Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Naravno da sam sa Klunijem, pa on nam je jedan od bitnih finansijera!
A Dejki, dobro je, dobar je nemamo primedbe...
Imali smo tu situaciju sa komšilukom i matematičarkom ali je regrut sve sredio...

A uredićemo se, bitno je da se ne uredimo ...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa ljudi moji šta se ovde dešava? Vratim se iz ilegale poslije mjesec dana a ono haos. Haos nije opcija za AZ tim. Zapamtite. Haos odgovara zombima. Zato ga i prave. Pa jesam li se cijeli mjesec lomatao po šumama da ovo zateknem? Šta će Krejzi i Lapidus da kažu na ovo?

E moj druže Re. Za tog Raznosača sam i ja čuo, gore u brdima. Razumijem te potpuno. Nije ni meni pravo, da ti iskreno velim. Skinuo nam taj macmudan sve ribe AZ tima. Nego, da te pitam nešto: "Je li se taj pokazao i na nekom drugom frontu osim rasturanja u spavaćoj sobi?"
Znaš kakve su žene. Čim malo izgube tlo pod nogama treba im neko da ih zaštiti. A sjećaš se kakva je frka nastala kad nas je Veliki Zombi razbucao. Pomalo ih i razumijem. Samo su žene.
Pravo da ti kažem ja nisam čuo da je taj Raznosač zombi. Jedino se čulo da ima poveći pendrek i da dobro mlati njime... Valjda su ga njih četiri propisno istestirale. Toliko im moramo vjerovati. Ima među njima starih, iskusnih boraca. Ne bi one to da ga nisu provjerile. Moramo malo više vjerovati njihovom zdravom razumu i procjeni.
Otkud sad ti??? Pa zjovan je rekao da si pokojni, da su te skembali zombovi!? Dobro je da si živ, treba mi pomoć, žene su pomahnitale i zabušavaju! Istestirale? Proverile? Pa to rade već mesec dana, i ništa drugo!!! Pa ako taj pica-men nije bio zombi, sada je postao sigurno! Mislim, ponavljati jednu radnju svaki dan, konstantno, mora čovek da pobrljavi i postane zombi!
Evo ti primer. Crvena dama (malo jača od desetke tref :blum3:) juče primljena u AZ i već hoće godišnji! Možda još i bonove za topli obrok i markicu za gsp??? wacko2 Ej bre, ja svaki petak (plus skoro svaki utorak) žrtvujem za pokret, igram pref sa ljigama i namičem keš, a neko samo sedi kući i zove picerije... A kad treba testirati "prskalice" i "šišarke" zvaćemo Raznosača... :dntknw:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Otkud sad ti??? Pa zjovan je rekao da si pokojni, da su te skembali zombovi!? Dobro je da si živ, treba mi pomoć, žene su pomahnitale i zabušavaju!

Kakav pokojni. Bio sam u ilegali. Znaš i sam kako je bilo čupavo i da smo morali da se pritajimo. Tu buvu sam preko trćeg plasirao Zjovanu. znao sam da će mali da rastrubi. Taktika brale. Kad misle da si pokojni, prestaje hajka.
Nego pusti to sada. Sve ću da ti objasnim preko PP. Za tog Raznosača, ne znam šta da ti kažem. Čuo sam da ga je neka nova totalno deklasirala. Kažu izgleda ko da je u Iraku pored njega eksplodirala auto-bomba. Već peti dan ne mož sebi da dođe. Ako je tako, taj nije opasan. A da se ženskadija opustila, tu si u pravu. Za koji dan dolazi i Krejzi pa ćemo nas triojica zajedno da uvedemo malo reda. Zombovi nadiru sa svih strana, ne bi bilo čudno ni da se koji infiltrira u AZP. Treba pooštriti testove i kriterijume za prijem. Taman bi nam još to trebalo, da nam u kući zaplešu.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Evo ti primer. Crvena dama (malo jača od desetke tref :blum3:) juče primljena u AZ i već hoće godišnji! Možda još i bonove za topli obrok i markicu za gsp??? wacko2

Ne preteruj, gos'n Re. Ja sam pretrpela dosta, zato mi i treba godišnji. Dok sam se "bakćala" sa Raznosačem, pa onda sačekuša iza ćoška, stado zombova (sve je to malko uticalo na mene, jer sam nova i neukusna tj. ne iskusna), ti si za to vreme samo blejao, nešto zakerao i kao podnosio lažne izveštaje. Daj da vidimo trvojih ruku delo.yes3
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
RE cestitam na lila slovima i V.I.P statusu.

Da si zensko pa da ti napisem "Cestitam na haljinici boje lila", ali nisi.

Zato cestitam samo ovako na suvo bez muzicke pratnje. :D
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
S obzirom na to da moram, kao ministar zdravlja, da vodim računa od zdravlje svih Az, posmatrajući kolektiv primetila sam blagu depresiju u ponašanje, koju je izazvalo odsustvo (opravdano) nekih muških članova, nedostatak novčanih sredstava, pokušaji nekih diverzija.
Zbog toga je održan vanredni sastanak glavnog štaba u kome je odlučeno da, bez obzira na rizik po njih, iz ilegale budu vraćeni Ekvuz i Crazy.
Ekvus je već stigao i obratio se članstvu, a Crezy je još uvek u putu, nadam se da će stići do večeras. On je pretrpeo do sada najveći i nezapamćeni napad od Zombei ali je ostao na nogama. Malko je, do duše izgreban i izujedan, i fali mu po neki pramen kose, ali je u sasvim dobrom stanju za borbu sa još više elana.

RE STIŽE TI POJAČANJE!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne preteruj, gos'n Re. Ja sam pretrpela dosta, zato mi i treba godišnji. Dok sam se "bakćala" sa Raznosačem, pa onda sačekuša iza ćoška, stado zombova (sve je to malko uticalo na mene, jer sam nova i neukusna tj. ne iskusna), ti si za to vreme samo blejao, nešto zakerao i kao podnosio lažne izveštaje. Daj da vidimo trvojih ruku delo.yes3
Pošto sam znao da će neko od nevernih Toma sumnjati u moju borbu, i načine na koje doprinosim pokretu, u petak sam tajno fotografisao način finansiranja pokreta i sliku zombija koji su ostali "k'o pištolji"! Ovo je fotografija pola sata pre završetka partije (imam još jednu, ali nije primerena ovom forumu),i na kraju sam ostao sam sa onom plavušicom, ostali zombovi su pobegli-ostale im samo čarape! Nju sam morao posebno da "izlečim" od zombizma, mlada je, bilo mi je žao da je utepam... :dance2::D
 

Prilozi

  • goli-pokerasi.jpg
    goli-pokerasi.jpg
    29,8 KB · Pregleda: 20
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Pošto sam znao da će neko od nevernih Toma sumnjati u moju borbu, i načine na koje doprinosim pokretu, u petak sam tajno fotografisao način finansiranja pokreta i sliku zombija koji su ostali "k'o pištolji"! Ovo je fotografija pola sata pre završetka partije (imam još jednu, ali nije primerena ovom forumu),i na kraju sam ostao sam sa onom plavušicom, ostali zombovi su pobegli-ostale im samo čarape! Nju sam morao posebno da "izlečim" od zombizma, mlada je, bilo mi je žao da je utepam... :dance2::D

Ajd da ti verujemo, ali zašto brate slatki, "zabode nos" u njihovu zombicu? To je izdaja Re.:agree:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ljudi moram da se umesam zombija ima mnogo a ja nemam municije jel moze neko da mi je pozajmi.sorry
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ljudi moram da se umesam zombija ima mnogo a ja nemam municije jel moze neko da mi je pozajmi.sorry

Evo ti ova slika, kad je vide beze ko djavo od krsta.


2159_dianadragutinovic-blic_f.jpg


Kaze boje se da ce da im poveca PeDeVe. :roll:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top