Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Opa, ovo su već konkretni predlozi, prošla me je glad za kiflicama od sinoć! :)
Ali vidiš da ti je zjovan dodelio drugu ulogu, ti ćeš biti portir! Pazi, nije to mali stvar, ej-čuvaš forum od navale zombova! :blum3: E, ako se tu pokažeš, onda će biti i odgovornijih zadataka! AZ borci posle ganjanja sa zombovima, kad dođu u štab onako umorni, rasterećeni, srećni, vole da popiju jednu dobru domaću kafu, crnu, jaku... :lol:

Nisi u pravu.:agree: Zjoca mi je rekao da sam sa tobom i zonkijem u autu dobih i oružje.:blum3:
Znači, ne možeš me poniziti sa ulogom portira i kafe kuvarice
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
A za zamrnu piggy i kalimercica nece biti na forumu vec ce i njih 2 krenuti na bojno polje samo sto ce se oni popeti na najvisu gradjevinu i imace snajper
images

Ok sada svako ima svoje oruzje
A da podseti me snajperisti ce imati i nozic za svaki slucaj
images

i to viteski.

Nisi u pravu.:agree: Zjoca mi je rekao da sam sa tobom i zonkijem u autu dobih i oružje.:blum3:
Znači, ne možeš me poniziti sa ulogom portira i kafe kuvarice
Promena plana ti ces ostati na forumu a piggy i kalimerko idu u boj njih dvoje su trebali da budu na forumu ali promena plana.Nema ljutnje ti ces biti od veoma vazne uloge da nije tebe izgubicemo.Ti moras cuvati podatke od zombija.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Promena plana ti ces ostati na forumu a piggy i kalimerko idu u boj njih dvoje su trebali da budu na forumu ali promena plana.Nema ljutnje ti ces biti od veoma vazne uloge da nije tebe izgubicemo.Ti moras cuvati podatke od zombija.

E, sada si me baš uvredio. Ti i Re ste se udružili protiv mene, samo zato što sam najmlađa i žensko. Neću tako da se igram. Uzimam svoje lutkice iz peska i idem.:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
E, sada si me baš uvredio. Ti i Re ste se udružili protiv mene, samo zato što sam najmlađa i žensko. Neću tako da se igram. Uzimam svoje lutkice iz peska i idem.:beee:
Nije istina vec nam treba neko pametan da cuva forum a ti si to.Mislim i ostali su pametni ali ti mi se nekako izdvajas
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nije istina vec nam treba neko pametan da cuva forum a ti si to.Mislim i ostali su pametni ali ti mi se nekako izdvajas
Tačno tako zjovane, tačno tako! I ja sam primetio da se nekako izdvaja, i da bi joj trebalo dodeliti neku odgovornu funkciju! Mislim, nije mala stvar čuvati podatke od zombova, to je "srce" AZ pokreta!
Samo da ne zadrema na poslu... :lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Tačno tako zjovane, tačno tako! I ja sam primetio da se nekako izdvaja, i da bi joj trebalo dodeliti neku odgovornu funkciju! Mislim, nije mala stvar čuvati podatke od zombova, to je "srce" AZ pokreta!
Samo da ne zadrema na poslu... :lol::lol::lol:
Tako je rekontra treba nam neko ko se posebno izdvaja
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Mogu li ja? Ja sam najmlađi član i neiskusna još uvek. ;) Dok ga ja "dohvatim", "prostudiram", obrni-okreni, toliko ću da ga izmorim i "potrošim", da će biti spreman za pućešestvije u Kaluđericu.:dance2:

Nadam se, da se nijedna članica AZ neće ljutiti na mene, jer su sve "dobro potkovane" i iskusne i brzo će "završiti" sa profesorom.yes3

Ma jok bre, kakva ljutnja. Samo ga prihvati i iscedi ko limun. Dobar je to borac bio sve dok se nije pojavio Raznosač pred moja vrate. Admiral je to od Panonsku flotu. Najsrećniji je kad mu stigne poplavni talas iz Rumuniju pa mu Begej tolko naraste da mož u lavor da plovi po njega. Kako se pojavio Raznosač iz njega samo otrov izlazi.
Nego sestro, znam da dobro kuvaš i da ti je milo kad gosti dobro jedu i traže repete. Nemoj slučajno da napraviš grešku i da ga najedeš pre posla koji si naumila s njega da uradiš. Ako se najede pre, ode mast u propast. Ništa od njega. samo mu daj tri, četiri kobrovače na prazan stomak. Taki su muški, nabolje mož od njih da dobiješ kad su sa prazan stomak i malo alkohola kad popiju. Nemoj ni s kobrovaču da preteraš jer opet će da se zezneš. Mož samo da povraća, uneredi se il kakvu štetu po kuću da ti napravi Tek kada završiš s njega, daj mu da jede i da pije kolko hoće. Brže će da zahrče i neće mnogo da te smara s mušku palamudiju.

Od tebe sestro sada sve zavisi. Ako ti pošteno i savesno obaviš taj posao taj ima zubima da kolje zombe po Kaluđerici. Ako promašiš opet će da džangriza i pravi opstrukciju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Može, može, prihvatam, obožavam snajper, ciljam pravo u...mislim tamo gde treba, UVEK!
A i moram s visine da posmatram bojno polje zbog eventualni (ne daj Bože) ranjenici s našu stranu, da priskočim. El sam ministar od zdravlje el nisam?

Dobro Zjovane, odlično, sve si se opametio i opravio, moram da te pofalim! Od Zombe si se premetnuo u pravi pravcati antizombe! Svaka čast.



PS-
1. Ja sam bre Kalimerčica, nisam Kalimerko, kolko puta da ti kažem?
2. Pigice, i tebi mlogo fala za ovi saveti što dade Dami, mož se upotrebe mlogo korisno. Svaki ti vredi sve Lapidusove i Ekvusove paričke.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Tačno tako zjovane, tačno tako! I ja sam primetio da se nekako izdvaja, i da bi joj trebalo dodeliti neku odgovornu funkciju! Mislim, nije mala stvar čuvati podatke od zombova, to je "srce" AZ pokreta!
Samo da ne zadrema na poslu... :lol::lol::lol:

Ok, biću glupi portir i kafe kuvarica. Iako vama nisam "dorasla" mogli biste mi pružiti priliku. Volonteri i pripravnici se dokazuju radeći posao za koji su učili. No, ja nikada neću naučiti jer ću kuvati kafe...Nije važno. Saginjem glavu i povlačim se:vorred:

Šefe crveni nema te u pomićisorry
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top