Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Blizanac, šta ćeš! :D Damo, ja obećah ponovno polaganje testova, ali mene izgleda niko ne čuje... :)

BLIZANAC :what:?? E, onda smo ga svi naj****i Još ako si dupli, pukli smo.
Može ponovno polaganje, nije problem, ali ne zaboravi da se i stare garde nekada testiraju da bi se proverilo njihovo dugogodišnje znanje da nešto nisu zaboravili..:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
da se i stare garde nekada testiraju da bi se proverilo njihovo dugogodišnje znanje da nešto nisu zaboravili..:dance2:
To se stručno zove da obnove licencu! I ne mora da se testira ako ima dovoljno časova dodatnog stručnog usavršavanja! E, sad šta se sve tretira kao usavršavanje...

Vidiš to je tema za razmišljanje...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Uspeo sam da se snadjeo oko onih zombija a sada evo ga opet onaj genetski modifikovan
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.999
Ne pojavim se jedan dan, i svašta se desi!
Equuse i Crazy, dobro nam došli nazad.
Što reče Milenčica, porodica je ponovo na okupu, puno mi srce kad vas sve vidim. :)
Uzgred, onog zomba što mi se dinoć muvao ispod terase sam sredila, nećete verovati, čak i sprej za komarce deluje, samo ako upotrebite dovoljnu količinu.
Odoh po nove zalihe, nije loše za prvu pomoć.


Sad tek spazih, Damo, ima još blizančića ovde. Koliko znam, i Equus, i ja, a čini mi se i Kalimerčica... sve možeš da računaš duplo. :-D
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Zahvaljujem se na dobrodošlicu i iskazane simpatije otresitih pripadnica lepšeg pola AZ pokreta...
Najbitni je da znamo šta hoćemo "jer ako kanimo pobjediti ne smijemo izgubiti"...
Nivo na testosteron, mošus i ostali medikamenti, arome i miomirisi mora izdizamo na zadovoljavajući nivo kako bi oformili specijalni odred na alfa mužjaci iz dela AZ omladinu zbog radi nasrćuću belu kugu, koja ovladava po ovi naši krajevi...
Što se tiče reatestaciju, konstantno spreman, bez obzir na mogućnost ispadanje već mi iskolačene oči i pucanje šavovi od zadnje zašivanje rane...Kad se mora nije teško i nema vrludanje, nego zasukanje rukavi il smuljavanje pantalonke il šta već sad je na dnevni red na tu reatestaciju...
Imajući u vidu da se nesam još izregenerisao dovoljno odo spičim zaostale rezerve kobrovaču pa da si još malo odmorim oči mi goleme...al ete me brzo, neće se rastezam mlogo po kauč...
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Sad tek spazih, Damo, ima još blizančića ovde. Koliko znam, i Equus, i ja, a čini mi se i Kalimerčica... sve možeš da računaš duplo. :-D

Kalimerčica je rak. I to uskoro. Verovatno je već počela s pripreme. ja joj kazala da je za nas dosta par jagnjića i par prasića al ona ni da čuje.

"Okrećem vola il ništa" zboruva.

Ja joj kažem: "Prikoči sestro, nije gradska slava."- al ne vredi

"Oću sve da vi ugostim kako spada da se vidi kakav sam domaćin."

Ajd nek joj bude, još devet dana pa će da vidimo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Kalimerčica je rak. I to uskoro. Verovatno je već počela s pripreme. ja joj kazala da je za nas dosta par jagnjića i par prasića al ona ni da čuje.

"Okrećem vola il ništa" zboruva.

Ja joj kažem: "Prikoči sestro, nije gradska slava."- al ne vredi

"Oću sve da vi ugostim kako spada da se vidi kakav sam domaćin."

Ajd nek joj bude, još devet dana pa će da vidimo.


Jeste Pigice, ja sam račica. I da znaš mnogo si me naljutila sg. Ja ti rekoh u poverenju šta se sprema od zakusku a ti sve tra la la...E baš si tračara!
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Jeste Pigice, ja sam račica. I da znaš mnogo si me naljutila sg. Ja ti rekoh u poverenju šta se sprema od zakusku a ti sve tra la la...E baš si tračara!

Pa nisam ni spominjala sarmice gibanice dolmice. Nisam im rekla ni za šest torti a dve na sprat. I one baklave, kadaife, tulumbe, urmašice, tahan alvu, šam rolne. Ništa im nisam rekla.

Ako lažem da Bog da nikad Raznosača ne videla. Što se odma ljutiš sestro?
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Pa nisam ni spominjala sarmice gibanice dolmice. Nisam im rekla ni za šest torti a dve na sprat. I one baklave, kadaife, tulumbe, urmašice, tahan alvu, šam rolne. Ništa im nisam rekla. Ako lažem da Bog da nikad Raznosača ne videla. Što se ljutiš sestro?


Zato :girl_sigh:. Ja spremala iznenađenje a ti si sve ispričala...Nego ajde, nema veze, oprostiću ti ovaj put, znam da nisi namerno, nego jedva čekaš da probaš sve te gurmanluke, pa si onako, od nestrpljenja sve ispricala.:acute:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top