nova članica. Nije u redu da ti radiš sva testiranja, moramo malo da te čuvamo.

Čuvajte se, braćo i sestre saborci... ja odoh u izvidnicu, malo pre sam primetila jedan muški primerak zomba kako mi se muva ispod terase, odoh da ga sredim.

Koza nostra! No pasaran!
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Tu sam!
Proveravam, proveravam...
U komšiluk mi se uselila zombica! Odala se tako što je pustila "farmu", orilo se... Otišao Dejki lepo kulturno da joj pojasni neke stvari a ona sad će mi dođe muž! Kuku zar terasa do moje zombiji! E, neće moći! Na brzinu smućkam tajnu brlju, dodam soli da vidim da li je onaj priravnik Bleki u pravu i pravo na vrata - taka i taka stvar! Mislim da je sve sređeno...


ps Kluni, po običaju dao veliku novčanu donaciju i opet se podvgao mojim rigoroznim testovima. Čini mi se da je počeo i suviše da uživa u tim testovima...
ps2 nego, gde su ideje za zombi-matematičarku što mi plašila dete?
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ja sam se opametio a i konacno sam primljen u AZ pa vise nece biti problema.Piggy me je primila
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.011
Jao jeste, a baš sam htela da te pitam šta je sa matematičarkom.
Ožeži i po njoj, Milenčice. Nema tu šta da se objašnjava, napala je nešto najsvetije, prema tome, nema milosti!
Ako treba da priskačemo u pomoć, o'ma reci. A možda bismo mogli da pošaljemo Blekija, da vidimo kako će da se snađe za prvi put. Šta mislite?


Zjovane, čestitam! Ako te Pigica primila, znači da si izeo sve što ti je namenila. Svaka čast!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top