Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.998
Treba zombove da 'vatate ministarka, a ne članove AZ pokreta... :blum3:


I fatam zombove, vidiš da me svu iscepali dok su se otimali pa sam morala da uzmem novu uniformu.
A nisam ja kriva što Equus ima "pokvarenu maštu i prljave strasti", vidiš da je od svega što sam napisala video samo to. Ccccccccccccc... :-D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.998
Ma prošvercovaćemo ti nešto sa strane, da Equus ne zna. A ti ćuti, nemoj opet sve da istrtljaš. :-D
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Nešto ćemo da smislimo! Nedamo mi tebe (ja mislim da Equus zavidi Raznesaču i da je zato kazna oštra)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Damo, damo, neko baš ima neodoljivu želju da sa zjovanom izjeda onaj luk i tegove, šta ćeš, ljudi su čudo... Nego, nismo videli tvoju fizičku spremu, vešto vrdaš i skrećeš sa teme, sve poturajući druge pod lupu kritike. Što se mene tiče, može ta soba 2x2, samo mi treba malo ventilacije, i još dva istomišljenika da "opalimo" po prefu, ostajem celu nedelju... :blum3:

Ću da žderem kao što su svi, moram i ja šta ću. Tegove ću nosim nije problem. Razgibala sam se nego šta, sada sam ki nova, a bilo je i puc, puc.
Što se tvog "zatvora" i sobe tiče nema drugova, prijatelja, plavušica, nego sam ko na pustom ostrvu.:blum3:

A donela sam vam malo i da se zasladite, pre nego što krenete u borbu.

[ame]http://i260.photobucket.com/albums/ii5/dragana024/ruckovi%202/929940d0.jpg[/ame]
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Kuhinja i ostali kuhinjski pribor je opran, oriban i dezinfikovan sa antizombe sprejevi i dezinfikatori. Kolci su odeljani i naoštreni za nabijanje zomb...ovaj, prasića i jagnjića na ražanj. Crezy je bio ljubazan i nacepkao drvca za potpalu. Milenčica mi je pozjamila sač i nešto za onu njenu gibanicu od kajmak (Dejki kaže da je mnogo lepa ta banica). A što Crvendać ima opremu za kolačićiiii!!!! Dođe ti da prazni sudići izedeš, koliko su lepi.:)

Moja uniforma se nije mnogo pohabala pa za sada neću da je menjam, ali mi se ona Lada Njiva sve ulubila od terensku vožnju po jendeci i ostali neravan put, a i vrućina mnogo u njoj, pa sam za one Ekvusove pare kupila novo prevozno sredstvo.
Nije skup, koštao je kao otprilike dva para štiklastih cipelica, jedna tašnica, čarapice, rej ban naočare, šeširić i parfem.

Evo kako mi stoji:
2hcp1cl.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ću da žderem kao što su svi, moram i ja šta ću. Tegove ću nosim nije problem. Razgibala sam se nego šta, sada sam ki nova, a bilo je i puc, puc.
Što se tvog "zatvora" i sobe tiče nema drugova, prijatelja, plavušica, nego sam ko na pustom ostrvu.:blum3:

A donela sam vam malo i da se zasladite, pre nego što krenete u borbu.
Samo da znaš, ja nikada nisam sam! Imam gomilu prijatelja u glavi, razgovaramo se svaki dan... :)
A za ove kolače-neka hvala, nisi trebala, vidim da datiraju još od decembra 2008., mi ipak volimo nešto svežije... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Izvestaj u kaludjerici zombiji se spremaju za rat ali ako hoce rat dacemo im ga ako hocete da pomognete u ratu samo napisite to u sledecim postovima.Rat ce biti 26 juna u 22:00 casova zombiji provaljuju na forum dobro se spremite
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Samo da znaš, ja nikada nisam sam! Imam gomilu prijatelja u glavi, razgovaramo se svaki dan... :)

E, tuj je ondak problem, čim ti ideš na "te duži"wacko2 No, nećemo ti smetati.

A za ove kolače-neka hvala, nisi trebala, vidim da datiraju još od decembra 2008., mi ipak volimo nešto svežije... :blum3:

Kolači su sveži, ministar od kujnu, je probala i čućeš njeno mišljenje. Recepat datira od tog vremena, nisi dobro vidio.:D

Hajde, nemoj reći da ne voliš kiflice sa džemom od šljiva, posute sitnim šećerom. Da ti snaga "uđe" na usta, jer ti je potrebna za zombove i onu plavušicu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top