Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Pigi za ovaj izuzetan doprinos, smanjujem ti kaznu na pola tj. 15 dana.

Trudim se, trudin se. Da mi je znati šta te odobrovoljilo kljusino stara. Čujem da si popaso tri pleha salčića kod Crvendaća, tri kod Kalimerčice i sve Damine kiflice. Tebe dođe jeftinije odevati nego hraniti. Evo sada kad je gotovo, da ti kažem, pogrešio si.

A ti XmaX997 ne mošeš odma da postaneš član. Posle upada raznoraznih elemenata u skorije vreme kriterijum za prijem je mnogo pooštren. Prvo pripravnički staž od mesec dana pa onda rigorozni testovi. Upadaš u nezgodno vreme, kada spremamo veliku akciju u Kaluđerici i nemamo vremena da se zamajavamo s testiranje novih članova. Javi se za dve nedelje pa će da vidimo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Jovane, Jovane... Ugrožavaš celu operaciju i tvoje učešće u njoj! Ti bi izgleda borbu sa zombovima da gledaš sa svoje terase? ;)
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
De,de,de... U pravu si. Trebalo bi da te "bacimo" u vatru, da "omirišeš" borbu. Slažem se, a i naređenje je stiglo "sa vrha"! Dobrovoljno se javljam da mi budeš asistent, saborac, samo da zjovan razradi plan i odredi zadatke (i kaže nam gde je pošta, da ne lutamo)!
Evo, prihvatiću čak i da ja čuvam forum i podatke, a ti zauzmi moje mesto! Nema ljutiš, ovo je samo bio još jedan test (psihološki, test ličnosti i karaktera)! :blum3:

Nemoj opet da se izvlačiš. Sve sam razradila i ima zajedno da budete u kombi bez Zonkija. Potegla sam sve svoje veze da to ugajgulim, promenila vozilo i sve ostalo sređujem a ti markiraš. Nemoj da se bojiš. Ono što je napravila od Raznosača joj se omaklo. Lepo devojka rekla. S tebe će da bude nežnija. Pa ne ideš bre zub da vadiš.

Ovog amorfnog XmaX997 nema šta da testiram. To je neki neautorizovan upad. Provokacija.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Zjoco, nemoj da se praviš da si svoj brat blizanac, provalila sam te.
Narode, ovaj XmaX997 je Zjocin imaginarni brat blizanac, ništa mu ne verujte, misli da može da nas zezne.
Zjoco, Zjoco, ccccccccccccccccccccccccccccccccccc...

Jedno pre podne me nema i već pravite cirkus!
Ne ne xmax nije moj blizanac vec je on pomocni clan a za test nema vremena rat je sve blizi a mi se jos nismo organizovali kko treba.Stvarno niko nece da ostane ne forumu.A ja nemogu moram da ubijem saint germana jer je otrov kod mene.Trebalo bi mozda da xmax ostane bez ikakvih testova.Verujte mi nije zombi.
P.s On nam moze sluziti kao pojacanje ako nesto zatreba a posle rata sledi mu test.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

O ne neverujte xmaxu on je zao sada sam to proverio on je poceo da mulja po vasim profilima neopazeno one boze provalnik ipak je zombi.Sada stvarno trebamo da ostavimo nekog na forumu da ga cuva od njega.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Nema ljutiš, ovo je samo bio još jedan test (psihološki, test ličnosti i karaktera)! :blum3:

I bre, koliko testiranja, kao da dajem krv novorođenčetu, pa me pregledate od glave do pete da proverite da nisam zaražena nekim virusom. I jesam li položila i taj test? Zašto si ti uvek protiv mene? Čula sam da voliš mlade i neiskusne članice za obučavati, a ti mene konstantno odbacuješ, umesto da me učiš i spremiš za borbu:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
I bre, koliko testiranja, kao da dajem krv novorođenčetu, pa me pregledate od glave do pete da proverite da nisam zaražena nekim virusom. I jesam li položila i taj test? Zašto si ti uvek protiv mene? Čula sam da voliš mlade i neiskusne članice za obučavati, a ti mene konstantno odbacuješ, umesto da me učiš i spremiš za borbu:blum3:
Pa nije AZ pokret zajebancija, vidiš da je šefica oterala brata blizanca zjovana, visoki su kriterijumi!
Pa šta da ti kažem? Čim ti se nešto ne sviđa-ti se duriš, kupiš igračke iz peska i odlaziš! Nećeš da čuvaš forum, nećeš da kuvaš kafe... Nisam ni protiv koga, ja sam samo objektivni kritičar! :) Al' pošto te piggy gotivi, mi ostali ćemo te trpeti, koliko možemo... :blum3:
..."Mlade i neiskusne"? Hm, bojim se da nisi ni jedno ni drugo! :lol:
De,de, šalim se, nemoj opet da hvataš maglu...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
ljudi onaj xmax je gotov i nece nikom vise praviti probleme a sada da se skoncentrisemo na misiju sutra ce se sve zavrsiti sutra je taj dan sutra je rat.:)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Pa nije AZ pokret zajebancija, vidiš da je šefica oterala brata blizanca zjovana, visoki su kriterijumi!
Pa šta da ti kažem? Čim ti se nešto ne sviđa-ti se duriš, kupiš igračke iz peska i odlaziš! Nećeš da čuvaš forum, nećeš da kuvaš kafe... Nisam ni protiv koga, ja sam samo objektivni kritičar! :) Al' pošto te piggy gotivi, mi ostali ćemo te trpeti, koliko možemo... :blum3:
..."Mlade i neiskusne"? Hm, bojim se da nisi ni jedno ni drugo! :lol:
De,de, šalim se, nemoj opet da hvataš maglu...

O bratu blizancu neću da zborim, dva zelembaća na jednom mestu + protiv mene obojica, ne ide bre. Tu podržavam šeficu.
To što ti se ne sviđam i "moraš me trpeti", ne znači da i drugi tako misle. Uvek možeš promenuti igralište i otići u drugi pesak:lol:
Mlađa sam od tebe i to mi dovoljno:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
O bratu blizancu neću da zborim, dva zelembaća na jednom mestu + protiv mene obojica, ne ide bre. Tu podržavam šeficu.
To što ti se ne sviđam i "moraš me trpeti", ne znači da i drugi tako misle. Uvek možeš promenuti igralište i otići u drugi pesak:lol:
Mlađa sam od tebe i to mi dovoljno:blum3:
Nećemo cepidlačiti, ima "mesta" za sve :)... A i te godine, sve je to relativno, zavisi kako se čovek oseća... :blum3:
Nego, gledaj da sve poneseš u Kaluđericu, posle nema vraćanja! I hrane obavezno, bar nedeljne zalihe, da se nađe, ima ovde "kapaciteta"!
A i zjovan bi mogao da se pojavi, da se organizujemo, da ne idemo kao razbijena banda...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top